Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 67% osób
Firma: 

ZAKŁAD ELEKTRONICZNY EL-DOM

Adres: 

94-115 Łódź

Falista 162

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma Elektroniczna zajmująca się głównie naprawami telewizorów LCD w ramach gwarancji 

Wieloletnie doświadczenie pracy w autoryzowanych stacjach RTV oraz szkolenia u producentów sprawiają, że znane są nam wszelkie tajemnice związane z wadami sprzętu RTV


naszym Klientom oferujemy pełen zakres napraw pogwarancyjnych. Poprzez bogatą wiedzę i doświadczenie naszej kadry gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie technologicznym.

Naprawy realizujemy kompleksowo, szybko oraz niezawodnie. W celu zgłoszenia naprawy, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy serwisujemy dany sprzęt lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji – polecamy wcześniejsze zapytanie telefoniczne.

Naprawianiem sprzętu radiowo-telewizyjnego i elektroniki użytkowej zajmujemy się od roku 1980. Specjalizujemy się w naprawach telewizorów i monitorów. Z upływem czasu i coraz nowszymi technikami obrazowania przechodziliśmy od telewizorów monochromatycznych do kolorowych z lampą kineskopową, wielu producentów.

Telewizory plazmowe poznaliśmy w końcu lat 90-tych ubiegłego wieku. Odtąd, tak jak lekarze, musimy uczyć się co kilka lat nowych technologii. Po płaskich telewizorach z podświetleniem LCD obecnie przeważają te z diodami LED. Jesteśmy oczywiście gotowi do świadczenia Państwu usług i w tym sprzęcie.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Telewizory Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
ZAKŁAD ELEKTRONICZNY EL-DOM

Serwis gwarancyjny Łódź
ZAKŁAD ELEKTRONICZNY EL-DOM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Telewizory :
-

Benq


-

Daewoo


-

Elemis


-

Funai


-

Grundig


-

LG


-

Loewe


-

Manta


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeTelewizory :
-

LG


-

Loewe


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

ToshibaSerwis naprawa telewizorów Łódź :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl