Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

copy24serwis

Adres: 

03-368 Warszawa

Poborzańska 8 lok. 48

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza oferta obejmuje następujące produkty i usługi:

    - sprzedaż i instalacja biurowych maszyn firm Canon i Hawlett-Packard takich jak kserokopiarki, drukarki i faksy,
    - gwarancyjny i pogwarancyjny serwis zgodny z zaleceniami producenta oraz doraźne naprawy w/w,
    - konfiguracja urządzeń pracujących w sieci,
    - ograniczanie kosztów kopiowania, drukowania i faksowania,
    - doradztwo przy zakupie urządzeń biurowych,
    - poprawianie wydajności przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne,
    - budowa małych sieci komputerowych,
    - usługi teletechniczne,
    - sprzedaż oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.

W celu sprawnego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, oferujemy bardzo krótki czas reakcji na wezwanie oraz dostosowanie czasu pracy do potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń firm Canon i Hewlett-Packard oraz oryginalnych lub na wyraźne życzenie Klienta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.

Poza ofertą handlową oferujemy Państwu serwis urządzeń zakupionych u nas, a także możliwość przejęcia serwisu Państwa urządzeń zakupionych u innych dostawców.

                                                             Zapraszamy do współpracy


Profesjonalne kopiarki, kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne - sprzedaż, serwis, naprawa Warszawa
Copy24Serwis to firma z 16 letnim doświadczeniem na rynku sprzętu biurowego, opartym na wieloletniej współpracy z przodującymi firmami w branży na rynku polskim. Poza dotychczas zdobytą wiedzą potwierdzoną certyfikatami producentów sprzętu, personel cały czas podnosi swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną, zapoznając się na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami wdrażanymi przez firmy Canon i Hewlett-Packard. Oferują nie tylko kserokopiarki tych wyjątkowych marek i urządzenia wielofunkcyjne, ale także profesjonalny serwis kserokopiarek. Dzięki takiej polityce firmy, mogą zagwarantować Klientom wysoki poziom usług serwisowych, jak i optymalnie dopasować ofertę handlową do oczekiwań Klienta.

Nasza firma, może się pochwalić 17 letnim doświadczeniem na rynku sprzętu biurowego, opartym na wieloletniej współpracy z przodującymi firmami w branży na rynku polskim. Poza dotychczas zdobytą wiedzą potwierdzoną certyfikatami producentów sprzętu, nasz personel cały czas podnosi swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną, zapoznając się na bieżąco z nowymi technologiami i rozwiązaniami wdrażanymi przez firmy Canon i Hewlett-Packard.
Dzięki takiej polityce firmy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom wysoki poziom usług serwisowych, jak i optymalnie dopasować ofertę handlową do oczekiwań Klienta.

Jeżeli masz problem z bezawaryjną pracą drukarki, kserokopiarki lub faksu, jeżeli twoja drukarka, kserokopiarka lub faks wymaga konserwacji, naprawy lub masz pytania dotyczące ich obsługi, napisz do nas zgloszenia@copy24serwis.pl , zadzwoń +48 601340113 lub dokonaj zgłoszenia na poniższym formularzu.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
copy24serwis

Serwis gwarancyjny Warszawa
copy24serwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Canon


-

HPKserokopiarki :
-

CanonDrukarki komputerowe :
-

CanonKserokopiarki :
-

CanonSerwis naprawa drukarek Warszawa :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Warszawa :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl