Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Kas-Tech Tomasz Kapituła

Adres: 

52-319 Wrocław

Karmelkowa 72/19

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Błyskawiczny serwis do trzech godzin. Najlepsze ceny - 10 % od cen producenta, dojazd do klienta, programowanie, szkolenie, fiskalizacja, zgłoszenie urządzeń do US w cenie urządzeń. Szanujemy czas naszych klientów, prowadzimy sprzedaż, oraz serwis dojazdowy.

Firma KAS-TECH jest autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova oraz Elzab będących niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce, zarówno pod względem udziału, jak również oferowanych cen.

Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala nam zaproponować rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych. Dysponujemy również doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych - w tym produktami dedykowanymi do pracy w aptekach oraz ekranami dotykowymi, szczególnie przydatnymi w punktach informacyjnych.
W naszej pracy nieustannie dążymy do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Zapraszamy do dalszej części serwisu i zapoznania się z naszą ofertą.

 Dlaczego warto kupować u nas ?

Ponieważ wybieramy producentów urządzeń fisklanych o mocnej pozycji na polskim rynku, którzy oferują produkty tylko o najwyższej jakości.
Ponadto przy zakupie urządzeń fiskalnych w naszej firmie dostajesz nie tylko produkt ale i grawancje, serwis, szkolenie, etc. oraz pewność że posiadasz legalne urządzenie.

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE!!! Posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania, Ministerstwa Finansów.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Kas-Tech Tomasz Kapituła

Serwis gwarancyjny Wrocław
Kas-Tech Tomasz Kapituła

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Novitus


-

Posnet


-

Inne / PozostałeKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Novitus


-

Posnet


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Wrocław :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl