Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 50% osób
Firma: 

Fotoserwis

Adres: 

60-159 Poznań

Galileusza 8

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

FOTOSERWIS przy ul. Galileusza 8 w Poznaniu to profesjonalny serwis aparatów cyfrowych i analogowych, kamer video oraz akcesoriów fotograficznych. Naprawa aparatów fotograficznych obejmuje wszelkie typy:
- lustrzanek,
- kompaktów i hybryd,
- obiektywów,
- lamp błyskowych itp.
Zakres naszych usług zawiera m.in. serwis, czyszczenie i konserwację aparatów foto: Nikon, Canon, Sony, Olympus, Fuji, Samsung, Pentax, Minolta, Casio, Benq, Sigma, Tamron, Kodak i wielu innych.

Wycena naprawy jest bezpłatna.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość napraw. Zapewniamy Państwa, że korzystając z naszych usług oddajecie Wasz sprzęt w dobre ręce. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, z największą troską o najmniejszy szczegół. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by powierzony nam sprzęt fotograficzny był naprawiony w jak najszybszym czasie i możliwie najtaniej.

Jeśli interesuje Państwa rzetelny i efektywny serwis aparatów fotograficznych, obiektywów, kamer video i lamp błyskowych, nasza firma jest do Państwa dyspozycji.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy skorzystać z formularza szybkiego kontaktu albo skontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście.

FOTOSERWIS – Naprawa i serwis cyfrowych aparatów fotograficznych oraz kamer video - Poznań, ul. Galileusza 8.

Zapraszamy!

Nie bierzemy odpowiedzialności za usługi wykonywane przez inne firmy posługujące się nazwą FOTOSERWIS, której używamy od 1990 r. Nasz serwis ma jedyną siedzibę pod powyższym adresem i nie posiada żadnych oddziałów ani przedstawicielstw.


O nas
Nasz poznański serwis fotograficzny istnieje od 1990 roku. Ponad 20 lat działalności umożliwiło nam nabrać ogromnego doświadczenia i wiedzy, które pozwalają nam na kompetentną i szybką naprawę aparatów fotograficznych i kamer video. Zaufaniem obdarzyły nas setki zadowolonych klientów – czego dowodem są zamieszczane na specjalistycznych forach fotograficznych pozytywne opinie o naszym serwisie.

Gwarantujemy profesjonalną, szybką obsługę oraz niezwykle konkurencyjne ceny. W FOTOSERWIS dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny usługi przed przyjęciem sprzętu fotograficznego do naprawy. Po wycenie klient decyduje, czy pozostawić sprzęt w naszym serwisie.

Przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Naprawiamy i serwisujemy sprzęt dostarczony bezpośrednio, jak również w formie przesyłek pocztowych oraz kurierskich. W przypadku przesyłki prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów.

Usługi
Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam na profesjonalny, fachowy i szybki serwis oraz naprawę sprzętu fotograficznego oraz kamer video.

Naprawiamy między innymi:

aparaty fotograficzne – cyfrowe i tradycyjne
obiektywy
kamery video
lampy błyskowe
osprzęt fotograficzny
rzutniki.
Oferujemy serwis i naprawę sprzętu takich marek jak: Nikon, Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Panasonic, Samsung, Pentax, Sigma, Tamron, Casio, Minolta, HP, Kodak, Praktica i inne.

 

Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji!!!

Dlaczego my
W odróżnieniu od naszej konkurencji nie jesteśmy pośrednikami. W poznańskim FOTOSERWIS sprzęt fotograficzny i kamery video naprawiamy na miejscu – nie odsyłamy go do innych serwisów, dzięki czemu cena naprawy jest niższa o koszty pośrednictwa. Ponadto, kontakt z serwisem jest dużo łatwiejszy, a sama naprawa przebiega szybciej i sprawniej.

Nasze usługi cenią sobie klienci z całej Polski. Aparaty fotograficzne, obiektywy i pozostały sprzęt przeznaczony do naprawy przyjmujemy na miejscu, w naszej poznańskiej siedzibie przy ul. Galileusza 8, ale także można przysłać go pocztą lub kurierem.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Wszyscy nasi technicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy mogą się poszczycić nie tylko odpowiednim przygotowaniem teoretycznym, ale także wieloletnią praktyką.

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego w pierwszej kolejności staramy się naprawić sprzęt, a nie wymieniać całe podzespoły. Dzięki temu, naprawy oferowane przez nas są relatywnie tańsze i zawsze opłacalne dla klienta.

Partnerzy
Państwa aparat fotograficzny nie działa? Chcielibyście skorzystać z naszych usług, ale macie za daleko do Poznania, by oddać sprzęt do FOTOSERWIS osobiście? To nie problem! Wieloletnia współpraca z innymi sklepami i zakładami fotograficznymi pozwala nam zaoferować klientom możliwość przekazania sprzętu do naszego serwisu za ich pośrednictwem. Nie muszą się już Państwo martwić się o pakowanie sprzętu oraz jego wysyłkę – wszystkim zajmiemy się my i nasi zaufani partnerzy.

Zapraszamy do współpracujących z nami sklepów i zakładów fotograficznych. Są to następujące punkty kolektorskie:

Leszno, ul. Bohaterów Westerplatte 15, oraz Rynek ul. Wróblewskiego 1 - RO-JA-L

Konin, ul. 3 Maja 23A - FOTO-SYPNIEWSKI

Buk, ul. Szarych Szeregów 4 - ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

Września, ul. Miłosławska 4 - FOTO-OPTYKA

Piła, ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 5 - FOTO DANIEL

Zbąszyń, ul. Senatorska 2/3 - WALDI FOTO STUDIO WALDEMAR HEIT

Kościan, ul. Nadobrzańska 11 - FOTO-TECHNIKA Paweł Szajkowski


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Kamery Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
Fotoserwis

Serwis gwarancyjny Poznań
Fotoserwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Benq


-

Canon


-

Casio


-

Fuji


-

HP


-

Kodak


-

Konica Minolta


-

Leica


-

Medion


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Pentax


-

Praktica


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeKamery :
-

Canon


-

Sony


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Poznań :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa kamer Poznań :


Czyszczenie matrycy, wymiana elementów BGA, SMD, DSP. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu i, lampy, uszkodzonego gniazda pamięci, nie działających przycisków i przełączników funkcji w kamerze. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w kamerze.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl