Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

VitaJuice.pl GREEN STAR POLSKA WYCISKARKI DO SOKU

Adres: 

02-797 Warszawa

Alej Komisji Edukacji Narodwej 21U/1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

FIRMA SPACE rozpoczęła działalność w 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń niezbędnych do wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych oraz wdrażania w każdej rodzinie zdrowego stylu życia. Są to najwyższej jakości, ekskluzywne produkty sprzedawane w Salonie Firmowym, przez internet oraz w drodze sprzedaży bezpośredniej za pomocą naszych doradców i konsultantów handlowych.

 

Historia firmy


FIRMA SPACE rozpoczęła działalność w 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń niezbędnych do wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych oraz wdrażania w każdej rodzinie zdrowego stylu życia. Są to najwyższej jakości, ekskluzywne produkty sprzedawane w Salonie Firmowym, przez internet oraz w drodze sprzedaży bezpośredniej za pomocą naszych doradców i konsultantów handlowych.

Jesteśmy zespołem ludzi ceniących zdrowie i równowagę w życiu, które wynikają z odpowiedniej jakości myślenia i świadomości odpowiedzialności za kreowanie naszej rzeczywistości.
Na co dzień propagujemy stosowanie diety obfitującej w żywe produkty roślinne z tzw. Apteki Natury. Stosowanie ich w ilości niezbędnej dla zachowania równowagi zdrowotnej umożliwiają specjalne urządzenia do wyciskania soku z tak różnych produktów jak owoce, warzywa, kiełki, zarodki, trawy zbóż oraz ziarna i części zielone roślin.

Jakość naszego życia zaczyna się od jakości naszego odżywiania, mającego bezpośredni wpływ na długość życia.

Ta słuszna droga zaczyna się od diety składającej się z naturalnych produktów, takich jak wszystkie ziarna zbóż, owoce i warzywa. Zapewnia zdrowie, więcej energii oraz eliminuje z naszego życia choroby.

Szczególnie ważne na tej drodze są świeże soki warzywne – owocowo-ziołowe ze szczególnym zwróceniem uwagi na soki zielone, czyli chlorofilowe. Świeże soki zawierają proteiny, węglowodany, żywe esencje roślin, kwasów tłuszczowych, witaminy, minerały i resztę wszystkich składników potrzebnych dla zdrowego życia. Przyjmując więcej energii wzmacniamy układ immunologiczny, eliminując ryzyko chorób, wzmacniamy kościec, a niewiarygodne efekty zdrowotne stanowią niezbity dowód słuszności takiej diety.

Jest to wiedza dobrze znana i propagowana przez Departament Zdrowia i Narodowy Instytut Raka USA i wielu ekspertów, którzy głoszą to samo:
Jedzcie więcej świeżych owoców i warzyw! Soki z nich sporządzane zawierają najwięcej wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, bardzo łatwo przyswajalnej przez organizm.


ofmire1
Zarząd Vitajuice Polska z Zarządem Tribest Corporation
Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach , tu Bio fach - Norymbergia 2013

ofirmie2
Zdrowy styl życia
Propagujemy zdrowy styl życia

ofirmie3
Wiedza i doświadczenie
Dzielimy się wiedzą na temat zdrowego stylu życia.

 

Przetestowaliśmy wszystkie wyciskarki dostępne na rynku

By sprawdzić skuteczność naszych produktów, przetestowaliśmy wszystkie inne wyciskarki. Dostępne na rynku urządzenia posiadają ograniczone możliwości, uniemożliwiając sporządzanie zdrowych soków wspomagających leczenie chorób cywilizacyjnych czy soków dostarczających wartości odżywcze naszemu organizmowi. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie wyciskarek Green Star, które zachowują bio-informację surowców, z których pozyskiwane są soki, tym samym, dostarczając nam wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa AGD drobne Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa AGD drobne Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
VitaJuice.pl GREEN STAR POLSKA WYCISKARKI DO SOKU

Serwis gwarancyjny Warszawa
VitaJuice.pl GREEN STAR POLSKA WYCISKARKI DO SOKU

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

AGD drobne :
-

Green StarAGD drobne :
-

Green StarSerwis naprawa drobne AGD Warszawa :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych programatorów, nie działających przycisków, przełączników funkcji, uszkodzonych podzespołów sterujących, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, szczotek na silniku, oraz samego silnika. Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl