Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

UNO S.C.

Adres: 

80-232 Gdańsk

J.Matejki 6

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Wysokiej jakości kasy fiskalne

Firma UNO oferuje sprzedaż kas fiskalnych

Na rynku działamy od 1997 roku. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z północnej części kraju. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem urządzeń fiskalnych. Naszymi klientami są hurtownie, sklepy, apteki oraz zakłady gastronomiczne i usługowe. Wśród nich obsługujemy zarówno firmy posiadające sieci placówek, jak i pojedyncze punkty sprzedaży.

Oferowane urządzenia:
• kasy fiskalne
  - drukarki fiskalne
      - wagi elektroniczne
      - metkownice
      - szuflady kasowe
  - czytniki kodów kreskowych
  - sprawdzarki cen

W naszej ofercie znajdują się stacjonarne i przenośne kasy oraz drukarki fiskalne z pamięcią (kopią) na elektronicznym nośniku danych. Polecamy małe kasy dedykowane dla lekarzy, prawników i wszędzie tam gdzie potrzebna jest przenośna mala kasa fiskalna.

- POSNET MOBILE HS EJ
- NOVITUS NANO E
- Mini E

Oferujemy kasy i drukarki fiskalne renomowanych producentów. Są to m.in.: ELZAB SA, NOVITUS SA, POSNET POLSKA SA, SHARP POLSKA, TORELL S.J., INNOVA SA.

 

Serwis kas fiskalnych

Oprócz sprzedaży zapewniamy także montaż urządzeń w siedzibie klienta, a także szkolenie z zakresu ich obsługi. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją. Klientom, którzy już dokonali zakupów proponujemy usługę serwisowania kas i drukarek fiskalnych w ramach gwarancji.

Pracownicy naszej firmy z przyjemnością doradzą i pomogą przy wyborze odpowiedniego urządzenia fiskalnego. Jeżeli klient nie wie, na jakie urządzenie się zdecydować, chętnie doradzimy aby dostosować sprzęt do specyfiki dzialalności i przedstawimy różnice pomiędzy poszczególnymi modelami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniej, bezpośredniej współpracy z producentami kas i drukarek fiskalnych jesteśmy w stanie zaproponować nasze produkty w atrakcyjnej cenie.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, sprawdzonych i niezawodnych produktów, wysoka dbałość o satysfakcję klienta to główne argumenty, które przemawiają za podjęciem współpracy z naszą firmą. Stałym odbiorcom gwarantujemy upusty cenowe! Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność kompleksowej , profesjonalnej i przyjaznej obsługi.

Polecamy również usługi w zakresie:
montażu, napraw, przeglądów i konserwacji
Systemy Alarmowe – ( posiadamy licencję MSWiA)
Systemy Telewizji Przemysłowej (Dozoru , Monitoringu)
Instalacje Elektryczne – Pomiary


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Gdańsk ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
UNO S.C.

Serwis gwarancyjny Gdańsk
UNO S.C.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Novitus


-

Posnet


-

SharpKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Elzab


-

Novitus


-

Posnet


-

SharpSerwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Gdańsk :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl