Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Zakład Elektroniczny TIVIS

Adres: 

53-433 Wrocław

Pereca 17

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Zakład zajmuje sie projektowaniem, montażem i obsługą systemów niskoprądowych takich jak:
  - systemy sygnalizacji włamania i napadu [SSWiN]
  - systemy dozoru wideo [CCTV]
  - systemy kontroli dostępu [KD]
  - systemy sygnalizacji pożaru [SAP]
  - sieci strukturalne
Z.E. TIVIS działając w branży systemów ostrzegawczo-dozorujących zaspokaja podstawową potrzebę bezpieczeństwa swoim Klientom i ich rodzinom. W zakresie usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego działamy w oparciu o koncesję MSWiA nr L-0676/01.
Wszyscy pracownicy pracujący w tej komórce posiadają licencje zabezpieczenia technicznego II stopnia wydaną przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu.

Nasze systemy opierają się na przetestowanych produktach firm światowej klasy. Najnowsze osiągnięcia techniki powodują zmniejszenie ilości fałszywych alarmów i zwiększenie skuteczności działania. Instalacje bazujące na produktach niemarkowych nie tylko mogą niewystarczająco spełniać zaplanowane zadanie ale niejednokrotnie, poprzez powtarzające się fałszywe alarmy, wprowadzają dezinformację i dyskomfort użytkownika. Już po kilku takich nieprawidłowych zdarzeniach sygnał alarmowy jest ignorowany przez otoczenie.
Posiadamy doświadczenie w montażu instalacji w dużych obiektach.

Zakład zajmuje się naprawą wszelkiego sprzętu powszechnego użytku. W obszarze naszych działań w szczególności znajdują się:
  - odbiorniki telewizyjne [LCD, CRT]
  - ekrany plazmowe
  - odtwarzacze DVD
  - kina domowe
  - monitory komputerowe
  - projektory
  - kuchenki mikrofalowe

Wykonujemy naprawy gwarancyjne sprzętu firmy SAMSUNG. Specjalizujemy się również w naprawach sprzętów marki LG i TOSHIBA.

Serwis pracuje od PN do PT w godzinach 10-18

W większości przypadków termin wykonania usługi waha się w granicach 2-3 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do naprawy. W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowych części termin ten może ulec przedłużeniu.

Opierając się na doświadczeniu i jakości wykonania naprawy przez naszych techników na wykonane usługi odpłatne udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

Dla Klienta zlecającego nam naprawę odpłatną, istotnym elementem jest koszt wykonania usługi. Klient przynosząc sprzęt do naprawy może zastrzec sobie górną granicę kosztu, do której serwis może swobodnie operować. W przypadku przekroczenia tej granicy serwisant wstrzymuje się z naprawą i informuje Klienta o oszacowanym koszcie usługi. Zakład dokonuje naprawy bez uzgodnienia z Klientem do kwoty 160 zł brutto.

W przypadku rezygnacji z naprawy Klient ponosi koszty sprawdzenia sprzętu w wysokości:
  100zł dla TV kineskopowych do 28”
  200zł dla TV kineskopowych powyżej 28”
  100zł dla TV LCD/plazmowych od 23” do 49”
  200zł dla TV LCD/plazmowych powyżej 49”
  50-100zł dla sprzętu pozostałego

Koszt sprawdzenia pobierany jest przy przyjęciu sprzętu do naprawy tytułem zaliczki.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kina domowe Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Telewizory Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Zakład Elektroniczny TIVIS

Serwis gwarancyjny Wrocław
Zakład Elektroniczny TIVIS

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kina domowe :
-

Denon


-

Harman Kardon


-

JVC


-

LG


-

Marantz


-

Onkyo


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sony


-

Yamaha


-

Inne / PozostałeMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Apple


-

Benq


-

Blaupunkt


-

Creative


-

Grundig


-

iAudio


-

iRiver


-

Panasonic


-

Pentagram


-

Philips


-

Samsung


-

Sandisk


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Vedia


-

Inne / PozostałeTelewizory :
-

Benq


-

Daewoo


-

Elemis


-

Funai


-

Grundig


-

LG


-

Loewe


-

Manta


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeKina domowe :
-

SamsungKuchenki mikrofalowe :
-

SamsungMonitory komputerowe :
-

SamsungMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

SamsungTelewizory :
-

SamsungSerwis naprawa kina domowego Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa kuchenek mikrofalowych Wrocław :


Naprawa lub wymiana programatorów, wyświetlacza LCD, pokręteł, wentylatora, sterowania, szyby, transformatora, żarówki wykonanie pomiarów mocy wyciekającego promieniowania mikrofalowego.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Wrocław :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Wrocław :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa telewizorów Wrocław :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl