Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Naprawy-Elektron.Pl

Adres: 

02-594 Warszawa

Bruna 34

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma „ZUH Elektron Stanisław Prokopczuk” ma zaszczyt gościć Państwa na naszej stronie. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się serwisem i naprawą sprzętu RTV AGD, reprezentującą nie tylko umiejętności nabyte przez ponad 30 letnią działalność ale także solidność i uczciwość. Nasi specjaliści naprawiają zarówno lodówki, lady chłodnicze, zamrażarki, chłodnie, pralki, suszarki, zmywarki, odkurzacze, żelazka jak i telewizory lcd, telewizory led, telewizory kineskopowe, kino domowe, wieże Hi-Fi, DVD itd.

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego staramy się, aby naprawa była jak najwyższej jakości.

Jak działamy?

  • zlecenie realizujemy tego samego bądź następnego dnia
  • dojazd do klienta na terenie Warszawy jest bezpłatny, w przypadku rezygnacji z naprawy koszt ekspertyzy to tylko 50 zł
  • sprzęt naprawiamy u klienta
  • sprzęt, zwłaszcza mniejszy RTV AGD można do nas dostarczyć
  • udzielamy gwarancji na naprawianą część, okres gwarancji jest zależny od rodzaju usterki
  • wystawiamy fakturę VAT


Serwis AGD Warszawa
Nasz Serwis AGD RTV oferuje szybkie i rzetelne naprawy. Do klientów na terenie Warszawy dojeżdżamy za 0 zł, jedynie przy rezygnacji z naprawy koszt ekspertyzy to 50zł.


ZUH Elektron to firma która może Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, ale w zamian oczekujemy możliwości swobodnego działania. Naszym celem jest naprawa zepsutych sprzętów tak, aby kolejna nigdy już nie była potrzebna. Naszą specjalizacją jest serwis AGD w Warszawie i podmiejskich okolicach. Dojeżdżamy do klienta lub czekamy na niego w naszym biurze z mniejszymi sprzętami do naprawy.

Nasza firma znana jest w całej okolicy jako grupa specjalistów. Jeśli potrzebna jest naprawa AGD w Warszawie to najprawdopodobniej zostaną Państwo skierowani do nas. Możemy szczycić się tym, że klienci nie tylko do nas wracają, ale tez polecają nasze usługi innym. Najczęstsze wezwania od klientów to naprawa lodówek w Warszawie. Jednak zajmujemy się również naprawą zmywarek, pralek i drobnego AGD jak miksery, blendery czy suszarki. ZUH Elektron świadczy też naprawy sprzętów RTV bez których nikt już teraz nie wyobraża sobie wyposażenia mieszkania.

Staramy się zapewniać Państwu najlepszy ceny napraw, ale z drugiej strony używamy tylko profesjonalnych narzędzi i montujemy tylko części sprawdzonych marek, aby żaden przedmiot, który wyjdzie z naszego warsztatu nie zepsuł się ponownie. Ponadto jako jedna z niewielu firm udzielamy gwarancji na naprawioną przez nas część. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do konieczności naprawy lub też wahają się Państwo czy naprawiać starszy sprzęt czy kupić nowy zawsze możemy dokonać tylko ekspertyzy.

Firma „ZUH Elektron Stanisław Prokopczuk”

ma zaszczyt gościć Państwa na naszej stronie. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się serwisem i naprawą sprzętu RTV AGD, reprezentującą nie tylko umiejętności nabyte przez ponad 30 letnią działalność ale także solidność i uczciwość. Nasi specjaliści naprawiają zarówno lodówki, lady chłodnicze, zamrażarki, chłodnie, pralki, suszarki, zmywarki, odkurzacze, żelazka jak i telewizory lcd, telewizory led, telewizory kineskopowe, kino domowe, wieże Hi-Fi, DVD itd.

Zależy nam na zadowoleniu klientów korzystających z serwisu AGD i RTV, dlatego staramy się, aby naprawa była jak najwyższej jakości.

Jak działamy?

zlecenie realizujemy tego samego bądź następnego dnia
dojazd do klienta na terenie Warszawy jest bezpłatny, w przypadku rezygnacji z naprawy koszt ekspertyzy to tylko 50 zł
sprzęt naprawiamy u klienta
sprzęt, zwłaszcza mniejszy RTV AGD można do nas dostarczyć
udzielamy gwarancji na naprawianą część, okres gwarancji jest zależny od rodzaju usterki
wystawiamy fakturę VAT

Naprawy AGD
Przeprowadzamy naprawy sprzętu AGD, do których zaliczamy m.in. lodówki, chłodziarki, zamrażarki, pralki automatyczne, pralko-suszarki, zmywarki, suszarki, odkurzacze, miksery, szejkery, blendery itp. Większy sprzęt naprawiamy u klienta, drobniejszy sprzęt można do nas dostarczyć. W zakładce o nas można przeczytać m.in o gwarancji naprawy i darmowym dojeździe na terenie Warszawy jaki oferuje nasz serwis AGD.

Naprawa lodówek, zamrażarek, chłodni, lady chłodniczych w Warszawie. Zazwyczaj dokonujemy naprawy na miejscu klienta, jednak także nasz serwis AGD ma możliwość naprawy w warsztacie. Bardzo ważna jest dla nas szczegółowy opis objawów, dzięki któremu możemy trafnie ocenić usterkę. Często słabsza wydajność i głośna praca agregatu wynika z potrzeby rozmrożenia zamrażalnika lodówki, co klient może wykonać samemu. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego w przypadku nieopłacalności naprawy, pobieramy tylko koszt ekspertyzy, który wynosi 50 zł. Każda naprawa podlega gwarancji, trwającej nawet 12 m-cy w przypadku sprężarek. Jeśli chcesz się przekonać czy warto naprawiać lodówkę, to skontaktuj się z nami. Niestety obecnie polityka producentów lodówek zakłada ich coraz krótszą żywotność.

Najczęściej spotykane usterki lodówek to:

lodówka

uszkodzony agregat (sprężarka)
nieszczelność układu chłodzącego
awaria termostatu
nieszczelność komory chłodniczej
Oto cennik przykładowych napraw, zwierający koszt części i robociznę:

termostat zwykły 120-200 zł
termostat z funkcją odmrażania 150-270 zł
wymiana sprężarki na nową 400-500 zł
napełnienie lodówki gazem 120-200 zł
naprawa po uszkodzeniu komory chłodniczej + napełnieni gazem 180-250 zł

Naprawa Pralki
Naprawa pralek, pralko-suszarek, bądź samych elektrycznych suszarek jest do Państwa dyspozycji na terenie miasta Warszawa. Zazwyczaj dokonujemy naprawy na miejscu klienta, jednak także nasz serwis AGD ma możliwość naprawy w warsztacie. Bardzo ważna jest dla nas szczegółowy opis objawów, dzięki któremu możemy trafnie ocenić usterkę. Napraw pralek dokonujemy tego samego dnia, bądź dnia następnego. Jeśli Twoje pranie nie może czekać zgłoś naprawę pralki już dziś!

Częste awarie pralki dotyczą:

pralka

bębna lub grzałki pralki
pompy i filtra pralki
programowania pralki
Oto przykładowe ceny naprawy pralki:

wymiana łożysk lub grzałki 120-290 zł
wymiana elementów gumowych, udrożnienie 60-80 zł
wymiana programatora 90-180

Naprawa Zmywarki
U nas naprawisz swoją zmywarkę szybko i porządnie. Naprawy realizujemy tego samego lub następnego dnia. Nasze usługi obejmują serwis pogwarancyjny urządzeń takich marek jak np. Zanussi, Whirlpool, Indesit, Siemens, Amica, Bosch, Ardo, Polar, AEG, Candy, Mastercook, Beko, Electrolux.

zmywarkaDo częstych usterek zmywarek należą:

przeciek, niesprawna pompa
blokada lub uszkodzenie łopat wirnika
programator

Naprawy RTV
Naprawiamy telewizory kineskopowe, telewizory LCD, telewizory LED, monitory, sprzęt audio, kino domowe, DVD, piloty itp.

Przykładowe ceny:

t v

piloty 30 zł
zestaw kina domowego 120- 170 zł
monitory 100-200 zł
telewizory CRT 120-250 zł
telewizory LCD, LED do 32″ 120-270 zł
telewizory LCD, LED powyżej 32″ 150-400 z


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Zmywarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Naprawy-Elektron.Pl

Serwis gwarancyjny Warszawa
Naprawy-Elektron.Pl

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Lodówki i zamrażarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Daewoo


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Sharp


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

AEG


-

Amica


-

Beko


-

Bosch


-

Indesit


-

Mastrecook


-

Polar


-

Siemens


-

Whirpool


-

ZanussiZmywarki :
-

Amica


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Miele


-

Samsung


-

Siemens


-

WhirpoolFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Warszawa :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Warszawa :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis naprawa zmywarek Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl