Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Multi-COM Sp. z o.o.

Adres: 

36-100 Kolbuszowa

Kolbuszowa 22 Lipca 3

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma "Multi-Com Sp. z o.o." powstała w Kolbuszowej w 1999 roku i od początku zajmuje się sprzedażą/produkcją urządzeń do serwisu GSM. Początkowo nasza działalność skupiała się na rynku regionalnym, ale od 2000 roku funkcjonuje także na rynku ogólnopolskim i światowym, dzięki sprzedaży produktów za pośrednictwem sieci sklepów internetowych.

 

Od 1 lutego 2003 roku firma zmieniła status prawny na Spółke z ograniczoną odpowiedzialnością. Aktualnie zatrudniamy dziewięć osób. Kilkuletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej pozwala nam na doskonalenie naszych produktów jak i profesjonalną obsługę klienta.

 

Śledzenie zmian na rynku GSM/DCS pozwala nam na optymalne dostosowanie naszej oferty do rosnących potrzeb branży telekomunikacyjnej. Dbamy o to, by podstawowy sprzęt i urządzenia zainstalowane na początkowym etapie swojej świetności, były systematycznie modernizowane i uzupełniane. Regularne kontakty z czołowymi producentami akcesoriów, urządzeń do serwisu telefonów komórkowych, pozwalają nam śledzić bieżące zmiany czy modernizacje. Są dla nas także inspiracją do stosowania nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zwłaszcza w procesie produkcji.

 

W naszej ofercie można znaleźć urządzenia serwisowe, kable, urządzenia uniwersalne, stacje lutownicze oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i osprzęt wspomagające komunikację PC-PC i PC-GSM.

 

Naszym klientom - zarówno detalicznym jak i hurtowym - zapewniamy wysoki poziom usług. W celu ułatwienia kontaktu klientów, Multi-COM Sp. z o.o. dzieli się na działy: sprzedaży (obsługa klienta/ zamówienia), dział techniczny (wsparcie techniczne), dział reklamacji oraz dział produkcji. Dział pomocy technicznej naszej firmy szybko i skutecznie rozwiązuje problemy, jakie może napotkać nowy użytkownik urządzeń. Uważamy to za duży nasz sukces co niewatpliwie wyróżnia nas spośród innych firm danej branży.

 

Jesteśmy dumni, że wytwarzane przez nas produkty są używane na całym świecie w serwisach GSM/DCS i dzięki swej niezawodności cieszą się wciąż rosnącą popularnością i uznaniem.

 

Multi-COM Sp. z o.o. to jedyny profesjonalny i autoryzowany serwis urządzeń serwisowych GSM (tzw. boxów) oraz kluczy HASP. Nasze atuty to bezpośredni dostęp dostęp do części zamiennych, możliwie szybka naprawa, praktyczna wiedza, kompleksowe usługi oraz zespół wykwalifikowanych serwisantów chętnych do pomocy Tobie. Nasz personel gwarantuje fachowość napraw oraz dobre wsparcie techniczne, które często jest pomijane przez inne serwisy.

W ramach serwisu urządzeń GSM wykonujemy następujące naprawy:

naprawy związane z brakiem komunikacji boxa z komputerem
naprawy związane z brakiem komunikacji z kartą zabezpieczającą w Boxie
naprawy związane z brakiem komunikacji boxa z telefonem
naprawy związane z brakiem zasilania dla telefonu
przeprogramowywanie układów HWK oraz UFS po błędnych aktualizacjach
wymiany uszkodzonych gniazda RJ, USB, itp.
naprawa i wymiana uszkodzonych podzespołów w urządzeniach komunikacyjnych
naprawy kabli i wiązek przesyłowych
wymiany uszkodzonych kart Egate, TopCard dla sprzedawanych przez nas urządzeń

Świadczymy także szkolenia oraz usługi instalacji, konfiguracji systemów operacyjnych pod działanie w/w urządzeń:

szkolenia z zakresu obsługi sprzętu do GSM/DCS
usuwanie problemów przy pracy z oprogramowaniem GSM oraz optymalizacje systemu
diagnostyka systemu

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą skontaktuj się z nami pod numerem Infolinii 0801671717 lub wyślij e-mail na biuro@multi-com.pl


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Kolbuszowa ], [ Gwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Kolbuszowa ],

Serwis pogwarancyjny Kolbuszowa
Multi-COM Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Kolbuszowa
Multi-COM Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Telefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / PozostałeTelefony komórkowe :
-

Inne / PozostałeSerwis naprawa telefonów komórkowych Kolbuszowa :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl