Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ARTEMOR Spółka z o.o.

Adres: 

58-560 Jelenia Góra

Jagiellońska 26

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Twój komputer nie działa, nie uruchamia się? Masz problem z instalacją oprogramowania? Stracił dawną "sprawność"? Zaraził się wirusem? Samoczynnie się restartuje? Pojawia się niebieski ekran? Jesteśmy aby Ci pomóc!

Powierz nam swój komputer, laptop, netbook, nasz serwis zajmie się Twoim komputerem oraz ważnymi danymi zapisanymi na dysku. Postaramy się aby usługa była zrealizowana solidnie i szybko.

Zajmujemy się również modernizacją, ulepszeniem Twojego komputera, laptopa poprzez wymianę podzespołów na lepsze, wydajniejsze.

Poniższy cennik pozwoli zobrazować ceny naszych usług. Dla każdego klienta ustalamy cenę indywidualnie na podstawie wykonanych działań

 

Pogotowie komputerowe w Jeleniej Górze i okolicach. Działamy szybko i skutecznie! Komputer Cię zawodzi? Wezwij nasze Pogotowie komputerowe.

Polega na diagnostyce komputera, laptopa i jego naprawy w siedzibie firmy klienta lub w domu. Zazwyczaj jesteśmy w stanie dojechać do klienta do 2 godzin. W przypadku gdy usterka jest poważniejsza lub naprawa nie jest możliwa na miejscu, serwisant w celu jego naprawy, po uprzedniej zgodzie klienta odbiera sprzęt od klienta i przewozi do serwisu w siedzibie firmy. Zobowiązujemy się do usunięcia usterki w możliwie najkrótszym czasie.

Dojazd do klienta w obrębie Jeleniej Góry (Centrum, Zabobrze, Cieplice, Sobieszów, Jagniątków) oraz Piechowic jest DARMOWY. Poza granicami koszt dojazdu liczony jest wg. ilości kilometrów.

Częste usterki:
komputer nie chce się włączyć
nagle pojawia się niebieski ekran
jest głośny
komputer zaraz po włączeniu samoczynnie się restartuje
komputer zawiesza się
"zaraził" się wirusem (np. wirus z policją)
brak miejsca na dysku twardym
Możliwość wykonania u klienta:
diagnoza
czyszczenie komputera stacjonarnego z kurzu wraz w wymianą pasty termoprzewodzącej na CPU
wymiana/montaż HDD, RAM, CD/DVD/Blu-Ray, CPU, karty graficznej
(z instalacją sterowników)
usuwanie wirusów
instalacja/reinstalacja systemu operacyjnego
instalacja sterowników, programów użytkowych, pakietu biurowego
konfiguracja programów pocztowych i komunikatorów
konfiguracja sieci LAN, WiFi (WLAN)
konfiguracja routera, modemu (Netia, Dialog, Neostrada, Vectra, etc.)
konfiguracja modemu internetu mobilnego
archiwizacja danych
pomoc z obsługą pakietu biurowego MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Wystawiamy faktury VAT. Dostarczamy ją elektronicznie (ne e-mail) lub możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej naprawie laptopów, netbooków oraz komputerów stacjonarnych PC wszelkiego rodzaju. Wykonujemy ich diagnostykę, naprawiamy wszelkie uszkodzenia, wymieniamy wadliwe podzespoły. Czyścimy układy chłodzenia w laptopach oraz czyścimy wnętrza komputerów wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej.

Twój komputer nie działa, nie uruchamia się? Masz problem z instalacją oprogramowania? Stracił dawną "sprawność"? Zaraził się wirusem? Samoczynnie się restartuje? Pojawia się niebieski ekran? Jesteśmy aby Ci pomóc!

Powierz nam swój komputer, laptop, netbook! Nasz serwis zajmie się naprawą Twojego laptopa, komputera oraz ważnymi danymi zapisanymi na dysku. Postaramy się aby usługa była zrealizowana solidnie i szybko. W znacznej większości przypadków komputer gotowy jest w 24-48h od dostarczenia go do naszego serwisu.

Jeśli nie będziemy w stanie zdiagnozować Twojego komputera nie pobieramy w takim przypadku żadnej opłaty.

Przy każdym przyjęciu laptopa / komputera / urządzenia na serwis wystawiane jest "Zgłoszenie serwisowe". Naprawiony komputer wydajemy tylko z przedstawionym oryginałem tego Zgłoszenia. Podpisanie Zgłoszenia serwisowego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu komputerowego.

Wybrane usługi
Serwis / naprawa laptopów

wymiana / czyszczenie układu chłodzenia
wymiana matrycy
naprawa / wymiana zawiasów matrycy
naprawa podświetlenia matrycy
wymiana gniazda zasilania
wymiana klawiatury
naprawa / wymiana płyty głównej
naprawa po zalaniu
wymiana napędu CD/DVD
wymiana dysku tawrdego
wymiana pamięci RAM
Serwis / naprawa komputerów

czyszczenie wnętrza komputera
wymiana zasilacza
naprawa / wymiana płyty głównej
naprawa / wymiana karty graficznej
wymiana pamięci RAM
wymiana dysku twardego

Firma ARTEMOR Spółka z o.o. działa na rynku od 2011 roku. Prowadzimy działalność w branży IT (szeroko pojętej Informatyki), Ochrony Osób i Mienia na podstawie koncesji wydanej przez MSW, a także świadczymy usługi sprzątające, porządkowe

Od samego początku stawiamy na jakość usług i zadowolenie klienta. Staramy się aby powierzone nam zadania wykonywane były solidnie, szybko i terminowo. Dokładamy wszelkich starań do ustalenia optymalnych warunków współpracy. świadczymy usługi zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Jesteśmy partnerami firm, dla których świadczymy usługi takie jak:

serwis terminali płatniczych
instalacja modemów DSL
serwisowanie sprzętu elektronicznego
serwis sprzętu komputerowego
serwis drukarek
Osoby pracujące w naszej firmie posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i umiejętności (licencje, certyfikaty, dyplomy). Naszym atutem jest otwartość na potrzeby rynku oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Jelenia Góra ], [ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Jelenia Góra ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Jelenia Góra ],

Serwis pogwarancyjny Jelenia Góra
ARTEMOR Spółka z o.o.

Serwis gwarancyjny Jelenia Góra
ARTEMOR Spółka z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

SamsungKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Jelenia Góra :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Jelenia Góra :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Jelenia Góra :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl