Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

MIXREMEDIA Sp. z o.o.

Adres: 

00-710 Warszawa

Witosa 31

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem
Pragniemy zaoferować usługę współpracy w zakresie obsługi serwisowej Waszych produktów elektronicznych z terenu miasta Warszawa i województwa warszawskiego.


Jesteśmy Polską firmą serwisowo-handlową obecną na rynku serwisu i handlu elektronicznych części oraz produktów powszechnego użytku.
Zaliczamy się w branży serwisowej do jednej ze stabilniej działających firm o ustalonej pozycji i renomie.
Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nazwa naszej firmy kojarzyła się wszystkim z fachowością i rzeczywistą troską o klienta.
Podstawowym celem naszej firmy jest:
- dystrybucja wszelkich produktów elektronicznych powszechnego użytku w sieciach sprzedaży hurtowej i detalicznej na terenie kraju.
- świadczenie usług profesjonalnego serwisu naprawczego sprzętu powszechnego użytku na zlecenie różnych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
Do chwili obecnej zdołaliśmy ugruntować swoją pozycję na rynku sprzedaży i serwisu produktów elektronicznych powszechnego użytku w Polsce. Świadczy o tym szerokie spektrum zadowolonych naszych stałych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
Do naszych klientów mamy zaszczyt zaliczyć wiodące na rynku światowym firmy z branży elektroniki powszechnego użytku.
Głównym naszym partnerem serwisowym obecnie jest firma Samsung. Na zlecenie tej firmy wykonujemy naprawy gwarancyjne. Pełną listę referencyjną naszych partnerów serwisowych udostępniamy na indywidualne życzenie zainteresowanego Klienta.
Posiadamy odpowiednie doświadczenie i możliwości techniczne do prowadzenia działalności serwisowej w sposób profesjonalny.
Oświadczamy, że dysponujemy odpowiednimi warunkami lokalowymi, wykształconą kadrą techniczną aby spełnić oczekiwania Państwa w zakresie jakości, ilości oraz raportowaniu wszystkich zdarzeń serwisowych.
Jeśli Państwo jesteście zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia nas w celu dokonania na miejscu wizji lokalnej.

 

Od wielu lat nasza firma zajmuje się naprawą dekoderów Cyfrowego Polsatu firmy Samsung.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy cennik napraw pogwarancyjnych dekoderów DSB-S305G i DSB-H370G.
Cennik nasz uwzględnia różne rodzaje napraw na typowe usterki danego modelu co daje możliwość przewidzenia kosztów naprawy przed wysłaniem dekodera do serwisu.
Jeśli macie Państwo problem ze zdefiniowaniem usterki służymy bezpłatną konsultacją ewentualnie poprzez kontakt email: kontakt do konsultacji serwisowej
W przypadku nietypowych usterek oferujemy bezpłatną wycenę kosztów naprawy. Klient ponosi tylko koszty wysyłki dekodera do naszego serwisu.

Dekodery bardzo prosimy przesyłać dowolnym Kurierem, pocztą lub dostarczyć osobiście.

MIXREMEDIA Sp. z o.o.
00-001 Warszawa
Al. Wincentego Witosa 31 lokal 56(Budynek Centrum Handlowego Panorama)

email: kontakt do konsultacji serwisowej
Recepcja Serwisu czynna: pon - pt w godz. 9 -17


Cennik napraw pogwarancyjnych dekoderów cyfrowych Samsung dla APS CP można obejrzeć tutaj:Kliknij tutaj aby obejrzeć cennik napraw dekoderów Polsatu

Numer Konta Bankowego: 41 1020 1185 0000 4102 0086 8315
Ceny nie zawierają kosztu transportu dekodera do serwisu i z serwisu, które ponosi Klient.
Koszt wysyłki to ~25,00 złotych za paczkę do 10kg.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Jak powszechnie wiadomo baterie i akumulatory są niezastąpione w życiu codziennym, ale mogą być bardzo niebezpieczne. Zawierają bardzo silne toksyczne metale ciężkie: RTĘĆ (HG), OŁÓW (Pb) i KADM (Cd), które same się nie rozkładają.

ZATRUCIE NIMI POWODUJE CIĘŻKIE CHOROBY I MOŻE BYĆ ŚMIERTELNE !

Dlatego baterii i akumulatorów nie należy wyrzucać ze zwykłymi odpadami, tylko do specjalnie wyznaczonych pojemników i miejsc:
- punktów sprzedaży baterii.
- punktów wymiany zużytych baterii i akumulatorów.
- specjalnie do tego przeznaczonych pojemników.
- punktów zbiórki i przetwarzania zużytych baterii.

Zużytych baterii nie trzeba wyrzucać od razu. Można je przez kilka miesięcy zbierać do woreczków czy pudełek.

W firmie MIXREMEDIA Sp. z o.o. możecie oddać w ramach akcji SAMSUNG kocha RECYCLING swoje zużyte baterie i akumulatorki.

Pytanie. Jak kalibrować funkcję wagi w kuchni mikrofalowej firmy Samsung model CP1395EST/XEO
Odpowiedź. Cóż instrukcja użytkownika na ten temat milczy. Przynajmniej nic takiego nie znaleźliśmy i my.

Kody E – związane z kalibracją wagi

1. Włączyć zasilanie, otworzyć drzwi (sygnał dźwiękowy).
2. Umieścić szklany talerz w komorze kuchenki wraz z podstawką (kpl. wózek jezdny).
3. Z lewej strony kuchni pokrętłem wybrać tryb GRILL (pozycja nr 2).
4. Z prawej strony na dole nacisnąć przycisk CANCEL (12). Wyświetlacz będzie w tym momencie w trybie czuwania.
5. Jednocześnie trzeba nacisnąć przycisk SENSOR_DEF (8) oraz przycisk wagi WEIGHT (14) przez 3 sek.
6. Po pojawieniu się na wyświetlaczu wskazania 0g, nacisnąć przycisk KEEP_WARM (10).
7. Po pojawieniu się na wyświetlaczu wskazania 650g, na środku talerza trzeba umieścić odważnik/i o łącznej wadze 650g.
8. Nacisnąć przycisk KEEP_WARM (10).
9. Jeśli nie będzie problemów na wyświetlaczu pojawi się napis YES i beef, Kuchnia powinna przejść w tryb czuwania.

Zakup telewizora, co wybrać, jakie powinien mieć funkcje aby był dobry ?
Zakup nowego telewizora z pewnością nie może być decyzją chwili. Porównania technologii oraz konkretnego modelu dokonamy na podstawie jego parametrów. Warto również zwrócić uwagę zarówno na dodatkowe elementy świadczące o klasie odbiornika, jak i oczekiwania związane z przyszłym użytkowaniem. Jak zatem dopasować telewizor do naszych potrzeb?
1. Jak dobrać wielkość odbiornika?
To, na jak duży telewizor się zdecydujemy, zależy przede wszystkim od wielkości pomieszczenia, w którym zamierzamy go umieścić oraz od odległości, z jakiej będziemy oglądać emitowany obraz. W doborze odpowiedniej wielkości telewizora pomogą specjaliści firmy MIXREMEDIA. Obecnie najchętniej kupowane są telewizory LCD o przekątnej od 26” do 65”. Ekran plazmowy od 40” do 103” z produkcją mniejszej wielkości ekranów plazmowych związane są ograniczenia konstrukcyjne. Warto zwrócić uwagę, że im większy ekran, tym większe rozmiary pojedynczego piksela. Przy oglądaniu obrazu ze zbyt małej odległości mogą być widoczne pojedyncze piksele. Aby tego uniknąć, należy kierować się prostą zasadą – minimalna odległość widza od telewizora powinna być równa trzykrotności wysokości ekranu (przykładowo dla plazmy o przekątnej 42” odległość ta wynosi ok. 170 cm). Uwaga! Minimalna odległość kanapy od telewizora powinna być trzy razy większa od wysokości ekranu. Wymiary telewizora to nie tylko wielkość ekranu. Istotna jest także głębokość urządzenia – im mniejsza, tym większa swoboda lokalizacji oraz bardziej atrakcyjny wygląd telewizora.
2. Kiedy powinniśmy zainwestować w Full HD?
Decydując się na zakup telewizora plazmowego, z pewnością myślimy o oglądaniu w nim nie tylko programów telewizyjnych. Jeśli jesteśmy w posiadaniu odtwarzacza HD DVD lub Blu-ray lub nowoczesnej konsoli do gier, to możemy zainwestować w najwyższy standard rozdzielczości (Full HD). Należy przy tym wspomnieć, że zalety tak wysokiej rozdzielczości można w pełni dostrzec dopiero przy odbiorniku o dość sporej przekątnej (powyżej 42”) i to oglądanym z bliskiej odległości (minimalna zalecana odległość). W przeciwnym wypadku różnica pomiędzy HD Ready i Full HD okaże się raczej niezauważalna. Pamiętajmy, że zalety standardu Full HD będą widoczne dopiero w odbiornikach powyżej 42 cali i to oglądanych z bliskiej odległości.
3. Czy jasny znaczy lepszy?
Jasność to parametr określający, ile światła emitowane jest przez gaz panelu plazmowego. Standardowo podaje się ją w kandelach na metr kwadratowy (cd/m²). Większa jasność obrazu wiąże się z większą różnorodnością kolorów i szczegółów, które może zaobserwować ludzkie oko. Nie należy popadać w tym przypadku w przesadę i inwestować w najwyższą możliwą jasność obrazu. Zadowalający poziom jasności to 1500 cd/m². Prezentowane przez plazmę kolory są łagodniejsze i bardziej przyjazne dla oka niż te emitowane przez ekrany LCD. Dodatkowo telewizory plazmowe mogą poszczycić się tzw. trybem eco. Dzięki niemu możemy zmniejszyć pobór energii, zachowując jednocześnie dobry poziom jasności ekranu.
4. Czy kontrast ma znaczenie?
Współczynnik kontrastu to możliwość odtworzenia czystej bieli i głębokiej czerni, a dokładnie różnica pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi punktami ekranu. Wysoka stopa kontrastu przekłada się na szeroką paletę barw i lepszą jakość obrazu. Przy większym kontraście widocznych jest również więcej szczegółów. Pamiętajmy jednak, żeby różne modele telewizorów porównywać na podstawie wartości kontrastu natywnego (statycznego). Kontrast dynamiczny przez różnych producentów może być powiększany programowo, dając w rezultacie nierzeczywiste wartości. Dostępne na rynku odbiorniki plazmowe oferują kontrast statyczny z przedziału od 3 000:1 do ok. 10 000:1. Na standardowy użytek z pewnością wystarczy współczynnik kontrastu na poziomie 8 000:1. Warto wspomnieć, że duży ekran wymaga większej stopy kontrastu (większa powierzchnia obserwacji). Przy plazmach mniejszych rozmiarów wysoki kontrast nie jest aż tak istotny. Przy najnowszych odbiornikach LCD producenci ograniczają się do podania informacji ultra contrast lub high contrast.
5. 50,100, 200 czy 600 Hz?
Czas reakcji na poziomie 0,001 ms. to jedna z głównych zalet telewizorów plazmowych, w szczególności doceniana przez miłośników gier i kibiców sportowych. Zapewnia całkowitą płynność ruchu i ostrość obrazu, nawet w trakcie bardzo dynamicznych scen. Warto dodać, że choć w nowszych i droższych modelach LCD tzw. efekt smużenia został w pewnym stopniu zniwelowany, to czas reakcji w dalszym ciągu pozostaje o wiele dłuższy niż w odbiornikach plazmowych. Kolejnym istotnym parametrem jest szybkość odświeżania. Kupowany przez nas telewizor powinien oferować odświeżanie minimum na poziomie 100 Hz. Producenci prześcigają się jednak w opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na zakup odbiornika z odświeżaniem nawet 600 Hz (NeoPDP). Te najnowocześniejsze rozwiązania zapewniają najlepszą na rynku płynność ruchu i jednocześnie są łagodne dla oczu. Najtańsze telewizory LCD odświeżanie mają na poziomie 50Hz co sprytnie ukrywane jest przez sprzedawców.
6. HDMI, SCART i inne, czyli jak i co możemy podłączyć?
Przy zakupie nowego TV warto zwrócić uwagę nie tylko na podstawowe parametry, takie jak wielkość, jasność, kontrast czy rozdzielczość. Niezwykle istotną kwestią jest rodzaj i liczba złącz, w które wyposażony jest dany model TV. Na pewno przyda się kilka złącz cyfrowych – DVI (Digital Visual Interface), dzięki któremu telewizor może stać się monitorem komputera, oraz HDMI (High Definition. Multimedia Interface) umożliwiające przesyłanie sygnału cyfrowego audio i video w najwyższej jakości
Abyśmy mogli swobodnie podłączyć do telewizora odtwarzacz czy nagrywarkę DVD, z pewnością potrzebne będą złącza komponentowe SCART lub HDMI.
Złącza audio-video, umożliwiające podłączenie kamery video czy aparatu cyfrowego, powinny znaleźć w wyposażeniu standardowym.
Sporym ułatwieniem okaże się również dodatkowe wejście PC (umożliwia bezpośrednie podłączenie komputera do telewizora bez potrzeby stosowania adaptera karty video) .Wejście USB pozwoli nam na prezentację zdjęć i filmów .Wejście Ethernet (LAN) to możliwość przeglądania ulubionych serwisów internetowych na ekranie TV – surfowanie w internecie.
7. Czy to prawda, że plazma...?
jest energochłonna?
NIEPRAWDA! Ze względu na dynamiczny sposób poboru prądu przez plazmę (zależny od wyświetlanych treści) uśredniona wartość jego konsumpcji jest zbliżona do konsumpcji prądu przez telewizor LCD tej samej wielkości.
wydziela wykorzystane do jej budowy opary i gazy?
NIEPRAWDA! Konstrukcja telewizora plazmowego zapobiega wydostawaniu się z niego jakichkolwiek substancji.
wypala się ekran?
NIEPRAWDA! Nowe telewizory plazmowe wyposażone są w specjalny system, który skutecznie eliminuje wypalanie się ekranu (metoda powolnego przesuwania obrazu o jeden piksel) przy regularnym oglądaniu telewizji. Uwaga jednak na zbyt długie pozostawianie włączonego jednostajnego obrazu. Może to spowodować nieznaczne pozostanie odbicia (np.: logo stacji telewizyjnej).
jest droga w zakupie?
NIEPRAWDA! Ceny telewizorów plazmowych porównywalne są do telewizorów LCD tej samej wielkości, a w niektórych przypadkach nawet tańsze.
8. Czy plazma to wybór dla mnie?
Zdecyduj się na odbiornik wykonany w technologii plazmowej, jeśli:
• szukasz telewizora, który spełni funkcję domowego centrum rozrywki.
• jesteś miłośnikiem kina w dużym formacie.
• oglądasz dynamiczne wydarzenia sportowe.
• wykorzystujesz telewizor również do gier na konsoli.
• w Twojej rodzinie jest małe dziecko -odporny ekran na dotyk.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kamery Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kamery Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kina domowe Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Telewizory Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
MIXREMEDIA Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Warszawa
MIXREMEDIA Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

SamsungKamery :
-

SamsungKina domowe :
-

SamsungKuchenki mikrofalowe :
-

SamsungLodówki i zamrażarki :
-

SamsungMonitory komputerowe :
-

SamsungMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

SamsungTelefony komórkowe :
-

SamsungTelewizory :
-

SamsungKamery :
-

SamsungKina domowe :
-

SamsungKuchenki mikrofalowe :
-

SamsungMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

SamsungTelewizory :
-

SamsungSerwis naprawa aparatów fotograficznych Warszawa :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa kamer Warszawa :


Czyszczenie matrycy, wymiana elementów BGA, SMD, DSP. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu i, lampy, uszkodzonego gniazda pamięci, nie działających przycisków i przełączników funkcji w kamerze. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w kamerze.


Serwis naprawa kina domowego Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa kuchenek mikrofalowych Warszawa :


Naprawa lub wymiana programatorów, wyświetlacza LCD, pokręteł, wentylatora, sterowania, szyby, transformatora, żarówki wykonanie pomiarów mocy wyciekającego promieniowania mikrofalowego.


Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Warszawa :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Warszawa :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Warszawa :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa telewizorów Warszawa :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl