Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Ampol AGD

Adres: 

70-357 Szczecin

Pocztowa 37a

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma Ampol zajmuje się serwisowaniem sprzętu AGD od 1989 roku.

Obecnie posiadamy autoryzacje znanych, światowych marek.

 • Tefal                                 
 • Samsung                          
 • Rowenta                            
 • Moulinex                            
 • Miele
 • Krups
 • Franke
 • DeLonghi
 • Braun

Dla powyższych marek jesteśmy autoryzowanym serwisem w Szczecinie i prowadzimy sprzedaż części i akcesoriów w siedzibie serwisu oraz w sklepie internetowym pod adresem www.ampol-serwis.pl

W osobnym, autoryzowanym sklepie firmy Philips prowadzimy sprzedaż części i acesoriów do marek z grupy Philips:    Philips, Saeco, Avent, Sonicare. Adres sklepu Philips AGD:  www.ampol-agd.pl

Oferujemy:

 • serwis dużego sprzętu AGD z dojazdem do klienta:  pralki, lodówki, zmywarki
 • serwis drobnego sprzętu AGD na miejscu w siedzibie firmy
 • części zamienne do większości modeli autoryzowanych marek

Obecny w każdym domu i używany przez większość osób. Pomaga w czyszczeniu wszystkich powierzchni i przedmiotów z kurzu, usuwa okruchy, pił i wióry. Każdy z nas używał odkurzacza, ale nie każdy wie, że urządzenie to wymaga czasem wymiany części i zakupienia nowych akcesoriów.

Bez względu na to czy mamy do czynienia z odkurzaczem przenośnym, suwanym, jezdnym czy stojącym – każdy z nich ma systematycznie kontakt z brudem i każdy z nich będzie się czasami psuł.

Mimo iż technologia odkurzaczy rozwijana jest już od ponad 100 lat (pierwszy odkurzacz powstał w 1901 roku) nadal zasada ich działania jest podobna. Wewnątrz odkurzacza znajduje się sprężarka odśrodkowa napędzana przez szybkobieżny silnik elektryczny.

Odkurzacz do sprawnego działania potrzebuje filtra oraz worka (z wyłączeniem odkurzaczy wodnych). Natomiast częścią narażoną na największe zużycie jest natomiast wąż i ssawka.

Firma Ampol AGD z siedzibą w Szczecinie oferuje bardzo szeroki wybór akcesoriów do odkurzaczy od filtrów i worków, aż po węże i ssawki.

Zakup nowych akcesoriów od odkurzaczy od autoryzowanego dystrybutora części w Szczecinie to pewność, że kupujecie Państwo części niezawodne, z pewnego źródła i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzin naszego punktu sprzedaży w Szczecinie przy ul. Pocztowej 37a. W razie pytań prosimy oczywiście o kontakt.

Ludzkość od setek lat rozkoszuje się smakiem i aromatem kawy. Dziś ekspres do kawy do ulubione urządzenie w każdym domu i firmie. Pozwala na szybkie przygotowanie upragnionej filiżanki pysznej kawy. Z reguły jest niestety używany bez odpowiedniej dbałości o jego czystość i sprawność.

Uszkodzenie ekspresu do kawy nie musi jednak oznaczać potrzeby zakupu nowego urządzenia.

Firma Ampol AGD ze Szczecina oferuje Państwu bardzo szeroki zakres części zamiennych do ekspresów do kawy oraz pełną ofertę serwisową.

Jeśli Państwa ekspres do kawy jest uszkodzony serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia nas w Szczecinie przy ul. Pocztowej 37a.

Jeśli potrzebujecie Państwo części zmiennych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Już od 1914 roku (data skonstruowania pierwszego modelu) lodówka to najbardziej lubiane urządzenie w każdej kuchni. Dba o świeżość naszego pożywienia, przedłuża jego ważność i chłodzi napoje. Sama jednak również wymaga opieki i serwisu. Uszkodzenie lodówki nie oznacza jeszcze potrzeby zakupu nowej.

Oferujemy Państwu kompleksowy serwis lodówek jak również bardzo szeroki wybór części zamiennych do lodówek.

Jeśli poszukujecie Państwo konkretnych części zamiennych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym.

Jeśli natomiast potrzebujecie Państwo kompleksowe serwisu – zachęcamy do kontaktu z nami jak również do odwiedzenia nas w Szczecinie w naszej siedzibie przy ul. Pocztowej 37a.

Wszyscy uwielbiamy mikrofalówki za łatwość i szybkość ich działania. Mikrofale momentalnie podgrzewają i odmrażają nasze posiłki. Mimo iż dla wielu osób zagadkowe – działanie kuchenek mikrofalowych jest tak naprawdę bardzo proste. Podczas procesu podgrzewania mikrofale oddziaływają na cząsteczki wody wprawiając je w ruch. Energia im przekazana wędruje dalej i zwiększa temperaturę podgrzewanego obiektu.

Większość użytkowników mikrofalówek zna podstawowe zasady bezpieczeństwa – nie wkłada się do niej przedmiotów metalowych ani pojemników zamkniętych. Należy jednak pamiętać, że sama mikrofalówka wymaga czasami wymiany części jak również serwisu. Bardzo często uszkodzoną i niesprawną mikrofalówkę można szybko przywrócić do życia.

Oferujemy Państwu bardzo szeroką ofertę części zamiennych do mikrofalówek – zapraszamy do zapoznania się z nią w naszym sklepie internetowym.

Jeśli natomiast potrzebujecie Państwo pełnego i profesjonalnego serwisu – zachęcamy do kontaktu z nami jak również do zapraszamy do naszej siedziby w Szczecinie przy ul. Pocztowej 37a.

Już od ponad 150 lat ludzkość dąży do ułatwienia sobie procesu prania odzieży. Pierwsza pralka powstała już w 1851 roku i została zbudowana i zaprojektowana przez Jamesa Kinga. W 1899 powstały pierwsze pralki elektryczne. W Polsce swój wyjątkowy sukces odniosła pralka Frania.

Pierwsza naprawdę zaawansowana pralka automatyczna powstała w 1937 roku w USA – posiadała wiele funkcji, które znamy z dzisiejszych nowoczesnych pralek takich jak ustawienia temperatury wody, szybkości obrotów, pranie, płukanie i odwirowywanie.

Dziś pralki są używane codziennie przez miliony ludzi na całym świecie. Reklamy telewizyjne straszą nas twardą wodą i kuszą coraz to nowymi proszkami. Większość z nas ma świadomość jak używać pralki jednak nie wie co robić kiedy pralka się psuje.

Z pomocą przychodzi firma Ampol AGD ze Szczecina z szeroką ofertą serwisową jak również z dużym wyborem części zamiennych do wielu modeli pralek.

Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem pojedynczych części zamiennych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Osoby zainteresowane pełnym serwisem serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami jak również do odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie przy ul. Pocztowej 37a.

Od lat siedemdziesiątych zmywarki coraz częściej goszczą w naszych domach. Wcześniej popularne jedynie w firmach i większych przedsiębiorstwach powoli stają się urządzenie bez którego żadna kuchnia nie jest kompletna. Pomagają nam w myciu naczyń, sztućców jak również wszystkich innych przedmiotów potrzebnych przy przygotowywaniu i serwowaniu jedzenia oraz napojów.

Są coraz bardziej wydajne, ekologiczne, wykonują swoją pracę lepiej i szybciej. Jedno co się nie zmienia to że cały czas się psują i wymagają odpowiedniego serwisu i opieku.

Firma Ampol AGD ze Szczecina wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oferuje swoim klientom pełny serwis jak również szeroki wybór części zamiennych do zmywarek.

Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem pojedynczych części zamiennych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Osoby zainteresowane pełnym serwisem serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami jak również do odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie przy ul. Pocztowej 37a.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa AGD drobne Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Kuchenki mikrofalowe Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Szczecin ], [ Pogwarancyjna naprawa Płyty grzewcze Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa AGD drobne Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Szczecin ], [ Gwarancyjna naprawa Zmywarki Szczecin ],

Serwis pogwarancyjny Szczecin
Ampol AGD

Serwis gwarancyjny Szczecin
Ampol AGD

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

AGD drobne :
-

Braun


-

De'Longhi


-

Kenwood


-

Miele


-

Moulinex


-

Philips


-

Rowenta


-

TefalEkspresy do kawy :
-

Amica


-

Bosch


-

Braun


-

De'Longhi


-

Dolce gusto


-

Electrolux


-

Kenwood


-

Krups


-

Moulinex


-

Philips


-

Rowenta


-

Saeco


-

Siemens


-

Tefal


-

Zelmer


-

Inne / PozostałeKuchenki mikrofalowe :
-

SamsungOdkurzacze :
-

PhilipsPralki, suszarki do ubrań :
-

Miele


-

SamsungPłyty grzewcze :
-

Miele


-

SamsungAGD drobne :
-

Braun


-

De'Longhi


-

Kenwood


-

Miele


-

Moulinex


-

Philips


-

Rowenta


-

TefalEkspresy do kawy :
-

Braun


-

De'Longhi


-

Dolce gusto


-

Kenwood


-

Krups


-

Moulinex


-

Philips


-

Rowenta


-

Saeco


-

TefalPralki, suszarki do ubrań :
-

MieleZmywarki :
-

MieleSerwis naprawa drobne AGD Szczecin :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych programatorów, nie działających przycisków, przełączników funkcji, uszkodzonych podzespołów sterujących, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, szczotek na silniku, oraz samego silnika. Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej.


Serwis naprawa ekspresów do kawy Szczecin :


Naprawa, serwis i wymiana lub regeneracja: układu zaparzania - parzenia, młynka, wyświetlaczy, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, czujników, zaworów, wężyków zbrojonych, uszkodzonych wylewek kawy, elementów tacki ociekowej, zbiorników wody, uszkodzonych części obudowy, uszczelnień. Czyszczenie i odkamienianie oraz konserwacja.


Serwis naprawa kuchenek mikrofalowych Szczecin :


Naprawa lub wymiana programatorów, wyświetlacza LCD, pokręteł, wentylatora, sterowania, szyby, transformatora, żarówki wykonanie pomiarów mocy wyciekającego promieniowania mikrofalowego.


Serwis naprawa odkurzaczy Szczecin :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Szczecin :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.


Serwis Naprawa płyt grzewczych Szczecin :


Objawy: płyta piszczy po wyłączeniu, sterowanie nie reaguje na dotyk - nie reaguje na naciśnięcie sensorów, nie wyświetlają się poziomy mocy, płyta jest źle podłączona, płyta wyświetla błąd, wyłącza się, wybija bezpiecznik, palnik lub palniki nie działają, pękła płyta lub szyba, nie wyrywa naczyń. Instalacja nowej płyty , kontrola prawidłowego podłączenia. Naprawa lub wymiana programatora, talerzy grzewczych – palników, pokręteł regulacji , wyświetlacza, modułu elektroniki i sterowania.


Serwis naprawa zmywarek Szczecin :


Naprawa, serwis i wymiana: modułów sterujących, podzespołów elektronicznych, wyświetlacza, układu zasilania, przepływomierza, grzałki, pompy myjącej i spustowej, silnika zmywarki, Czyszczenie komory hydrostatu, płaszcza wodnego, dysz, zraszaczy, kanałów doprowadzających wodę do mycia, termostatów, programatorów, elektrozaworów. Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody. Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl