Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

NoteBox Serwis Laptopów

Adres: 

20-071 Lublin

Wieniawska 2/18

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Podstawową działalnością serwisu jest naprawa notebooków.

Jesteśmy zespołem techników, którzy pracują na własny rachunek. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie serwisu notebooków pozwala na szybką, bezpłatną diagnozę i sprawną naprawę.

Korzystając z usług naszej firmy klient jest prowadzony przez osobę odpowiedzialną za zlecenie. Kontakt z technikiem jest natychmiastowy, bez pośredników, recepcji, sekretarek, etc.

Masz pewność, iż zapłacisz za naprawę tyle, ile ona w rzeczywistości kosztuje, bez ukrytych kosztów i narzutów. Ceny naszych usług są precyzyjnie określone i są zawsze cenami brutto.

Na wszystkie nasze usługi oraz części wystawiamy faktury VAT.

Udzielamy średnio 3 miesięcznej pisemnej gwarancji na nasze usługi.

Reklamacje są przesyłane naszym kurierem na nasz koszt - sprawdź ofertę innych serwisów.

Czas naprawy to maksymalnie 7 dni (jeśli części potrzebne do naprawy znajdują się u nas w serwisie, w innym przypadku dopuszczamy możliwość wydłużenia terminu + 7 dni - to jest czas potrzebny na sprowadzenie komponentów) Oprócz naprawy, w jej trakcie, dokładnie czyścimy komputer z wszelkich zanieczyszczeń, które w przyszłości mogą wpłynąć na jego prawidłową pracę


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Lublin ],

Serwis pogwarancyjny Lublin
NoteBox Serwis Laptopów

Serwis gwarancyjny Lublin
NoteBox Serwis Laptopów

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa laptopów, netbooków Lublin :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl