Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ZEVER IT Solution

Adres: 

80-288 Gdańsk

Marusarzówny 2/39

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. W skład oferty wchodzą następujące usługi: naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych i serwerów, odzyskiwanie danych, sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz profesjonalna obsługa informatyczna. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz kilkuletniemu doświadczeniu zagadnienia związane z IT nie są dla nas tajemnicą. Dokładamy wszelkich starań żeby współpraca podjęta z naszą firmą w pełni spełniała oczekiwania każdego klienta.

Z naszą szczegółową ofertą zapoznacie się Państwo na poszczególnych podstronach tematycznych.

Zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się w Gdańsku przy ul. Marusarzówny 2 lokal 39 (I piętro), od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00. Jest to ten sam budynek w którym mieści się restauracja KFC – Morena.

 

SERWIS KOMPUTERÓW
Nasze usługi obejmują kompleksowy serwis laptopów, komputerów stacjonarnych i serwerów. Nasza wiedza, doświadczanie i sprzęt na którym pracujemy pozwala nam przeprowadzać naprawy na najwyższym poziomie. Dzięki kontaktom ze sprawdzonymi dostawcami używamy tylko najlepszych podzespołów dających pewności długiej i bezawaryjnej pracy.

Na wszystkie naprawy udzielamy pisemnej 6 miesięcznej gwarancji. Przed przystąpieniem do naprawy informujemy klienta o rodzaju usterki i koszcie naprawy. Dopiero po akceptacji przystępujemy do działania. Diagnoza jest płatna tylko w przypadku rezygnacji z usługi. Koszt diagnozy to 50 PLN brutto. Świadczymy usługi również z dojazdem do klienta. Zakres napraw:
Naprawa, instalacja i konfiguracja oprogramowania:
• Diagnozowanie i usuwanie usterek programowych,
• Kasowanie wirusów, Trojanów, i innego złośliwego oprogramowania,
• Instalowanie i konfiguracja systemów operacyjnych,
• Naprawa i optymalizacja zainstalowanych systemów operacyjnych,
• Instalacji i konfiguracja oprogramowania,
• Ściąganie haseł.

Naprawa sprzętu komputerowego:
• Wymiana uszkodzonych podzespół komputera
(pamięci RAM, dysku twardego, matrycy, procesora, karty grafiki itp.),
• Naprawa uszkodzonych podzespołów
(płyt głównych, podświetlenia matrycy, układu zasilania, układu chłodzenia itp.),
• Wymiana elementów podzespołów komputera
(gniazda zasilana, USB, LAN itp.).


ODZYSKIWANIE DANYCH
Zajmujemy się odzyskiwaniem
i kasowaniem danych z następujących urządzeń:
• Dysków twardych IDE, SATA, SCSI, SSD,
• Macierzy RAID,
• Serwerów,
• Z kart pamięci,
• Z nośników danych typu pendrive.
Diagnoza
W celu określenia uszkodzenia musimy wykonać diagnozę. Po niej mamy informację z jakim problemem mamy do czynienia, czy jest możliwość odzyskania, jakich danych oraz jaki jest koszt usługi odzyskania plików. Maksymalny czas diagnozy to 10 dni roboczych. Diagnoza jest darmowa w przypadku skorzystania z naszej usługi lub gdy nie ma możliwości odzyskania danych. W przypadku rezygnacji z procesu odzyskiwania danych koszt diagnozy nośnika uszkodzonego logicznie wynosi 50zł brutto lub 250 zł brutto uszkodzonego fizycznie.
Możliwe uszkodzenia
Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach logicznych:
W przypadku uszkodzeń logicznych mamy do czynienia z zupełnie sprawnym technicznie nośnikiem. Utrata danych spowodowana jest działaniem wirusów, skokami napięcia, przerwami w dopływie prądu lub błędami w oprogramowaniu. Często też sam użytkownik przez pomyłkę kasuję dane bądź formatuję cały dysk twardy pomijając przy wykonywaniu kopii zapasowej ważne pliki.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach fizycznych:
W przypadku uszkodzeń fizycznych mamy do czynienia z uszkodzonym technicznie nośnikiem. Uszkodzeniu ulegają następujące elementy głowice, silniki, układy elektroniki i talerze. Najczęstszą przyczyną tego typu defektów jest zły transport bądź upadek. W przypadku dysków twardych nawet upadek z małej wysokości może powodować uszkodzenie. Często takie nośniki są nie widoczne dla komputera bądź wydają niepokojące dźwięki takie jak świszczenie czy stukanie.
Sposób dostarczania
Nasza oferta skierowana jest do Klientów z terenu całej Polski. Zapraszamy do osobistego dostarczenia nośnika do naszego serwisu bądź wysłanie go do nas. Możemy też zamówić kuriera, który odbierze urządzenie pod wskazanym przez ciebie adresem. Pamiętaj, żeby bardzo staranie zabezpieczyć przesyłkę folią bąbelkową bądź innym wypełniaczem przed dodatkowymi uszkodzeniami.
Ważne
Kiedy tylko zorientujesz się, że nie masz plików, które są dla Ciebie istotne bądź zauważysz nieprawidłową pracę dysku komputerowego – wyłącz komputer. Nie wykonuj na nim żadnych operacji, ani na własną rękę nie próbuj odzyskiwać danych. Takie działania mogą spowodować, że dane zostaną nadpisane. Wyłącz komputer przytrzymując dłużej przycisk na obudowie – nawet zamknięcie systemu poprzez menu Start może w strukturze plikowej zastąpić pierwotne dane. WSTECZ

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Gdańsk ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
ZEVER IT Solution

Serwis gwarancyjny Gdańsk
ZEVER IT Solution

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Gdańsk :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Gdańsk :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl