Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Serwis sprzętu fotograficznego

Adres: 

15-814 Białystok

Hallera 14c

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników cyfrowych aparatów fotograficznych postanowiliśmy stworzyć serwis sprzętu fotograficznego będący alternatywą dla serwisów firmowych.

Nasza firma zajmuje się naprawą cyfrowych aparatów fotograficznych renomowanych producentów takich jak Canon, Sony, Nikon, Olympus, Samsung, Panasonic oraz optyki i lamp błyskowych.

Z naszej praktyki wynika, że najczęstszymi uszkodzeniami są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem bądź zalaniem / zawilgoceniem sprzętu, jak też zapiaszczeniem mechanizmów, szczególnie w okresie wakacyjnym, czego nie obejmuje gwarancja producenta, a takie naprawy w serwisach firmowych nieraz dorównują albo i przekraczają wartość sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz zasadami pracy serwisu

 

Zajmujemy sie naprawą głównie sprzętu cyfrowego. Aparatów kompaktowych, lustrzanek DSLR, optyki, lamp błyskowych

Z naszej praktyki wynika, że najczęstszymi uszkodzeniami są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem bądź zalaniem / zawilgoceniem sprzętu, jak też zapiaszczeniem mechanizmów czego nie obejmuje gwarancja producenta.

Zakres napraw obejmuje praktycznie każdy rodzaj uszkodzenia.

Naprawiamy sprzęt takich firm jak Canon, Nikon, Sony, Olympus, Samsung, Panasonic. W przypadku niewymienionych firm zakres napraw jest ograniczony i możliwość naprawy określimy dopiero po wstępnych oględzinach.

Standardowy czas naprawy wynosi do 14 dni roboczych od momentu akceptacji przez zleceniodawcę kosztów i może sie wydłużyć w przypadku sprowadzania części z zagranicy.

 

1. Serwis udziela 6 miesięcy gwarancji od daty odbioru sprzętu na wymienione lub naprawione części.

2. Usterki lub wady naprawionego sprzętu wynikające z nieprawidłowego działania wymienionych/naprawionych części ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie.

3. Serwis ma obowiązek ustosunkować się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia następnego po dniu, w którym została reklamacja złożona. (Podstawa prawna: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (DzU z 2002 r. Nr 141, poz. 1176) Nieudzielenie odpowiedzi w tym terminie oznacza uznanie reklamacji. Odpowiedź zostanie przekazana (sms, e-mail lub telefonicznie) na numer lub adres wskazany przez klienta podczas naprawy odpłatnej.

4. Czas napraw gwarancyjnej zależy od typu sprzętu i rodzaju uszkodzenia. (Podstawa prawna: Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (DzU z 2002 r. Nr 141) ale standardowo nie przekracza on 14 dni roboczych.

5. Klient nie może żądać zwrotu pieniędzy za wadliwie wykonaną usługę, dopóki jest możliwa naprawa.

6. Przyjęcie sprzętu do naprawy gwarancyjnej będzie możliwe tylko po okazaniu czytelnej karty gwarancyjnej bez zmian i wpisów osób trzecich.

7. Serwis może odmówić naprawy gwarancyjnej w przypadku naruszenia plomb.

8. Gwarancja traci ważność w przypadku eksploatacji sprzętu niezgodnej z instrukcja dostarczoną przez producenta.

9. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych tj. wady spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi, termicznymi, chemicznymi i innymi, które spowodowane zostały działaniem bądź zaniechaniem użytkownika lub działaniem siły zewnętrznej (np. przedostanie się do wnętrza sprzętu ciał obcych takich jak piasek, ciecz itp.)

10. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za używanie wadliwych akcesoriów tj. uszkodzenia sprzętu z powodu użytkowania uszkodzonych kart pamięci, ładowarek, kabli itp.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Białystok ],

Serwis pogwarancyjny Białystok
Serwis sprzętu fotograficznego

Serwis gwarancyjny Białystok
Serwis sprzętu fotograficznego

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Canon


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Samsung


-

SonyFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Białystok :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl