Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Copy Office

Adres: 

32060 Kraków

Budzyń 60

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem
Zapraszamy Państwa do korzystania z usług serwisowych naszej firmy.Oferowane przez nas czynności serwisowe pozwolą Państwu zapomnieć o kłopotach związanych z serwisem systemów kopiujących.
    Przeglądy, konserwacje, naprawy i remonty wykonywane są przez techników o wysokich kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu. Zapewniamy możliwie jak najkrótszy czas reakcji serwisowej.
    W ramach serwisu zapewniamy bezpłatną diagnostykę i dojazd do Klienta. W razie potrzeby udostępniamy maszyny zastępcze – tak by rozpoczęta praca została wykonana terminowo.
    By sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, efektywność poniesionych nakładów, krótki czas wykonania usługi oraz rabaty dla stałych Klientów.
   Pracownicy Naszej firmy posiadają wiedzę oraz umiejętności na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego są uzyskane certyfikaty za zakresu przebytych szkoleń. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, faxów wielu marek


 

Kontrakt serwisowy, czyli jak zapewnić biuru sprawne i tanie funkcjonowanie
Dziś trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firm bez automatyki biurowej i usług IT. Urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki i faksy ułatwiają pracę, a niekiedy wręcz czynią ją możliwą do wykonania. Wydatki związane z produkcją dokumentów szacowane są na 15% kosztów firmy, dlatego tak ważne jest sprawne funkcjonowanie biura w każdym przedsiębiorstwie.

 

Co wpływa na płynność funkcjonowania biura przy możliwie niskim i stałym koszcie?
Z pewnością świadomość następujących faktów:
składniki kosztu dokumentu to nie tylko papier i toner,
do kosztu produkcji dokumentu należy wliczać usługi serwisowe i wymianę części,
powinno się prowadzić bieżące analizy cen materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych,
należy brać pod uwagę koszty operacyjne, m. in. zakup zapasowych tonerów,
trzeba wliczać czas pracowników, którzy zamiast wykonywać swoją docelową pracę, stają się administratorami parku maszynowego i doglądają urządzeń, kart gwarancyjnych, wymieniają tonery, usuwają zacięcia papieru itp.
Brak dbałości o te i wiele innych aspektów sprawia, iż koszty prowadzenia biura rosną. Aby zagwarantować swojej firmie stałą cenę wyprodukowanego dokumentu, warto powierzyć tę sprawę doświadczonym specjalistom.

 

Wszystkich, którzy oczekują obsługi serwisowej na najwyższym poziomie, optymalizacji kosztów zapewnienia biuru płynnego funkcjonowania Copy Office zachęca do podpisania kontraktu serwisowego!

 

Kontrakt serwisowy CPP (cost per page) to umowa serwisowa obejmująca wszelkie naprawy i konserwacje parku maszynowego wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Może ona dotyczyć nie tylko urządzeń zakupionych w Copy Office.

 

W przypadku tej usługi płaci się tylko za wykonane wydruki/kopie, pozostawiając nam opiekę serwisową oraz ryzyko związane z awarią, bez względu na jej zakres i koszt. W przypadku niemożności dokonania szybkiej naprawy podstawiamy urządzenia zastępcze.

 

Korzyści z kontraktu CPP:
gwarancja stałej ceny za wydruk/kopię/faks,
pełna przewidywalność wydatków i redukcja kosztów związanych z przepływem dokumentów,
gwarancja ciągłości pracy biura poprzez podstawienie urządzeń zastępczych,
bezpłatne naprawy i konserwacje,
bezpłatne wymiany materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych (w tym tonera),
szybka i precyzyjna reakcja serwisowa,
minimalne zaangażowanie administratora parku maszynowego – dzięki instalacji odpowiedniego oprogramowania, serwis Copy Office informowany jest na bieżąco o kończącym się tonerze, zacięciu się papieru, awarii i innych.

 

Serwis urządzeń
Copy Office prowadzi serwis urządzeń biurowych, szerokoformatowych i produkcyjnych. Nasi technicy obsługują urządzenia bardzo wielu znanych marek, takich jak Ricoh, Lexmark, Konica Minolta, Nashuatec, Canon, HP, Toshiba i Kyocera i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia, pozwoliło Copy Office na zbudowanie ogromnej sieci klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Bezpłatna fachowa pomoc w zakupie odpowiedniego sprzętu, a także niezawodna opieka techniczna, pozwalają klientom zapomnieć o kłopotach związanych z serwisem parku maszynowego. Serwis: niezbędne przeglądy, konserwacje oraz ewentualne naprawy drukarek (w tym drukarek HP) na terenie Krakowa i innych miast Polski, wykonywane są przez techników posiadających wysokie kwalifikacje, poparte długoletnim doświadczeniem. Wiedza i umiejętności zespołu serwisowego są stale poszerzane przez liczne szkolenia, a także sprawdzane za pomocą egzaminów.

Serwis drukarek – Kraków
Główne biuro serwisowe naprawy drukarek znajduje się w Krakowie. Serwis sprzętu możliwy jest w całym mieście, poczynając od Podgórza, a kończąc na Prądniku Białym. W razie konieczności przeprowadzenia naprawy trwającej kilka dni, Copy Office bezpłatnie udostępnia urządzenia zastępcze, aby klient nie odczuł braku sprzętu.

Serwis drukarek – cała Polska
Copy Office posiada własne magazyny oraz samochody, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom natychmiastową wymianę niezbędnych części oraz uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych na terenie całego kraju. W razie jakichkolwiek pytań, klient może zwrócić się do zespołu doradców technicznych, którzy zawsze służą radą. W wypadku jakichkolwiek awarii, Copy Office natychmiastowo wysyła do klienta obsługę techniczną.

Z Copy Office każda praca zostanie wykonana w terminie.

Kontakt z naszym serwisem odbywa się drogą:
Telefoniczną: 012 415-13-43 wew. 11; +48 509-847-370;
Mailową: serwis@copyoffice.pl
Poprzez zamieszczony poniżej formularzSpecializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
Copy Office

Serwis gwarancyjny Kraków
Copy Office

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

HP


-

Lexmark


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Develop


-

Konica Minolta


-

Ricoh


-

Inne / PozostałeDrukarki komputerowe :
-

HP


-

Lexmark


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Develop


-

Konica Minolta


-

Ricoh


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa drukarek Kraków :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Kraków :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl