Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

BIUROTEC

Adres: 

50-029 Wrocław

Dolny Śląsk

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwis kserokopiarek - Wrocław

 

Zajmujemy się serwisem i naprawami kserokopiarek. Posiadamy w sprzedaży kserokopiarki nowe i poleasingowe. Nasz obszar działania to Wrocław i teren Dolnego Śląska. Wykonujemy usługi dla urzędów administracji państwowej, szkół, firm oraz użytkowników prywatnych. Przeprowadzamy remonty, konserwacje, przeglądy okresowe i diagnostykę kserokopiarek. Wystawiamy faktury VAT na części, materiały eksploatacyjne i czas pracy techników. Serwisanci przechodzą okresowe kursy z zakresu naprawy kserokopiarek czarnobiałych oraz kolorowych. Naprawiamy kopiarki znanych na świecie marek: Konica Minolta, Ricoh, Nashuatec, Kyocera Mita, Lanier, Develop, Panasonic, Toshiba, Sharp, Xerox oraz Canon. Zapewniamy Klientom usługi najwyższej jakości zachowując konkurencyjne ceny. Naprawa kserokopiarek wykonywana jest przy zachowaniu najwyszej jakości usług. Bardzo szybka reakcja serwisu na Państwa zgłoszenie umożliwia naprawę kopiarki w możliwie najszybszym czasie. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do większości urządze , które dostępne są na polskim rynku. Naszym klientom oferujemy kopiarki fabrycznie nowe i poleasingowe. Oferujemy również wynajem kserokopiarek. Dojeżdżamy do klienta na obszarze województwa dolnośląskiego. Przyjazd technika we Wrocławiu jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie internetowej.

 

Sprzedaż , serwis oraz dzierżawa kserokopiarek to podstawa działalności naszej firmy. Ponadto nasza firma świadczy usługi z zakresu naprawy, przeglądów i konserwacji urządzeń biurowych.

Nasi pracownicy zdobyli niezbędne doświadczenie w serwisowaniu kserokopiarek, początkowo analogowych, obecnie cyfrowych. Służymy wszelkiego rodzaju doradztwem w zakresie obsługi sprzętu biurowego.

Do zadań naszych pracowników należą m.in.:

sprawdzenie stanu technicznego urządzenia
zlikwidowanie usterki w najkrótszym czasie w miejscu użytkowania urządzenia lub w siedzibie serwisu
poinformowanie Klienta o stanie technicznym urządzenia
dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji, które minimalizują ryzyko wystąpienia poważniejszych uszkodzeń
dostarczanie materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery, części zamienne)
udzielanie porad dotyczących problemów powstałych w związku z użytkowaniem sprzętu
porady przy doborze i zakupie bądź dzierżawie sprzętu biurowego.


Oferujemy sprzedaż oraz dzierżawę (wynajem) kserokopiarek. Oferujemy naszym Klientom kserokopiarki nowe oraz poleasingowe. Każde urządzenie posiada 24 miesięczną gwarancję z możliwością jej przedłużenia.

Dzierżawa kserokopiarki jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy zainteresowani są korzystaniem z urządzenia bez własnego wkładu finansowego na zakup sprzętu. Klient rozliczany jest wyłącznie z ilości wykonanych kopii, których koszt zależy od modelu urządzenia oraz szybkości kserokopiarki.

Korzyści wynikające z dzierżawy kserokopiarki to:

niski koszt kopii
bezpłatny serwis kserokopiarki
szybki czas reakcji serwisu
przewidywalne koszty obsługi kserokopiarki
możliwość odkupienia kopiarki po atrakcyjnej cenie
gwarancja na sprzęt przez cały okres trwania umowy
materiały eksploatacyjne bez dodatkowych kosztów
bezpłatna porada i pomoc techniczna

Posiadamy w sprzedaży tonery i inne materiały eksploatacyjne do większości kserokopiarek obecnych na rynku. W celu zamowienia toneru prosimy o kontakt po podany niżej numer telefonu.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą, naprawami i serwisem kserokopiarek we Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego.

Zapewniamy utrzymanie wszystkich urządzeń na najwyższym poziomie funkcjonalności. Oferujemy konserwacje, naprawy, remonty oraz przeglądy okresowe kserokopiarek. Przeglądy okresowe oraz konserwacje np. kserokopiarek minimalizują ryzyko wystąpienia nagłego i kosztownego w naprawie uszkodzenia. Do działań zapobiegawczych, które oferujemy, należą również szkolenia Państwa pracowników w zakresie obsługi sprzętu biurowego i kserokopiarek.

Posiadamy stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas oczekiwania.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
BIUROTEC

Serwis gwarancyjny Wrocław
BIUROTEC

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Oki


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / PozostałeSkanery i plotery :
-

Canon


-

Epson


-

Fujitsu


-

HP


-

Konica Minolta


-

Plustek


-

Seiko


-

Xerox


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Wrocław :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Wrocław :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Wrocław :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl