Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Merkator Sp. z o.o.

Adres: 

01-023 Warszawa

Dzielna 11A

Pokaż kontakt
Oddziały: Łódź,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma Merkator zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń drukująco-kopiujących od 1990 roku.  Jesteśmy partnerem handlowym oraz serwisowym Canon oraz Xerox. Należymy do wąskiego grona dealerów SDS (system selektywnej dystrybucji) co umożliwia nam oferowanie profesjonalnych urządzeń i rozwiązań.

Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowany i starannie wyselekcjonowany personel handlowy i techniczny oraz sieć oddziałów i partnerów na terenie całego kraju pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera na rynku. Nasza polityka doskonale wpisuje się w obecne tendencje rynkowe- staramy się oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach sprzętowych i oprogramowaniu do zarządzania wydrukiem. Koncentrujemy się na urządzeniach kolorowych wyższych segmentów, duży nacisk kładziemy na rozwój form alternatywnych do sprzedaży (leasing, dzierżawa), usług posprzedażowych (kontaktów serwisowy). W naszej ofercie znajdują się produkty wielu producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Serwis zakupionych oraz dzierżawionych urządzeń
Wysokiej klasy urządzenia drukujące to jeszcze nie wszystko, czego potrzebuje Państwa firma?
Doskonale o tym wiemy i dlatego oferujemy niezawodny serwis, który jest gwarancją bezpieczeństwa i ciągłości pracy. Dziś usługą serwisową jest nie tylko przegląd urządzenia, czy wymiana części, ale także dostosowanie i instalacja programów niezbędnych do korzystania z systemu zarządzania drukiem. Nowoczesne rozwiązania takie, jak zdalny dostęp do drukarek oraz oprogramowanie do zarządzania drukiem, znacznie usprawniają pracę serwisantów oraz odciążają działy IT naszych Klientów. Usługę serwisowania oferujemy również w pakiecie z dzierżawą urządzenia.
Nasz serwis to:
czas reakcji serwisu na zgłoszenie to 4 h
dostawa materiałów eksploatacyjnych np. tuszy oraz tonerów w 24h
regularne przeglądy kopiarek, kolorowych drukarek laserowych i innych urządzeń drukujących – infolinia serwisowa
urządzenie zastępcze w razie naprawy trwającej ponad 72 godziny
Pamiętaj, że serwisujemy wszystkie urządzenia drukujące. Zarówno te, które kupiłeś jak i te, które od nas dzierżawisz.

Decydując się na serwis naszej firmy, oddają Państwo swój sprzęt w dobre ręce. Wiedzę ekspercką zdobywamy pracując z urządzeniami drukującymi od ponad 20 lat, dlatego oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest między innymi tytuł “Xerox Premium Serwis Partner”.
Nasi technicy każdego dnia korzystają zarówno z wieloletniego doświadczenia, jak i najnowszych osiągnięć technologii.
Kontrakt serwisowy to najwygodniejsze rozwiązanie
Kontrakt serwisowy to gwarancja profesjonalnej konserwacji Państwa urządzeń drukujących. Czas reakcji naszego zespołu serwisowego to 4 godziny, niezależnie od tego czy jest to serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Przy każdej naprawie, gdy jest to konieczne, udostępniamy urządzenie zastępcze.

Jak działa kontakt serwisowy?

Opcji jest wiele. Na przykład ustalamy stałą opłatę ryczałtową, która jest dostosowana do Państwa potrzeb. Inna możliwość: ustalamy niski ryczałt i po jego przekroczeniu dokupujesz kolejne „paczki” serwisowe. Trzecia możliwość polecana klientom, którym trudno oszacować miesięczną liczbę wydruków -rozliczamy się według miesięcznej liczby wydruków.
Niezależnie od sposobu rozliczania w ramach opłaty serwisowej gwarantujemy:
Profesjonalną i szybką opiekę serwisową w razie awarii urządzenia (czas reakcji do 4 godzin)
Okresowe przeglądy urządzeń potwierdzone wpisem do książki serwisowej
Sprawne urządzenie drukujące przez cały okres obowiązywania kontraktu
Stałą opłatę za kopię
Przewidywalne koszty miesięczne
Zero dodatkowych kosztów w wypadku stałych napraw i nieprzewidywalnych awarii
Zero problemów z dostępnością i ceną materiałów eksploatacyjnych

 

Merkator od lat oferuje kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki czarno-białe i kolorowe uznanych marek. Firma Canon nadała nam prestiżowy status “Office solutions”. Dzięki doskonałym usługom serwisowym zdobyliśmy także tytuł “Xerox Premium Serwis Partner”. Nieustannie obserwujemy zmiany dotyczące druku i zarządzania nim. Działamy w oparciu o aktualne dane oraz najlepsze dostępne rozwiązania. Oferujemy doradztwo przy zakupie urządzeń, dostawę, uruchomienie, wsparcie instalacji sieciowych, szkolenie oraz pełną obsługę serwisowo-materiałową.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania do optymalizacji druku, elektronicznego obiegu dokumentów oraz oprogramowanie do druku w chmurze. Mamy już wiele takich wdrożeń na swoim koncie.

Współpracując z klientami analizujemy ich potrzeby i pomagamy dopasować produkty i usługi. Często współpracę rozpoczynamy od inwentaryzacji sprzętu, ponieważ rozwój środowiska druku w niektórych firmach przebiegał w niezbyt skoordynowany sposób. Nasze działania zmierzają do uproszczenia i zwiększenia efektywności systemu druku. Oferta sprzętowa i softwarowa jest dziś niesamowicie szeroka i potrafimy znaleźć odpowiedni produkt dla każdego.

Początki
Merkator od 1990 roku zajmuje się drukiem. Początkowo firma zajmowała się głównie handlem sprzętem biurowym: maszynami do pisania, liczarkami do banknotów, kalkulatorami z drukarką, projektorami, kopiarkami, czy faxami. Dziś niewiele osób pamięta, czym były maszyny do pisania, ale w tamtych czasach były to najnowocześniejsze urządzenia wspierające pracę w biurze. Szybko staliśmy się jednym z głównych partnerów firmy Canon w Polsce.

Zmiany
Rynek urządzeń biurowych stale się zmienia. Zawsze śledziliśmy nowinki technologiczne i jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do swej oferty drukujące urządzenie cyfrowe, które nie tylko kopiowało dokumenty, ale można je było podłączyć do komputera i używać, jako drukarki.

W początkowej fazie przejścia od urządzeń analogowych do drukarek cyfrowych niewiele osób potrafiło w pełni wykorzystać nowe funkcje i nadal używało ich przede wszystkim do powielania dokumentów. Nasza firma wprowadzała klientów w tajniki nowych technologii.

Kolejną dużą zmianą było spopularyzowanie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych A3, kolorowych drukarek laserowych, czy kopiarek. Dziś najem w połączeniu z pakietem wydruków dostosowanym do potrzeb odbiorcy jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez firmy.

Około roku 2005 pojawiły się kolejne nowości: możliwość zarządzania drukiem oraz zdalny dostęp do drukarek laserowych ze skanerem i innych urządzeń wielofunkcyjnych. Od tej pory kopiarki, drukarki kolorowe laserowe oraz inne urządzenia drukujące stały się częścią systemu IT. Początkowe obawy o naruszenie poufności, firma rozwiała działając zgodnie z określonymi procedurami i zapewniając bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem NATO.

Wartości firmy

Otwartość to postawa, która pozwala na współpracę i rozwój. Merkator wiąże ją ze wsłuchiwaniem się w potrzeby klienta oraz poszanowaniem jego stanowiska, a także gotowością na dokonywanie zmian. Jest to również odwaga podążania za najnowszymi technologiami i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które są dziś podstawą nowoczesnych firm działających w branży usług zarządzania drukiem. Takie rozwiązania, przynoszące naszym Klientom wymierne zyski, oferujemy z powodzeniem od ponad 20 lat.

Profesjonalizm naszej kadry wynika z doświadczenia oraz ciągłego uzupełniania wiedzy. W świecie nowoczesnych technologii druku jesteśmy cały czas konfrontowani ze zmieniającą się infrastrukturą, a przede wszystkim rozwojem firm naszych Klientów. Sprawnie działającym systemem szkoleń pracowników pozwala nam na współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami w najbardziej wymagających branżach. Naszą ambicją jest stanie się partnerem, na którego można liczyć w każdej sytuacji.

Pasja nieustannie motywuje nas do rozwoju. Z uwagą śledzimy trendy rynkowe i oferujemy to, co najlepsze. Angażujemy się w 100% w naszą pracę, ponieważ daje nam ona dużo radości i satysfakcji. Z pasją pomagamy rozwiązywać problemy naszych Klientów, aby ich działalność przynosiła maksymalne zyski przy minimum wysiłku.

Transparentność to uczciwość na każdym szczeblu wewnątrz firmy oraz w kontaktach z Klientami. Pełna przejrzystość i autentyczna komunikacja jest warunkiem dobrej współpracy. W oparciu o tę wartość budujemy naszą wiarygodność i trwałe relacje.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Merkator Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Warszawa
Merkator Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Canon


-

XeroxKserokopiarki :
-

Canon


-

XeroxKserokopiarki :
-

Canon


-

XeroxSerwis naprawa drukarek Warszawa :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Warszawa :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl