Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Sak Computer Systems

Adres: 

87-122 Toruń

Poprzeczna 5a

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Sak Computer Sysytems to profesjonalna firma zajmująca się głównie naprawą szerokopojętego sprzętu komputerowego. Co dzień przyjmujemy mnóstwo zleceń, nowych laptopów czy też komputerów do naprawy. Nasza firma istnieje na rynku już ponad 6 lat, dlatego warto postawić na nas, jako uczciwego i rzetelnego dostawcę usług IT. Na przestrzeni lat działalności naszego serwis komputerowy Toruń zdobyliśmy spore doświadczenie w naszej branży a także nowych, zaufanych klientów, którzy do dziś korzystają wyłącznie z naszych usług informatycznych. Przekonaj się sam i już teraz skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy!

 

erwis i naprawa komputerów Toruń

Masz problem z komputerem? Oczekujesz rzetelności i błyskawicznej pomocy od serwisu? Świetnie więc trafiłeś.
Proponujemy Państwu szybką diagnozę usterki oraz naprawę w bardzo konkurencyjnej cenie.

- cennik naszych usług

Z doświadczenia wiemy, że każdy sprzęt komputerowy może zepsuć się praktycznie w najmniej odpowiednim momencie. Nie warto wówczas na własną rękę podejmować prób jego naprawy, zwłaszcza jeżeli nie znamy podstaw funkcjonowania komputerów. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do serwisu komputerowego w Toruniu, który w rozsądnej cenie podejmie się przede wszystkim zdiagnozowania usterki w naszym sprzęcie i oczywiście jej usunięcia. W zależności od serwisu i biegłości jego pracowników w dziedzinie informatyki, będziemy musieli - jako klienci - czekać pewną ilość czasu podczas przebiegu pracy nad naprawą komputera.
W firmie Sak Computer Systems masz gwarancję szybkiej i co najważniejsze, udanej naprawy Twojego sprzętu komputerowego. Nie straszne nam żadne usterki i defekty. Właściwie każdego dnia borykamy się z problemami, które wymagają kreatywnych rozwiązań a co za tym idzie, każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia. Jako serwis specjalizujemy się w naprawie drukarek, laptopów wszelkiej maści i wszystkich producentów a także komputerów stacjonarnych czy nawet sprzętu elektronicznego jak kamery i aparaty cyfrowe.

Świadczymy również usługi z zakresu montażu sieci przewodowych zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Korzystając z tej usługi zagwarantujemy Tobie przede wszystkim biegłą obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie planowania rozmieszczenia wszystkich kabli, routerów itp. Posiadamy w tym spore doświadczenie - za przykład jednego z naszych klientów możemy podać jednostkę wojskową na ulicy Sobieskiego w Toruniu. Nasi pracownicy musieli wykonać tu wszystko od podstaw, od pociągnięcia wszystkich kabli po ich samo podłączenie. Po zakończeniu naszych działań, szef jednostki był bardzo zadowolony z naszych usług i pochwalił nas za solidnie wykonaną pracę. Ponad 6-cio letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zyskać wielu klientów, którzy do dziś korzystają wyłącznie z naszych usług. Szybko rozwijająca się branża IT sprawia również, że dzień po dniu nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności aby nadążyć za postępem technologicznym.
Zatrudniamy toteż wyłącznie wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników, którzy potrafią sobie poradzić z każdą usterką komputera.

Nasze działania nie obejmują jednak tylko indywidualnych klientów, bowiem obsługujemy także wiele firm, biur oraz banków, którym zawsze służymy radą i pomocą przy sprzęcie komputerowym.

Nasz serwis komputerowy w Toruniu spośród innych firm świadczących usługi informatyczne wyróżnia przede wszystkim to, że naprawiamy raz, a dobrze. Nasi pracownicy nie spotkali się jeszcze z niezadowoleniem ze strony klienta.
Doradzimy Ci co należy robić by Twój komputer działał jak najszybciej przez długi okres, oraz co należy zrobić aby ten stan utrzymać.

Jeżeli więc potrzebujesz:

- naprawić komputer
- odwirusować system
- polepszyć wydajność komputera
- zasięgnąć porady informatycznej
- zakupić nowy komputer
- wymienić podzespół komputera


Serwis i naprawa laptopów Toruń
Naprawa notebooków i netbooków w przypadku naszej firmy to dużo częstsze przedsięwzięcia niż serwisowanie komputerów stacjonarnych. Dzięki temu od początku naszej działalności zyskaliśmy na prawdę ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie, nie straszne nam żadne usterki. Potrafimy w krótkim czasie zdiagnozować problem w laptopie i skutecznie go naprawić. Swoim klientom natomiast, zawsze przekazujemy informacje o tym ile wyniesie koszt serwisu komputera oraz jakie kroki podejmiemy by usunąć usterkę, aby każdy z nich miał świadomość naszych działań.

Serwisujemy laptopy wszystkich producentów i marek, od najstarszych IBMów po najnowsze ultrabooki. Powierzając nam laptopa, możesz mieć 100% pewności, że zostanie on skutecznie naprawiony. Jesteśmy uczciwi wobec wszystkich klientów i nie naciągamy ich na kupno nowego sprzętu bądź też wymianę podzespołu czy akcesoriów. Staramy się zawsze dokładnie zdiagnozować usterkę eliminując wszystkie możliwe jej przyczyny.

Sak Computer Systems to sprawdzona i rzetelna firma - przekonaj się sam, już dziś korzystając z naszych usług. Naprawa laptopów w naszej firmie odbywa się nieco inaczej niż w wypadku komputerów stacjonarnych. Zajmuje ona trochę więcej czasu i jest bardziej skomplikowana, aczkolwiek nie sprawia nam żadnych problemów. Potrafimy już w ciągu kilkunastu minut stwierdzić, jaka jest usterka oraz co się przyczyniło do jej powstania. Dzięki nam szybko, sprawnie i - co najważniejsze - tanio naprawisz swojego laptopa w krótkim czasie.

Świadczymy usługi z zakresu:

- serwis pogwarancyjny
- wymiana uszkodzonych matryc
- naprawa gniazd zasilania
- wymiana klawiatur
- naprawa komputerów Toruń
- konserwacja

Serwis, naprawa Komputerów Toruń - pomoc informatyka

Nasz serwis komputerowy na co dzień głównie zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego oraz serwisem oprogramowania. Każdego dnia zmagamy się z najróżniejszymi usterkami zarówno w komputerach przenośnych jak i stacjonarnych, od wymiany najdrobniejszej elektroniki po instalację nowych podzespołów. Przyjmujemy również zlecenia od klientów między innymi na montaż sieci lub wdrażanie oprogramowania komputerowego. Obsługujemy zarówno duże firmy jak i indywidualnych klientów.

Problemy ze sprzętem komputerowym niekiedy mogą być poważniejsze toteż jeśli nie jesteśmy w stanie dokonać naprawy u klienta, koniecznością wówczas jest dokładniejsze zbadanie usterki w naszej placówce. W trakcie naprawy jesteśmy pod stałym kontaktem, więc masz możliwość uzyskać informacje o postępie naprawy w dowolnym momencie dzwoniąc na nasz telefon. W miarę możliwości, po zakończonej naprawie komputera, odwieziemy Twój sprzęt prosto do Ciebie. Możesz oczywiście również odebrać swój komputer bezpośrednio z naszego serwisu.

Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy szybką diagnozę usterki oraz konkurencyjne ceny za wykonanie naszych usług. Zaufanie naszych stałych klientów takich jak Kujawsko-Pomorska Agencja Finansowa (KPAF), czy też zlecenia jakie wykonywaliśmy dla znanych banków świadczą o rzetelności naszej firmy jak i o pełnym profesjonalizmie naszych pracowników.

Do najczęstszych czynności jakie wykonujemy należą:

- Usuwanie wirusów
- Instalowanie systemów operacyjnych
- Konserwacja sprzętu IT
- Diagnozowanie i naprawa sprzętu komputerowego
- Wymiana matryc LCD, klawiatur w laptopach
- Konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych

Udzielimy Ci również przydatnych rad jak postępować ze swoim komputerem w przyszłości tak, by działał optymalnie przez długi czas. Jesteśmy małą firmą toteż każdego klienta traktujemy indywidualnie i poważnie podchodzimy do każdego problemu. Dzięki obecności na rynku od 2006 posiadamy bagaż sporego doświadczenia i rzeszę zadowolonych kontrahentów.
Nie czekaj! Jeśli posiadasz problem z komputerem, już teraz zadzwoń pod numer widoczny poniżej lub przejdź do zakładki kontakt.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Toruń ], [ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Toruń ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Toruń ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Toruń ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Toruń ], [ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Toruń ], [ Gwarancyjna naprawa Konsole do gier Toruń ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Toruń ],

Serwis pogwarancyjny Toruń
Sak Computer Systems

Serwis gwarancyjny Toruń
Sak Computer Systems

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Inne / PozostałeKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKonsole do gier :
-

Sony PlayStationLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychDrukarki komputerowe :
-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Inne / PozostałeKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKonsole do gier :
-

Sony PlayStationLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSerwis naprawa drukarek Toruń :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Toruń :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa konsoli do gier Toruń :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Toruń :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl