Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 80% osób
Firma: 

MEGA

Adres: 

04-158 Warszawa

Zamieniecka 55

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwis MEGA świadczy szeroką gamę usług naprawy i serwisowania pogwarancyjnego wszelkiego typu drukarek, laptopów oraz naprawy i upgrade sprzętu komputerowego takich jak:

 • Usunięcie każdego problemu związanego z komputerem
 • Instalację sprzętu: karty graficzne, dyski twarde, napędy
 • Instalację i konfiguracja oprogramowania
 • Aktualizacje komputera i oprogramowania
 • Usuwanie wirusów trojanów, robaków internetowych spyware, malware, rootkit,
 • Instalacja programów antywirusowych, kontrola rodzicielska.
 • Ustawienie połączenia internetowego, routera oraz konfiguracji skrzynek email
 • Konfigurację sieci typu LAN i WLAN (Wi-Fi)

Naprawa laptopów notebooków:

 • wymiana chipów BGA,
 • wymiana układów SMD,
 • wymiana złączy plastikowych,
 • wymiana podstawek CPU,
 • wymiana matryc,
 • wymiana klawiatur,
 • mycie po zalaniu i inne usterki.

Naprawa drukarek:

 • atramentowych,
 • laserowych mono i kolor,
 • urządzeń wielofunkcyjnych.

Regulamin


Zapewniamy szybki czas reakcji na awarię, fachowość obsługi oraz niskie koszty usług.

Zdajemy sobie sprawę z wagi jaką przykładają Państwo do zaistniałej awarii, dlatego też prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższej procedury. Pomoże ona uniknąć pogorszenia się sytuacji i przyśpieszy proces naprawy uszkodzonego sprzętu.

Podstawowym błędem większości użytkowników sprzętu komputerowego jest próba jego naprawy na własną rękę. Nawet wielokrotne włączanie uszkodzonego podzespołu w celu sprawdzenia jego działania może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Po wykryciu awarii należy niezwłocznie odłączyć źródło zasilania. Pomoże to w powstrzymaniu dalszych szkód w przypadku uszkodzonych urządzeń jak i niewłaściwie działającego oprogramowania.

Po odłączeniu sprzętu od zasilania należy dostarczyć go do siedziby naszej firmy. Istnieje również możliwość jego wysyłki za pośrednictwem poczty lub kurier (prosimy o kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta). Po zanalizowaniu uszkodzenia kontaktujemy się z Państwem w celu przekazania wyników analizy oraz wyceny usługi.

Po akceptacji ceny następuje proces naprawy, który może różnić się okresem jego trwania w zależności od poziomu skomplikowania i rodzaju uszkodzenia. Naprawiony sprzęt jest zwracany do Państwa niezwłocznie po opłaceniu usługi.

 

Firma MEGA proponuje również profesjonalną usługę odzyskiwania danych ze wszystkich nośników oraz przy każdym rodzaju ich uszkodzenia.

Dołożymy wszelkich starań aby odzyskać dane utracone z:

 • Dysków twardych: m.in. firm: Seagate, Western Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba, zarówno 3.5’, 2.5’ jak i 1,8’, przy uszkodzeniach logicznych i mechanicznych.
 • Kart flash i pendriveów wszystkich producentów, o uszkodzeniach logicznych, elektronicznych i mechanicznych.
 • Serwerów i macierzy RAID w konfiguracjach RAID: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 0+1, 1+0.
 • Kamer Video wiodących producentów w przypadkach uszkodzeń logicznych, elektronicznych i mechanicznych.

Realizacja zlecenia polega kolejno na:

 1. Przyjęciu zgłoszenia.
 2. Przekazaniu przez sekretariat nośnika bezpośrednio przypisanemu technikowi.
 3. Wykonaniu analizy technicznej (wskazanie rodzaju uszkodzenia oraz ewentualnego kosztu usługi).
 4. Właściwy proces odzyskiwania danych.
 5. Rozliczenie płatności i wydanie nośnika z odzyskanymi danymi.

Zapraszamy do naszych punktów przyjęć w Warszawie, Nowym Sączu, Chełmie, Olsztynie, Łodzi, Ostrowcu Świętokrzyskim, Krośnie, Płocku, Lublinie. Jeśli w Państwa mieście nie ma naszego punktu przyjęć, chętnie wyślemy do Państwa bezpłatnie kuriera, który odbierze od Państwa nośnik z każdego miejsca w Polsce.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.odzyskiwaniedanych24h.pl lub pod numerami telefonów 668 088 888 i 22 870 25 00.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
MEGA

Serwis gwarancyjny Warszawa
MEGA

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Warszawa :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl