Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 75% osób
Firma: 

ArtMedia Serwis Sp z o.o.

Adres: 

90-443 Łódź

Mickiewicza 15A

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres napraw ,Poprzez bogatą wiedzę i doświadczenie naszej kadry gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie technologicznym. Naprawy realizujemy kompleksowo, szybko oraz niezawodnie.
Takich marek jak :

naprawa telefonów Nokia
naprawa telefonów Samsung
naprawa telefonów Sony
naprawa telefonów SonyEricsson
naprawa telefonów HTC
naprawa telefonów LG
naprawa telefonów Apple
naprawa telefonów Motorola
naprawa telefonów BlackBerry
  

   
  

DLA SPRZEDAWCÓW

 

     Art.Media.pl od wielu lat z sukcesami współpracuje z szeregiem autoryzowanych salonów sprzedaży telefonów komórkowych wszystkich operatorów w Polsce. Wykonujemy także usługi serwisowe dla firmowych punktów sprzedaży telefonów komórkowych. Będziemy szczęśliwi mogąc rozszerzyć grono naszych klientów o kolejne firmy.

     Zapraszamy do współpracy autoryzowanych przedstawicieli operatorów GSM oraz salony sprzedaży telefonów komórkowych i akcesoriów z całej Polski. Gwarantujemy niezawodną jakość wykonywanych usług, oraz szybkie terminy ich realizacji. Firmy zainteresowane warunkami współpracy prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.
 

 

KLIENCI BIZNESOWI

 

     Dzięki zaawansowanym technologiom, kooperacji z naszymi partnerami oraz dynamicznemu rozwojowi firmy, Art.Media.pl posiada możliwość kompleksowej obsługi klientów biznesowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu oczekiwaniu klienta, niezależnie od branży, którą reprezentuje a także skali jego wymagań. Przygotowaliśmy ofertę obejmującą:

 

  • Kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aparatów telefonicznych, modemów, Ipponów, PDA jak również urządzeń GPS. (Serwis gwarancyjny obejmuje urządzenia i akcesoria objęte ważną umową gwarancyjną.)
  • Sprzedaż akcesoriów telefonicznych oraz systemów antenowych 900/1800 UMTS, HSDPA, HSUPA.
  • Obsługę informacyjną (Zapraszamy do skorzystania z naszego telefonicznego centrum informacji + wyskakujące okienko z kontaktami)
  • Brak kosztów dodatkowych. (Art.Media.pl oferuje pokrycie kosztów wysyłki zamówienia lub dostarczenie jej przez któregoś z naszych przedstawicieli handlowych. Zapoznaj się z WARUNKAMI PRZYJECIA DO SERWISU)
  • Prosty sposób składania i kontroli zamówień. (Dzięki zaawansowanym technologiom, cały proces zgłoszenia do serwisu, jak i kontroli postępu zamówienia odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej)
  • Zapewnienie najwyższej jakości usługi. (Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001

 

     Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie przygotowaną ofertą, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.
 

KLIENCI INDYWIDUALNI

 

     Art.Media.pl oferuje swoim klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aparatów telefonicznych, modemów, Iphonów, PDA jak również urządzeń GPS. (Serwis gwarancyjny obejmuje urządzenia i akcesoria objęte ważną umową gwarancyjną.) Ponadto proponujemy Państwu bogaty wybór akcesoriów telefonicznych oraz systemów antenowych 900/1800 UMTS, HSDPA, HSUPA.

     Jeżeli są Państwo zainteresowani przekazaniem nam urządzenia do naprawy, proponujemy skorzystać z poniższych możliwości.

     Zgłoszenia urządzenia do serwisu można dokonać drogą elektroniczną, wykorzystując w tym celu specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie go, wydrukowanie i przesłanie wraz z urządzeniem na adres:

 

Art.Media.pl
Ul. Mickiewicza 15A
90-443 Łódź

 

lub też dostarczenie zgłoszenia wraz z urządzeniem osobiście w godzinach:

 

poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00Naprawa telefonów Łódź

Autoryzowane Centrum Serwisowe ArtMedia jest jedną z najdłużej działających w branży firm w Łodzi. Początki naszej działalności sięgają bowiem połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Firmę założył w 1996 roku Kamil Adam Hirsz, który już wówczas dostrzegł ogromne możliwości w dopiero co raczkującej w naszym kraju telefonii komórkowej.
Od tego czasu ArtMedia zdążyła przekonać do siebie tysiące klientów, których zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

Nasza bogata oferta skierowana jest tak do klientów indywidualnych jak również biznesowych i obejmuje nie tylko serwis szeroko pojętego sprzętu GSM. W ramach napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zajmujemy się serwisem aparatów telefonicznych, modemów, Iphonów, Laptopów, Tabletów , Aparatów Olympus, Telefony stacjonarne Gigaset jak również urządzeń GPS.
Naszym klientom, na czas naprawy, oferujemy także wypożyczalnię telefonów komórkowych jak również sprzedaż
szerokiego asortymentu akcesoriów telefonicznych oraz systemów antenowych 900/1800 – UMTS, HSDPA, HSUPA.LTE

Wraz z postępującym rozwojem firmy, również zakres świadczonych usług uległ znacznemu rozszerzeniu, co zostało dostrzeżone. Standard wykonywanych usług zaowocował przyznaniem nam wielu certyfikatów, w tym certyfikatu jakości ISO 9001. Rzetelną pracę dostrzegli także najwięksi potentaci wśród producentów telefonów, którzy uczynili nas swoimi partnerami,
Nadal jednak największą satysfakcję sprawia nam, gdy klient zjawia się, gdyż ktoś mu nas polecił.

Znakomita lokalizacja firmy, w samym centrum miasta u zbiegu Al. Kościuszki i Mickiewicza sprawia, iż nasi klienci nie mają najmniejszych problemów z dotarciem do nas. Są pośród nich przedstawiciele wszystkich operatorów GSM w Polsce, salony sprzedaży, dziesiątki firm z całego województwa a także klienci indywidualni. Dołącz do nich i Ty. Przekonaj się, że naprawdę warto.

NASZA MISJA

Dążymy do tego, aby stać się liderem w branży serwisów GSM, ale naszą misją jest przede wszystkim świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zmierzamy do tego nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów co potwierdzają ich indywidualne certyfikaty. Nieustannie reagujemy na wszelkie nowinki techniczne, tak by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów.

Przez szesnaście lat działalności staraliśmy się przede wszystkim dbać o zadowolenie klienta. Był to główny, obok wysokiego standardu usług, czynnik dzięki któremu udało nam się zaistnieć i przetrwać na rynku. Dziś możemy z całą stanowczością powiedzieć, że istniejemy dla Was i dzięki Wam. Wiemy, jak wiele już zrobiliśmy, lecz równie dobrze zdajemy sobie sprawę jak wiele jeszcze przed nami.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak wielka ciąży na nas odpowiedzialność za stan naszej planety. Robimy więc wszystko aby przekazać ją kolejnym pokoleniom co najmniej taką, jaką sami ją zastaliśmy.

Firma ArtMedia z radością przyłącza się do wszelkiego rodzaju inicjatyw mających na celu poprawę stanu środowiska naturalnego. Profil naszej działalności jest tego najlepszym przykładem. Dzięki naszym usługom, jak chociażby serwisowanie sprzętu GSM, przyczyniamy się do przedłużania jego żywotności, co ma niebagatelny wpływ na oszczędność energii potrzebnej dla wytworzenia nowego.
Dzięki współpracy z firmami REBA oraz REMONDIS opracowaliśmy także specjalny program polegający na odbieraniu i utylizowaniu zużytych baterii a także uszkodzonego sprzętu GSM. Pamiętajmy, że ze względu na swą budowę i skład chemiczny, są to odpady z gatunku niebezpiecznych i należy je utylizować w specjalny sposób. Jeśli posiadasz taki odpad – nie wyrzucaj go do kosza - przynieś go do nas. ODBIERZEMY GO ZA DARMO.

Jesteśmy dumni, iż wewnętrzne przepisy naszej firmy także pozwalają przyczynić się do ochrony środowiska. Od lat stosujemy energooszczędne żarówki, segregujemy odpady, korespondencję nie elektroniczną drukujemy na ekologicznym papierze a jednym z naszych obowiązków jest pamiętać by po skończonej pracy nie pozostawiać sprzętu komputerowego w stanie czuwania.
Dbamy również o świadomość ekologiczną naszych klientów. W naszym serwisie możecie uzyskać pełną informację, jak w sposób oszczędny i przyjazny środowisku korzystać ze sprzętu GSM.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Smartfony Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
ArtMedia Serwis Sp z o.o.

Serwis gwarancyjny Łódź
ArtMedia Serwis Sp z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

OlympusLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSmartfony :
-

Alcatel


-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

Huawei


-

LG


-

Motorola


-

myPhone


-

Nokia


-

Prestigio


-

Samsung


-

Sony


-

ZTE


-

Inne / PozostałeTablety, E-booki :
-

Apple


-

Asus


-

Goclever


-

Huawei


-

Lark


-

Lenovo, IBM


-

Manta


-

Motorola


-

Prestigio


-

Samsung


-

SonyTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony Ericsson


-

Inne / PozostałeAparaty fotograficzne :
-

OlympusLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

MSI


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSmartfony :
-

Alcatel


-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

Huawei


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Sony


-

ZTETablety, E-booki :
-

Apple


-

Samsung


-

SonyTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Siemens


-

Sony EricssonSerwis naprawa aparatów fotograficznych Łódź :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Łódź :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa smartfonów Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Łódź :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl