Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Serwis SATGSM Inter-Com

Adres: 

74-320 Barlinek

Niepodległości 24

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach elektroniki GSM oraz podzespołów komuterowych.

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne telefonów komórkowych, oraz osprzętu CB wszystkich firm.

Oto nasza skrócona oferta:

- zdejmowanie blokad sim-lock z większości modeli telefonów GSM dostępnych w sprzedaży....
- aktualizacja oprogramowania w telefonach, wgrywanie pakietów językowych,
- odczyt kodów w radiach samochodowych,
- RADIA CB, montaż, strojenie, oraz serwis,
- wymiana wyświetlaczy, głośników, mikrofonów, klawiatur, oraz obudów,
- naprawa uszkodzeń elektronicznych tj.: brak zasięgu, ładowania, itp.,
- naprawa BGA tzw. reballing,
- usuwanie błędów oprogramowania,
- naprawa uszkodzeń programowych w telefonach komórkowych (spowodowanych najczęściej przez osoby zajmujące się zdejmowaniem blokady sim-lock domowymi sposobami), naprawy taki wykonywane są profesjonalnym sprzętem,
- naprawa telefonów, które miały kontakt z cieczą,
- odczyt kodu zabezpieczającego telefonu (usługa wykonywana tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu zakupu, wypełnionej karcie gwarancyjnej lub umowie kupna - sprzedaży telefonu),
- większość operacji wykonywanych jest od ręki,
- do napraw używane są oryginalne części zamienne,
- na części elektroniczne i podzespoły użyte do narawy udzielamy gwarancji.

 


Nasza firma powstała w roku 2001 w Tarnowie. W październiku 2005 roku, otwarty został drugi punkt serwisowy w miejscowości Barlinek.
Początkowo zajmowaliśmy się tylko naprawą pogwarancyjną telefonów komórkowych. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nasza oferta jest cały czas poszerzana. Na obecną chwilę prowadzimy serwis sprzętu elektronicznego tj. telefony komórkowe, systemy nawigacji satelitarnej GPS, a także sprzętu CAR-AUDIO, oraz IT.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową akcesorii GSM, telefonów, sprzetu SAT, GPS, CCTV (monitoring), oraz IT (komputery , akcesoria).

Od roku 2009 jesteśmy autoryzowanym punktem dystrybucyjnym CYFRA+. Zajmujemy się projektowaniem, oraz instalacją telewizji satelitarnej, naziemnej, przemysłowej (monitoring), a także modernizacją i serwisowaniem istniejących już instalacji.To co odróżnia nas od konkurencyjnych firm, to duża skuteczność napraw, będąca wynikiem dużego doświadczenia zdobywanego przez wiele lat.
Najlepszą wizytówką naszej firmy jest wciąż rosnące grono stałych klientów. Jesteśmy znaną i cieszącą się dużym zaufaniem klientów firmą nie tylko z Barlinka i okolic, ale rownież z Gorzowa Wielkopolskiego, Myśliborza, Choszczna, Pełczyc, Lipian, oraz Chojnej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą serwisu, oraz sklepu.


Zasady postępowania w razie kontaktu telefonu z cieczą.

- niezwłocznie wyjąc baterię z telefonu,
- pod żadnym pozorem nie podłączac telefonu pod ładowarkę,
- niezwłocznie uda się do najbliższego serwisu.
Niezastosowanie się do powyższych wskazówek, może spowodowac trwałe uszkodzenie podzespołów elektronicznych wraz z płytą główną,
a tym samym podnosi kwotę naprawy.

Częste błędy popełniane przez użytkownika telefonu:

- suszenie suszarką (niestety jest to niewystarczające, ponieważ woda paruje, skrapla się i osiada znowu na płycie głównej telefonu, po czym następuje szybsza korozja płyty głównej, oraz układów znajdujących się na niej,

- podłączenie telefonu do ładowarki w celu naładowania baterii (większość użytkowników sądzi że telefon nie włącza się z powodu rozładowania baterii i próbuje ją naładować w wyniku czego dochodzi do zwarcia i uszkodzenia układów),

- po domowych zabiegach suszenia telefon się włącza i użytkownik użytkuje telefon (jednak na płycie głównej postępuje nadal korozja w wyniku czego telefon przestaje działać po kilku lub kilkunastu dniach. Wtedy szanse na naprawę telefonu są znikome).

Naszą ofertę poszerzyliśmy o naprawę uszkodzonych obszarów boot w telefonach i urządzeniach opartych o chipsety ARM tj. Samsungi (i900 Omnia, i8000 Omnia II, i718, F480, i780, M7500, B7330, C5510, F500, G810, i8910, S5230, S5600, S7350, U900, U800, U700 itd.),

HTC (Magic, Youch Pro, Diamond, HD II, itd.), Toshiba (G910), ZTE Modems (MF622, MF626), Daewoo (DPN3500), Huawei Modems (E1550), Eten Communicator (X800) itd.

Typowe objawy uszkodzonego boota w PDA to:

- nie włącza się,

- dioda włącznika świeci na czerwono,

- telefon zawiesza się na logo powitalnym Windows Mobile, lub Logo Omnia,

- urządzenie wykrywane jest przez PC jako MONAHANS DRIVER.

Więc jeżeli po nieudanym wgrywaniu oprogramowania lub zdjęciu simlocka telefon ma objawy j/w to zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Zapraszamy także do współpracy serwisy GSM.


NOWOŚĆ.

Od dnia 23.03.2009r. nasza firma jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży CYFRA+. Zapraszamy Państwa do naszego punktu w Barlinku celem zapoznania się z bogatą ofertą programową CYFRA+. Świadczymy także usługi w zakresie:

- montażu cyfrowych zestawów satelitarnych,
- rozbudowy i konserwacji istniejących instalacji antenowych,
- instalacji do odbioru telewizji naziemnej analogowej i cyfrowej,
- oraz pozostałych usług serwisowych w zakresie anten satelitarnych i naziemnych. cyfra+ Barlinek, Cyfra plus Barlinek

 

W naszych serwisach zdejmujemy blokady simlock z telefonów HUAWEI (PLUSFON) tj.: Huawei U120, Huawei U120e, Huawei U120s, Huawei U121, Plusfon 401i, VodaFone V715, VodaFone V716, VodaFone V716 v2, Vodafone 720, Vodafone 725, Vodafone v810. Usługa wykonywana jest na poczekaniu.

 


Z dniem 17.10.2008r poszerzyliśmy ofertę handlową o cyfrowe zestawy do odbioru TELEWIZJI NA KARTĘ. Bez podpisywania umowy,bez zbędnych formalności. Więcej informacji na temat CYFROWEJ TELEWIZJI NA KARTĘ uzyskacie Państwo na stronie www.telewizjanakarte.pl lub w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sklep.inter-com.gsm.pl. Serdecznie zapraszamy.

 

SimLock z nowych modeli NOKII już możliwy ! Zdejmujemy blokady simlock z nowych modeli Nokii. Zdjęcie simlocka jest trwałe (nie jakieś patche), simlock nie wróci po flashu. Nie jest to też metoda z kombinowaniem kartami (turbo, alfa itp sim). Simlock zdejmowany jest na stałe tzw. DIRECT UNLOCK. Obsługiwane modele: Nokia 3120 Classic, Nokia 3500 Classic, Nokia 5310, Nokia 5500d SPORT, Nokia 5610 XPR, Nokia 5700, Nokia 6110 Navigator, Nokia 6120 Classic, Nokia 6124, Nokia 6121 Classic, Nokia 6210 Navigator, Nokia 6220 Classic, Nokia 6267 , Nokia 6300i , Nokia 6500 CL, Nokia 6500 SLIM, Nokia 6650, Nokia 6555 , Nokia 7500 PRISMA, Nokia 7900 PRISMA , Nokia 8800 ART, Nokia E51 , Nokia e71, Nokia E90, Nokia N76, Nokia N78, Nokia N81 (8-GB), Nokia N82, Nokia N95 (8-GB), Nokia N96.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem +48 888846499. Zapraszamy.

 

Wgrywamy polskie menu do telefonów Sagem 150x, Sagem220x, Vodafone 226, oraz zdejmujemy blokady simlock w tych modelach... Usługa wykonywana jest na poczekaniu bez potrzeby zostawiania telefonu na kilka godzin

 

Informujemy wszystkich klientów, że nasza firma nie ma nic wspólnego z firmą o nazwie INTERCOM III, oraz INTERCOM, a także z ich placówkami, których to większośc znajdowała się w domach handlowych TESCO w całej Polsce!!! Serwisy naszej firmy znajdują się tylko i wyłącznie w Barlinku i Tarnowie.

 

Posiadasz Nokie przywiezioną z USA, Kanady lub Australii? np: 8801, 8800b, 6101b, 6103b, 6230b, 3220b, itp.
- telefon nie ma polskiego menu?
- nie ma zasięgu?
Zapraszamy...wgramy polskie menu i zrobimy zasięg... SZYBKO i PROFESJONALNIE!!!

Co to jest sim-lock?

Simlock jest to blokada, nałożona przez operatora aby telefon działał tylko w jego sieci. Np. telefony zakupione w Plusie nie będą działały w sieci Idea i Era do czasu, aż zostanie usunięty Sim-lock.

 

Dlaczego warto usunąć go u nas?

Ponieważ Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm w branży GSM takich jak:
www.martech.pl , www.multi-box.net , www.smart-clip.com , www.sagmaster.com , www.nsteam.org , www.odeon.cn , www.setool3-box.org, www.ufsxsupport.com , www.ultimabox.org , www.bb5box.org , www.dreambox.hk , www.www.infinity-box.com , www.ustpro2.com , www.smti.com , www.vygistoolbox.com , www.acerflasher.pl , www.cyclonebox.com

Przestrzegamy wszystkich przed tzw serwisami „5PLN” – czyli, serwisami znacząco zaniżającymi ceny usług, kierującymi się jedynie mottem „jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem”. Serwisy takie pracują najszczęściej na darmowych programach znalezionych w sieci, bez jakiegokolwiek doświadczenia i pojęcia w pracy.
Koszt zdjęcia blokady simlock w naszym serwisie nie jest wysoki w porównaniu do kosztów, jakie będziecie Państwo musieli ponieśc w przypadku naprawy telefonu po nieprawidłowym jej usunięciu.
!!! ZAWSZE WYBIERAJ SPRAWDZONY SERWIS !!!
Informujemy także, że nasze serwisy nie korzystają z usług konkurencyjnych serwisów w celu zdjęcia simlocka, lub wgrania polskiego oprogramowania do telefonu.

Spis wszystkich modeli telefonów z których zdejmujemy blokady simlock i wgrywamy polskie oprogramowanie znajdziecie Państwo


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Smartfony Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Telefony komórkowe Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Tunery satelitarne Barlinek ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Barlinek ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Barlinek ],

Serwis pogwarancyjny Barlinek
Serwis SATGSM Inter-Com

Serwis gwarancyjny Barlinek
Serwis SATGSM Inter-Com

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Emar


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: legalizacja wagKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Nintendo


-

Sony PlayStation


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Apple


-

Blaupunkt


-

Creative


-

Grundig


-

Panasonic


-

Pentagram


-

Philips


-

Samsung


-

Sandisk


-

Sony


-

Thomson


-

Inne / PozostałeNawigacje GPS :
-

Acer


-

Asus


-

Becker


-

Blaupunkt


-

BLOW


-

Clarion


-

Dell


-

Garmi


-

GoCleve


-

HP Compaq


-

Lark


-

Manta


-

Medion


-

Mio


-

Modecom


-

Navigon


-

NavRoad


-

Nokia


-

Peiying


-

Pentagram


-

Sony


-

TomTom


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSmartfony :
-

Acer


-

Alcatel


-

Apple


-

Asus


-

Blackberry


-

HTC


-

Huawei


-

LG


-

Motorola


-

myPhone


-

Nokia


-

Prestigio


-

Samsung


-

Sony


-

ZTE


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: ściąganie blokady simlockSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

Alpine


-

Blaupunkt


-

Clarion


-

Grundig


-

JVC


-

Kenwood


-

LG


-

Panasonic


-

Peiying


-

Philips


-

Pioneer


-

Sony


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSystemy alarmowe :
-

Satel


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejTablety, E-booki :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Goclever


-

HP Compaq


-

HTC


-

Huawei


-

Lark


-

Lenovo, IBM


-

Manta


-

Modecom


-

Motorola


-

NavRoad


-

Prestigio


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Tracer


-

Inne / PozostałeTelefony komórkowe :
-

Alcatel


-

Apple


-

Blackberry


-

HTC


-

LG


-

Motorola


-

Nokia


-

Samsung


-

Sony Ericsson


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: ściąganie blokady simlockTunery satelitarne :
-

Dreambox


-

Echostar


-

Ferguson


-

Globo


-

LinBOX


-

Mediasa


-

Nokia


-

Philips


-

Sagem


-

Technisat


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: montaż,ustawianieInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Emar


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy : Barlinek :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Barlinek :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Barlinek :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.


Serwis naprawa konsoli do gier Barlinek :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Barlinek :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Barlinek :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Barlinek :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa smartfonów Barlinek :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Barlinek :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Barlinek :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.


Serwis naprawa telefonów komórkowych Barlinek :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby, klawiatury. Problemy: Zdejmowanie blokad - simlocka, aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku, odblokowanie kodu telefonu, soft modding.


Serwis naprawa tunerów satelitarnych Barlinek :


Naprawa lub wymiana: tunera, anteny. Usługi: zamontowanie i ustawienie anteny, poprowadzenie okablowania, dostrojenie telewizora, rozdzielenie sygnału.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl