Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Andrema P.W.

Adres: 

60-741 Poznań

Głogowska 78

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

ANDREMA - Importer firmy MAFELL AG

 

ANDREMA dla zawodowców
Profesjonalna pilarka ciesielska Mafell MKS 130 EcDoświadczenie i wiedza, którą zgromadziliśmy przez wszystkie lata pozwala nam na zaoferowanie naszym Klientom najlepszych rozwiązań, elektronarzędzi i technologi. Współpracując z naszą firmą zawsze może liczyć na indywidualne podejście do Klienta.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz elektronarzędzi i narzędzi przeznaczonych dla profesjonalnych odbiorców branż zajmujących się obróbką drewna, materiałów drewnopodobnych i tworzyw sztucznych, a także branż związanych z działalnością budowlano-remontową, wystawienniczą i wytwórczą.
ANDREMA dla majsterkowiczów
Nie zapominamy również o majsterkowiczach i ludziach z pasją, dla których przygotowaliśmy specjalną propozycję amatorskich elektronarzędzi najwyższej jakości.
Stawiamy na fachowe doradztwo techniczne i obsługę posprzedażną. Prowadzimy profesjonalny serwis wszystkich producentów firm elektronarzędzi dostępnych w Polsce i w Europie. Nasz serwis oferuje naprawę gwarancyjną firm: Makita, Hitachi oraz MAFELL. Wykonujemy również naprawy pogwarancyjne oraz okresowe przeglądy elektronarzędzi wszystkich producentów.

Fachowy serwis w firmie ANDREMA
Stawiamy na fachowe doradztwo i obsługę posprzedażną, dlatego oprócz sprzedaży maszyn oferujemy naszym Klientom profesjonalny serwis elektronarzędzi wszystkich firm dostępnych w Polsce i w Europie.
Jakość usług
Wieloletnie doświadczenie, ciągłe szkolenia i odpowiednie zaplecze techniczne - wszystko to sprawia, że możemy zaoferować wysoki poziom naszych usług, Stosujemy tylko oryginalne części zamienne oraz technologie zalecane przez producentów.
Dodatkowe usługi
W ramach działalności serwisowej oferujemy również możliwość zakupu części zamiennych do oferowanych przez nas marek. Prowadzimy również usługi ostrzenia łańcuchów, tarcz pilarskich powlekanych węglikiem spiekanym oraz frezów.
W trosce o klienta
Trafiając do naszego serwisu zapewniamy Klientom darmową weryfikację kosztów naprawy ich urządzenia.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
Andrema P.W.

Serwis gwarancyjny Poznań
Andrema P.W.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Narzędzia elektryczne :
-

Black&Decker


-

Bosch


-

Celma


-

DeWalt


-

Dremel


-

Einhell


-

Hitachi


-

Kress


-

Mafell


-

Metabo


-

Protool


-

Skil


-

Inne / PozostałeNarzędzia elektryczne :
-

Hitachi


-

Mafell


-

Makita


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa narzędzi elektrycznych – elektronarzędzi Poznań :


Wymiana i naprawa oraz regeneracja: uzwojeń, silnika, szczotek, sznura przyłączeniowego, przekładni i kół zębatych, wyłącznika, łożyska, układu włączającego oraz regulującego obroty i zmieniającego kierunek obrotów, kondensatora, obudowy, wirników. Serwis: frezarki, mieszadła, młota udarowego, młotkowiertarki, wiertarki, nożyc, opalarki, pilarki i piły, struga, szlifierki (kątowej, oscylacyjnej, mimośrodowej, prostej, taśmowej ), wkrętarki, wyrzynarki i zakrętarki, sprężarki, kosy, przecinarki, frezarki, polerki, bruzdownice, dmuchawy, gwoździarki, kompresory, nagrzewnice, odkurzacze i odśnieżarki, pompy. Oczyszczenie zabrudzonego narzędzia, usunięcie przerwy na przewodach.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl