Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 67% osób
Firma: 

Sontronic

Adres: 

61-538 Poznań

Czarnieckiego 9A

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Sontronic Autoryzowane Centrum Serwisowe Sony, Autoryzowany Serwis kamer profesjonalnych Sony. Autoryzowany Serwis Panasonic, Serwis Loewe, Serwis Technics, Serwis ViewSonic oraz Hitachi.

Już od ponad 20 lat świadczymy usługi o najwyższym standardzie.


 

Serwis Expresowy – w przerwie na lunch

 

Drobne i nieskomplikowane naprawy wykonujemy na poczekaniu. W takim przypadku prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub przez e-mail w celu ustalenia terminu oraz opisania uszkodzenia, abyśmy mogli przygotować się do zrealizowania naprawy. Usługa jest dodatkowo płatna.

 

Naprawa
Szybko i skutecznie usuniemy wszelkie niedomagania jakie zauważyliście Państwo w swoim sprzęcie. Sontronic spełnia wszystkie najwyższe standardy techniczne i logistyczne niezbędne do przyznania przez Sony Europe Limited statusu Regionalnego Autoryzowanego Serwisu Centralnego.

 

Sontronic jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Serwisowym Sony dla produktów profesjonalnych. Nasza ponad 20 letnia współpraca z tym koncernem jest dla Państwa dodatkową gwarancją.

 

Dla firmy Panasonic Marketing Europe wykonujemy w ramach gwarancji pełen zakres napraw telewizorów Panasonic Viera. W ramach serwisu pogwarancyjnego wykonujemy pełne spektrum napraw we wszystkich kategoriach. Służymy pomocą także w przypadku sprzętów Technics.

 

Niezależnie od tego jaki i jakiej firmy produkt Państwo posiadacie, zawsze staramy się znaleźć odpowiedź na zadane pytania. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą w rozwiązywaniu problemów technicznych ze sprzętem i jego współpracą z innymi urządzeniami.

 

Nasi inżynierowie i technicy są do Państwa dyspozycji.

 

Własne laboratorium serwisowe pozwala na testy i symulacje wielu uszkodzeń co w znaczący sposób wpływa na skuteczność wykonywanych przez nas napraw.

 

CzęściCzęści zamienne
Sontronic posiada bezpośrednie połączenie z Europejskim Centrum Części Zamiennych Sony w Brukseli. Szybkie dostawy umożliwiają dostarczenie części nawet w 24 godziny. System bezpośredniego zamawiania podzespołów dla firmy Panasonic daje podobne możliwości. Klient zawsze otrzymuje wyłącznie oryginalne podzespoły zamienne. Nie oznacza to wcale wyższych cen, gdyż części są dostarczane do konkretnej naprawy, a Państwo nie musza ponosić dodatkowych kosztów ich lokalnego magazynowania czy poszukiwania zamienników.

 


Sontronic jest autoryzowanym serwisem laptopów i tabletów Sony VAIO.
Oferujemy Państwu naprawy w ramach gwarancji producenta jak również świadczymy pełen zakres napraw pogwarancyjnych. Bezpośredni dostęp do zasobów i baz serwisowych Sony daje Państwu gwarancję, że naprawa Państwa laptopa czy tabletu przeprowadzona jest zawsze w sposób zapewniający pełną skuteczność w zgodzie z wewnętrznymi procedurami Sony. Nie ma tu mowy o praktykach, które w innych serwisach z powodu braku dostępu do szkoleń, zasobów oraz możliwości zamówienia oryginalnych podzespołów prowadzone są na wyczucie i Państwa ryzyko.

 

Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości w sprawie poprawności działania Państwa laptopa czy tabletu chętnie pomożemy.

 

Sontronic to ekspert w naprawach aparatów i kamer cyfrowych Sony i Panasonic.
Grupa inżynierów i techników pracujących w tym dziale to eksperci i pasjonaci w swojej branży. Członkostwo elitarnego Klubu Ekspertów Sony jest tego potwierdzeniem. Pełen dostęp do zasobów serwisowych, oprogramowania regulacyjnego, oprzyrządowania pomiarowego oraz niezbędnej aparatury kontrolno pomiarowej gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Podstawowe podzespoły są zawsze na miejscu, a to sprawia, że usługę naprawy możemy wykonać nawet w czasie przerwy na lunch. Standardowy i szybki dostęp do europejskich centralnych magazynów części zamiennych daje nam możliwość zaoferowania rozwiązania bardziej złożonych problemów już w przeciągu niespełna 24 godzin.

 

Jeśli macie Państwo pytania czy wątpliwości w sprawie poprawności działania Państwa kamery cyfrowej lub aparatu chętnie pomożemy !

 

Sontronic to jedyne Autoryzowane Centrum Serwisowe dla produktów profesjonalnych Sony w Polsce.
Wykonujemy naprawy w ramach kontraktów PrimeSupport jak również zapewniamy pełną obsługę pogwarancyjną.

 

W celu dokonania szybkiej naprawy prosimy o bezpośredni kontakt z działem produktów profesjonalnych w celu wstępnego uzgodnienia zakresu naprawy i zoptymalizowania terminu jej wykonania.

 

Produkty objęte kontraktem PrimeSupport muszą być zarejestrowane na stronie www.sony.pl lub w procesie rejestracyjnym inicjowanym przez dealerów, a finalizowanym przez użytkownika końcowego. Zapewni to Państwu wszystkie korzyści z posiadania kontraktu z Sony, a co najistotniejsze zdecydowanie przyspieszy proces naprawy i zakres oferowanej pomocy. Dostarczony produkt musi zawierać niezbędne dokumenty identyfikacyjne, potwierdzające aktywność kontraktu.

 

Produkty do naprawy mogą zostać przekazane bezpośrednio w naszej recepcji, jak również mogą one zostać odebrane bezpośrednio od Państwa przez firmę przewozową DHL lub DPD. Wysyłając sprzęt kurierem prosimy o wypełnienie formularza w zakładce ZAMÓW SERWIS na stronie głównej.

 

W przypadku odbioru za pośrednictwem kuriera prosimy o staranne zapakowanie produktu w oryginalny karton i folie zabezpieczającą. Produkt może być wysłany także w kartonie zastępczym, ale musi być osłonięty folią ochronną i posiadać niezbędne zabezpieczenia i wypełniacze uniemożliwiające jego przemieszczanie się w czasie transportu. W obu przypadkach przesyłka musi być nadana jako przesyłka standardowa z podaną wartością ( informacja na liście przewozowym np. Kamera Sony model PMW-EX1R o wartości 25 000 PLN ) oraz posiadać identyfikacje o ostrożnym transportowaniu ( ostrożnie szkło ).

 

Przesyłkę należy wysłać na adres;

 

Sontronic Sp. z o.o , Dział Produktów Profesjonalnych, ul. Czarnieckiego 9a, 61-538 Poznań

 

Po zarejestrowaniu naprawy i ocenie uszkodzenia, serwis skontaktuje się z Państwem i poinformuje o sposobie i czasie rozwiązania problemu. Stan naprawy można również śledzić na bieżąco na naszej głównej stronie internetowej. Identyfikacja odbywa się na podstawie numeru seryjnego sprzętu, który przed wysyłką prosimy zanotować, lub przydzielonego numeru naprawy.

 

Sonrtonic oferuje także możliwość nabycia dodatkowych kontraktów serwisowych wydłużających opiekę serwisową na profesjonalne produkty Sony.

 


Oferujemy pełen serwis związany z naprawą Państwa telewizorów oraz sprzętów audio i video
Nasza mobilna grupa specjalistów, wśród której są członkowie elitarnego Klubu Ekspertów Sony jak również Akademii IP Panasonic w szybki i skuteczny sposób usunie wszelkie możliwe niedomagania telewizorów Sony Bravia oraz Panasonic Viera.

 

Również technicy o wieloletnim doświadczeniu z grupy Audio & Home Entertainment, pasjonaci w dziedzinie akustyki i przetwarzania obrazu, w szybki i skuteczny sposób przywrócą pełną sprawność Państwa ulubionych zestawów muzycznych, kin domowych oraz innych drobnych produktów audio.

 


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania w sprawie poprawności działania lub możliwości naprawy Państwa odbiornika telewizyjnego czy domowego sprzętu audio jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 


Serwis Expresowy – w przerwie na lunch

 

Drobne i nieskomplikowane naprawy wykonujemy na poczekaniu. W takim przypadku prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub przez e-mail w celu ustalenia terminu oraz opisania uszkodzenia, abyśmy mogli przygotować się do zrealizowania naprawy. Usługa jest dodatkowo płatna.

 

 Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Kamery Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Kamery Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Kina domowe Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt audio Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Telewizory Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
Sontronic

Serwis gwarancyjny Poznań
Sontronic

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Panasonic


-

SonyKamery :
-

Panasonic


-

SonyKina domowe :
-

LG


-

Marantz


-

Onkyo


-

Panasonic


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sony


-

YamahaLaptopy, Netbooki :
-

SonyMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

SonySprzęt audio :
-

Denon


-

Jamo


-

Pioneer


-

Rotel


-

Sony


-

Technics


-

YamahaSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

SonyTelewizory :
-

Panasonic


-

Philips


-

Sharp


-

SonyAparaty fotograficzne :
-

Panasonic


-

SonyKamery :
-

Panasonic


-

SonyKina domowe :
-

SonyLaptopy, Netbooki :
-

SonyMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

SonySprzęt audio :
-

SonySprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

SonyTelewizory :
-

Panasonic


-

Philips


-

SonySerwis naprawa aparatów fotograficznych Poznań :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa kamer Poznań :


Czyszczenie matrycy, wymiana elementów BGA, SMD, DSP. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu i, lampy, uszkodzonego gniazda pamięci, nie działających przycisków i przełączników funkcji w kamerze. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w kamerze.


Serwis naprawa kina domowego Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Poznań :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Poznań :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa sprzętu audio Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.


Serwis naprawa telewizorów Poznań :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl