Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

NJUDES

Adres: 

20-313 Lublin

Łęczyńska 51D

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

W trosce o dobro naszych klientów stworzyliśmy miejsce przyjazne między innymi projektantom i architektom oraz studiom mebli kuchennych.

Jako jedna z niewielu firm w regionie oferujemy inteligentne rozwiązania do kuchni wzbogacone o profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń AGD. Klienci decydując się nasze rozwiązania dostają bogatą wiedzę z zakresu funkcjonalności i jakości oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę. W oparciu o naszą wiedzę proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania, pasujące do potrzeb i oczekiwań oraz stylu życia.

W miejscu tak wyjątkowym jak Salon okapów kuchennych znajdzie się zawsze coś ciekawego dla osób chcących wyróżnić swoją przestrzeń kuchenną, nadając jej wyjątkowy charakter.

Kuchnia to miejsce gdzie po całym dniu spotykają się drogi wszystkich domowników. Dlatego tym bardziej zależy nam na tym, aby było to miejsce wyjątkowe w znacznym stopniu ułatwiające funkcjonowanie po całym dniu ciężkiej pracy. Ergonomiczne urządzenia, a do takich należą oferowane przez nas produkty, zmniejszają czas wykonywania określonego zadania, redukują stres, zmęczenie i frustrację. Przecież to kuchnia ma dostosować się do jej użytkowników, a nie oni do niej, a piękne dodatki i wysokiej klasy sprzęt są tylko dopełnieniem jej funkcjonalności. Z tych wszystkich oczywistych powodów w oparciu o najnowsze technologie, oferowane przez nas produkty wyprzedzają aktualną ofertę rynkową. Dodatkowo design na światowym poziomie oraz niebanalne wzornictwo podkreślają wyjątkowość naszych produktów.

 

,,Inteligentne rozwiązania do kuchni to nasza pasja, a troska o jakość użytkową w domach klientów stanowi priorytet naszych działań”.

 

Zapraszamy wszystkich chcących poznać inteligentne rozwiązania do kuchni. Niezależnie czy jesteś projektantem czy architektem, czy też osobą szukającą nowych innowacyjnych i funkcjonalnych sprzętów do swojej kuchni. Przyjdź, porozmawiaj, spędź z nami czas przy kawie i ciastku i dowiedz się jakie rozwiązania będą dla Twojej domowej przestrzeni najlepsze.

Zależy nam na tym aby wybory naszych klientów były świadome, a oni sami zadowoleni i pewni swoich decyzji odnośnie aranżacji ważnego dla Wszystkich miejsca jakim jest kuchnia.

                                                                                                                       ZAPRASZAMY!


Specializacje punktu serwisowego:

[ Gwarancyjna naprawa Płyty grzewcze Lublin ],

Serwis pogwarancyjny Lublin
NJUDES

Serwis gwarancyjny Lublin
NJUDES

Usługi powiązane z naprawą sprzętu
Brak wybranych urządzeń
Płyty grzewcze :
-

Inne / PozostałeSerwis Naprawa płyt grzewczych Lublin :


Objawy: płyta piszczy po wyłączeniu, sterowanie nie reaguje na dotyk - nie reaguje na naciśnięcie sensorów, nie wyświetlają się poziomy mocy, płyta jest źle podłączona, płyta wyświetla błąd, wyłącza się, wybija bezpiecznik, palnik lub palniki nie działają, pękła płyta lub szyba, nie wyrywa naczyń. Instalacja nowej płyty , kontrola prawidłowego podłączenia. Naprawa lub wymiana programatora, talerzy grzewczych – palników, pokręteł regulacji , wyświetlacza, modułu elektroniki i sterowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl