Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Enter Sp. z o.o.

Adres: 

80-041 Gdańsk

Dywizji Wołyńskiej 1/3

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwis laptopów  komputerów konsol

https://www.youtube.com/watch?v=JnkbAfjrhjY&feature=youtu.be

 

Dysponując doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami zespół naszej firmy jest w stanie podjąć się nie tylko standardowych prac, ale również tych, które wymagają wieloaspektowego podejścia. Serwis laptopów / PC i konsol Enter jest firmą działającą w branży IT, podejmującą się współpracy z Klientami z Gdańska.

Zarówno naprawa laptopów, jak i standardowy serwis komputerowy to działania, w których nasi informatycy się specjalizują. Ze względu na swoje merytoryczne przygotowanie również usuwanie usterek PC, XBOX 360 oraz PlayStation 3 możemy zaliczyć do silnych stron firmy Enter. Realizowana przez nas naprawa komputerów obejmuje także instalację oraz konfigurację sieci komputerowych. 

Do wszystkich zadań powierzonych nam przez Klientów podchodzimy kompleksowo  i wieloaspektowo, zwracając uwagę zarówno na najprostsze usterki na poziomie oprogramowania (software), jak i skomplikowane korekty błędów i nieprawidłowości pojawiających się na poziomie sprzętowym (hardware).

Serwis Komputerowy Enter to:

  • Możliwość skorzystania z pogwarancyjnych usług serwisowych (sprzęt elektroniczny, komputery stacjonarne oraz laptopy).
  • Profesjonalna diagnostyka sprzętu (darmowa).
  • Optymalizacja kosztów i opłat związanych z naszą obsługą – rozliczamy się jedynie za satysfakcjonujący efekt końcowy (w pełni sprawny sprzęt) – jeżeli usunięcie usterki w 100% jest niemożliwe, wówczas nie pobieramy opłat.
  • Pełna gwarancja obejmująca wszystkie nasze usługi.
  • Pomoc specjalistów pozwalająca odzyskać utracone dane (w przypadku usterki sprzętu lub też skasowania plików).
  • Doradztwo IT, czyli wsparcie ekspertów.
  • Najbardziej atrakcyjne ceny pozwalające uporać się z usterkami komputerowymi.


Pozostajemy dla Państwa w pełni dyspozycyjnym zespołem. Reagujemy również w roli pogotowia ratunkowego – na nasze wsparcie mogą Państwo liczyć na terenie Gdańska (bezpłatny dojazd do Klienta).

SERWIS LAPTOPÓW

Naprawa urządzeń osobistych wymaga nie tylko błyskawicznej reakcji, ale również i pełnej dyskrecji. Powierzając naszych ekspertom serwis laptopów mogą Państwo mieć pewność, iż zarówno instalacja nowego oprogramowania, przeprowadzenie niezbędnych napraw jak i diagnostyki sprzętu będzie działaniem pozwalającym Państwu cieszyć się pełną sprawnością komputera.

XBOX 360

Zawsze wtedy, kiedy pojawiają się problemy z obrazem, dźwiękiem lub też odczytem z płyty Blue-Ray – warto skorzystać z naszych usług serwisowych. Dla specjalistów z firmy Enter żaden XBOX 360 nie stanowi tajemnicy. Dokonując rzetelnej i wnikliwiej diagnostyki będziemy w stanie uporać się z usterką – również w przypadku, kiedy konsola całkowicie odmawia posłuszeństwa i nie daje się uruchomić.

PLAYSTATION 3

W sytuacjach, kiedy emocjonujące rozgrywki przerywane zostają samoistnym wyłączeniem się PLAYSTATION 3, lub też wtedy, kiedy nie można wczytać obrazu gry – rozwiązaniem i skutecznym antidotum okazują się nasze usługi serwisowe. W rękach specjalistów z Enter konsola odzyska pełną sprawność i precyzję działania.

Cennik

Szczegółowo opracowany CENNIK pozwoli Państwu przekonać się, jak niewiele trzeba, by zadbać o doskonałą kondycję sprzętu – czy to komputerowego, czy też nowoczesnej konsoli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zdecydowaliśmy się przedstawić koszty najczęściej wykonywanych przez nas prac serwisowo-naprawczych. W celu uzyskania szczegółowej analizy kosztów – zachęcamy do kontaktu.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
Enter Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Gdańsk
Enter Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa laptopów, netbooków Gdańsk :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl