Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

PROFI-TERM-Renata Lubawa

Adres: 

51-662 Wrocław

Franciszka Stefczyka 1A/5

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Trochę o Nas...

Jesteśmy małą rodzinną firmą założoną w 2004 roku o nazwie PROFI-TERM-Renata Lubawa. Specjalizujemy się w montażu kotłowni, instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego, podłogowego jak i ściennego. Montujemy również pompy ciepła i kolektory słoneczne. Wykonujemy także instalacje wodne i kanalizacyjne, oraz usuwamy różnego rodzaju awarie w instalacjach grzewczych i sanitarnych. Oferujemy najwyższej jakości, niezawodne, ekonomiczne oraz ekologiczne gazowe i olejowe kotły grzewcze, kotły elektryczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne i zasobniki ciepłej wody firm ACVATAG oraz kotły peletowe i węglowe firmy BIAWAR. Wykonane instalacje sanitarne i grzewcze objęte są pisemną gwarancją na okres do 5-lat.

Działamy dla...

To My jesteśmy dla Państwa, a nie Państwo dla Nas. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą jest reklama „z polecenia”, dlatego też szanujemy każdego Klienta i wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie. Rozumiemy, że każdy ma swoje obowiązki, toteż dostosowujemy się do możliwości czasowych Klienta. U Nas możecie ustalić dowolny termin (dzień i godzinę), w którym chcecie byśmy Was odwiedzili. Terminowość, to jedna z Naszych zalet, którą szczególnie cenią sobie Klienci, toteż gwarantujemy, że Nasz hydraulik będzie u Państwa w umówionym dniu i o ustalonej porze. Czy to wymiana uszczelki w cieknącym kranie, czy też montaż całej instalacji - wielkość zlecenia nie ma znaczenia, Nasz hydraulik zawsze świadczy usługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego My...

PROFI-TERM-Renata Lubawa to firma gdzie znajdziesz najlepszych hydraulików we Wrocławiu i okolicy. Warto skorzystać z Naszej oferty, ponieważ zapewniamy szeroki wachlarz usług i nie zapominamy o Kliencie po wykonaniu usługi. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim uznaniem wśród klientów z całego Wrocławia i jego okolic. Zapewniamy serwis i naprawy hydrauliczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli poszukujesz najlepszego hydraulika lub usług hydraulicznych to PROFI-TERM-Renata Lubawa jest Firmą dla Ciebie. Naszymi cechami charakterystycznymi są: szybkość działania, gwarancja na wykonane usługi, terminowość oraz wysoka jakość usług. Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.

Serwisujemy...

Nasza firma prowadzi sprzedaż, montaż i serwis gwarancyjny kotłów gazowych, olejowych, pulsacyjnych, peletowych i elektrycznych oraz pomp ciepła, kolektorów słonecznych i zasobników wody INOX firm: ACV, ATAG BIAWAR. Posiadamy autoryzacje na montaż i serwis pogwarancyjny kotłów firm: ARISTON, HOVAL. Wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje gazowych i olejowych kotłów grzewczych, kotłów stałopalnych na pelet, przeglądy okresowe gazowych podgrzewaczy wody (tzw. Junkersów), regulacje kotłów, palników gazowych i olejowych. Zajmujemy się także montażem wszelkich kotłów gazowych, olejowych oraz stałopalnych na pelet, biomasę, drewno, ekogroszek, węgiel i koks.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Systemy grzewcze Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Systemy grzewcze Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
PROFI-TERM-Renata Lubawa

Serwis gwarancyjny Wrocław
PROFI-TERM-Renata Lubawa

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Systemy grzewcze :
-

ACV


-

Biawar


-

Inne / PozostałeSystemy grzewcze :
-

ACV


-

Biawar


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa montaż systemów grzewczych, kotłów CO Wrocław :


Urządzenia serwisowane: kotły CO, wymienniki i pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły gazowe, rekuperatory, kotły olejowe. Instalacja, regulacja, modernizacja oraz naprawa: ślimaków, sterowników, podajników, pomp, termostatów. Czyszczenie i konserwacja: komory spalania, podajników, kotłów.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl