Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 67% osób
Firma: 

LAPTOPDIRECT

Adres: 

62-510 Konin

Chopina 9

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwis LAPTOPDIRECT powstał w listopadzie 2012 roku. Od tego czasu obsłużyliśmy już kilkadziesiąt zadowolonych klientów, a ich liczba rośnie. Oczywiście cały czas dokładamy starań by nasze usługi napraw laptopów i komputerów były na najwyższym poziomie i dostosowywały się do potrzeb klientów. Dlatego organizujemy liczne zniżki na zakup części i akcesoriów do laptopów oraz promocje na usługi związane z naprawą laptopów i komputerów.

Oferujemy w sprzedaży:

 • zasilacze

 • baterie

 • klawiatury

 • matryce

 • dyski  

 • pamięci RAM

 • torby

 • zawiasy 

 • wiele innych części na zamówienie   

  Naprawa komputerów, serwis laptopów i tabletów w Koninie

   

  Oferujemy kompleksową naprawę laptopów i komputerów PC. Przeprowadzamy profesjonalny serwis komputerów, laptopów i tabletów w Koninie. Specjaliści naszego pogotowia komputerowego przeprowadzą skuteczną naprawę nawet w najtrudniejszych przypadkach.

   

  Jeżeli Twój laptop bądź komputer nie funkcjonuje prawidłowo, zgłoś się do naszego serwisu komputerowego w Koninie. Pogotowie komputerowe służy wsparciem w sytuacjach, gdy sprzęt nie włącza się, pracuje zbyt wolno, przegrzewa się lub ma „ciemny ekran”. Uratujemy nawet komputer zalany. Odzyskamy dane utracone z dysku, wymienimy stłuczoną matrycę w laptopie, uszkodzone porty – gniazda. Zapewniamy profesjonalną pomoc i wysoką skuteczność działań w naprawie laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów. 

   

  Jeśli potrzebujesz podzespołów lub części do laptopa, skorzystaj z oferty naszego sklepu.

   

  Serwis i naprawa laptopów

   

  Zazwyczaj naprawa laptopów bywa trudniejsza od serwisu tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Wymaga nie tylko doświadczenia oraz wiedzy, ale i specjalistycznego sprzętu.Kompleksowa naprawa laptopów (m.in. wymiana matrycy w laptopie) jest naszą specjalnością.

   

  Oferujemy profesjonalny serwis laptopów wszystkich producentów.

   

  Zapraszamy do pogotowia komputerowego LAPTOPdirect w Koninie.

   

  Serwis tabletów

   

  Oferujemy również skuteczny i w pełni profesjonalny serwis tabletów. Ze względu na zaawansowanie technologiczne oraz miniaturyzację podzespołów naprawa tabletów wymaga szczególnej, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Serwisu tabletów nie wolno zostawiać amatorom.

   

  Nasze pogotowie komputerowe w Koninie oferuje profesjonalny serwis tabletów. Jeśli Twój tablet odmówił posłuszeństwa, zgłoś się do nas – zdiagnozujemy problem i dokonamy skutecznej naprawy.

   

  Serwis komputerów stacjonarnych w Koninie

   

  Zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu komputerowego LAPTOPdirect w Koninie także w przypadku problemów z tradycyjnym komputerem PC. Pogotowie komputerowe przeprowadzi fachowy serwis komputera i rozwiąże każdy problem ze sprzętem lub oprogramowaniem.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu laptopów, komputerów i tabletów. Pogotowie komputerowe w Koninie pomoże w rozwiązaniu każdego problemu sprzętowego lub związanego z oprogramowaniem. Od lat zajmujemy się naprawą laptopów i komputerów stacjonarnych. Prowadzimy również sprzedaż laptopów używanych, kas fiskalnych oraz obsługę informatyczną firm i klientów prywatnych.

   

  Zapoznaj się z naszą poniższą ofertą lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, maila lub telefonicznie.

   

  Bezpośredni kontakt z autoryzowanym centrum serwisowym producenta w przypadku zgłoszenia naprawy gwarancyjnej.
Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Konin ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Konin ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Konin ],

Serwis pogwarancyjny Konin
LAPTOPDIRECT

Serwis gwarancyjny Konin
LAPTOPDIRECT

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychTablety, E-booki :
-

Acer


-

Ainol


-

Apple


-

Archos


-

Asus


-

Dell


-

Goclever


-

HP Compaq


-

Huawei


-

Kindle


-

Lark


-

Lenovo, IBM


-

Manta


-

Modecom


-

Motorola


-

NavRoad


-

Nook


-

Onyx


-

Overmax


-

Pocketbook


-

Prestigio


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Tracer


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Konin :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Konin :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Konin :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl