Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Nie poleca: 100% osób
Firma: 

MJ Serwis laptopów i konsol

Adres: 

60-811 Poznań

Bukowska 32

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Dlaczego warto nas wybrać?

Serwis laptopów PoznańOdpowiedz jest prosta. Jesteśmy profesionalna firma świadcząca usługi serwisowe w dziedzinie komputerów laptopów oraz konsol do gier. Na Poznańskim rynku istniejemy od 2008 roku, gdzie przez kilka lat zdążyliśmy nabyć bardzo dużo doświadczenie oraz zaopatrzyć nasz sewis w profesjonalny sprzęt do napraw. Wybierając nasz serwis laptopów masz pewność, że Twój sprzęt jest naprawiany przez dobrze przeszkolonych pracowników pracujących na markowym sprzęcie. Firma MJ-Komputery jest profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu informatyki , Zatrudniamy i współpracujemy ze specjalistami z każdej dziedziny związanej z komputerami i serwisowaniem laptopów. Wybierając nas możesz mieć pewność, że trafiasz do ludzi doskonale znających się na swojej pracy, którzy szybko i sprawnie zrealizują usługę serwisową dla Waszych laptopów. Nie musisz się martwić, że laptop czy konsola jest przekazywana do innego serwisu, tylko wszystko naprawiane jest u nas, przez nas na miejscu. W naszej firmie możesz liczyć na miłą obsługę, atrakcyjne ceny oraz wszelkiego rodzaju porady sprzętowe i programowe..

 

 

 

 

 

Nasza firma zajmująca się profesjonalnym serwisem laptopów, usytuowana jest w centrum Poznania, co sprawia że jest to bardzo wygoda lokalizacja dla każdego użytkownika, potrzebującego pomocy w naprawie komputera. Jedną z najważniejszym elementów twojego komputera jest płyta główna, która za razem staje się jej najdroższym elementem. Nasz serwis komputerowy, oferuje doskonałe i tanie rozwiązania dla każdego.

Naprawa laptopów PoznańKlient jest naszym targetem, dlatego to wasze zdanie, oraz zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Standardowa wymiana płyty głównej oscyluje w granicach 500-2000 zł netto. Porównywając rynek konkurencyjny, nie jest to wygórowana cena. Zajmujemy się również serwisem matryc, które wielokrotnie ulegają uszkodzeniom, co powoduje brak możliwości pracy przy komputerze.

W obecnych czasach liczy się czas, dlatego nasza firma MJ-komputery zapewnia gwarantowany szybki serwis. W naszym serwisie można również uzyskać naprawę podstawowych podzespołów płyty, takich jak wymiana układów scalonych, gniazd oraz innych układów elektronicznych.
W innych serwisach otrzymają Państwo głównie informację o wymianie sprzętu na nowy, my staramy się wasz sprzęt naprawiać, by nie narażać klientów na dodatkowe koszty. W firmie MJ-komputery profesjonalna kadra serwisowa, zaproponuje również używane płyty główne, w bardzo atrakcyjnych cenach. Satysfakcja klienta musi być osiągnięta na najwyższym poziomie. Mam nadzieje że każde zlecenie naprawy, będzie obustronnie zadowalające. .

naprawa laptopów
Serwis laptopów obejmuje:

naprawa i wymiana matryc
instalacja systemu w laptopie
naprawa i wymiana płyt głównych
regeneracja i czyszczenie chłodzenia w laptopach
wymiana dysków, napędów, klawiatur, baterii oraz zawiasów do laptopa.
modernizacje laptopów

Naprawa płyt głównych

naprawa płyt głownychPłyta główna to najdroższa część naszego laptopa. W większości serwisy oferują jedynie wymianę uszkodzonej płyty na nową taka wymiana koszt w wysokości od 500 do 2000 tyś zł netto. Firma mj-komputery oferuje naprawy płyt głównych do poziomu podzespołów. Wymieniamy układy scalone, gniazda płyty głównej oraz inne elementy elektroniczne. Naprawiamy kontrolery PCMCIA i układy grafiki. Proponujemy również klientom zakup używanych ale sprawnych płyt gł. w atrakcyjnych cenach.

 

 

Naprawa matryc LCD

serwis matrycMatryca jest najdelikatniejszą a tym samym najbardziej podatną na uszkodzenia częścią laptopa. Czasami wystarczy zbyt mocny wstrząs lub upadek aby matryca uległa uszkodzeniu. Oferujemy naprawy w zakresie:

wymiany świetlówek
naprawiamy elektronikę matryc laptopów.
przywrócenia połączenia pomiędzy matrycą a elektroniką ekranu laptopów.
wymiany taśmy łączącej płytę z ekranem LCD laptopów.
oferujemy używane matryce laptopów w atrakcyjnych cenach.
bogaty wachlarz przekatnych i rozdzielczości matryc laptopów.

Wymiana twardych dysków

wymiana dysków

 

W przypadku wymiany dysku na większy na życzenie klienta przegrywamy dane ze starego dysku na nowy

 

 

Naprawa płyt głównych laptopów

W ofercie firmy mj-komputery jest naprawa laptopów z zakresu płyt głównych do poziomu podzespołów.

 

wymieniamy układy scalone laptopów lub komputerów
gniazda płyty głównej laptopów lub komputerów
inne elementy elektroniczne laptopów lub komputerów
naprawiany kontrolery PCMCIA laptopów lub komputerów
naprawiamy układy grafiki laptopów lub komputerów

 

 

Dodatkowo oferujemy dla laptopów:

matryce 12", 12,1" 13,3", 14,1", 15", 15.4", "17" laptopów
kości pamięci 64MB,128MB, 256MB, 512MB,1024MB,2048, dla laptopów i komputerów
płyty główne laptopów i komputerów
napędy FDD, CD, DVD, COMBO (DVD CD RW), DVD R/RW dla laptopów i komputerów
wymiana klawiatur laptopów
dyski twarde 40 - 500 GB dla laptopów i komputerów
zasilacze sieciowe i samochodowe dla laptopów
nowe baterie laptopów
istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu starych cześci jak również całych laptopów (sprawnych lub niesprawnych)

MJ-Komputery to po prostu kompleksowy serwis laptopów popularnych marek.

 

Podstawowe naprawy laptopów
Wymiana gniazda zasilania

Czesto spowodowane złym użytkowaniem zasilacza. Gniazdo jest bardzo delikatnym elementem laptopa i mimo, że często jest dobrze przytwierdzone do obudowy to łatwo uszkodzić plastikowe mocowanie. w rezultacie czego zostaje uszkodzone gniazdo. Również gdy mamy uszkodzony kabel od ładowarki i często nam nie kontaktuje, próbujemy wcisnać na siłe, albo dogiac do odpowiedniego kąta. Niestety takie działanie również powoduję jego uszkodznie i w rezultacie trzeba wymienić kabel w zasilaczu i gniazdo. Więcej o wymianie gniazda w laptopie.

Przegrzewanie się laptopa

Standardowo laptopa zaleca sie czyścić przynajmniej raz do roku. mimo iż pracujemy na nim w domowym zaciszu, na biurko czy na lóżku nie ma znaczenia. Kurz jest wszędzie i w bardzo prosty sposob dostaję się do wnetrzna laptopa i osiada na radiatorze powodując coraz gorszą jego pracę. Wraz z zwiekszaniem sie temperatury może dojść do przegrzania laptopa i może zacząć sie wyłączać, a w ostatecznosci przestać właczać. Zbity kurz może rownież doprowadzić do zatarcia się wentylatora, i bedzie potrzebna jego wymiana. Dlatego warto dbać o swojego laptopa zanim ulegnie większym uszkodzeniom. Więc o czyszczeniu laptopa

Instalacja systemu

Jeśli kupiłeś nowy komputer bez systemu, lub twój laptop pracuje powoli to trzeba zainstalować swieży system operacyjny. W naszym serwisie pomozemy Ci zachowac dane, dzieki czemu instalacja systemu nie będzie taka straszna. A swieży system rozwiązuje wszystkie problemy, od wolnej pracy poprzez problemy z innymi programami, a także porządkuje dysk.

Wymiana zawiasów, obudowy, klapy, ramki

Usterka ta znana jest tym osobom którym laptop upadł, nawet z niewielkiej wysokości. Wystarczy wymienić tylko uszkodzone elementy, żeby szybko przywrocic laptopa do pracy. W naszym serwisie możliwy jest zakup tych elementów, ale także sama wymiana jesli klient dostarczy swoje cześci.

Nowe klawiatury do laptopów

Żadko kiedy klawiatura ulega zmęczeniu materiału i przestaje działać sama z siebie. Częstsze problemy z klawiaturami to wypadające przyciski, uszkodzone sanki mocowania albo inne czynniki zewnętrzne. Równiez w przypadku zalania laptopa osuszanie klawiatury jest mało pomocne i należy ją wymienić. W naszym serwisie znajdziesz bogata ofertę klawiatur do laptopa o raz pomozemy Ci z montażem. Czytaj więcej o klawiaturach do laptopów

Wymiana matryc w laptopie

W chwili obecnej na światowym rynki wystepują dwa typy matryc CCFL ( świetłowkowe ) oraz LED. MJ Serwis laptopów i konsol importuje matryce z calej europy, by móc zaoferować matrycę każdego rozmiaru, każdego rodzaju, do każdego laptopa czy netbooka. W raze problemow skontaktuje sie z nami, pomozemy Ci znaleźć matryce do Twojego laptopa. Jeśli się nie uda napewno dopasujemy inny nowy zamiennik byś nie musiał wyrzucać swojego laptopa. Więcej o nowych matrycach do laptopa

Modernizacja laptopa

Jeśli Twój laptop jest już kilku letni, a nowe aplikacje czy też strony internetowe ładuja się długo czas pomyśleć o jego modernizacji. Mimo mitów że laptopa się nie da przyspieszyć, nasz serwis oferuje rozbudowe pamieci ram, wymiane dysków na większe i szybsze SSD, wymianę procesorów na bardziej wydajne. Ale także modernizacją może być wymiana klawiatury na podświetlaną, matrycy o gestszej rozdzielczości czy te z dołożenie modulu WWAN, karty sieciowej ze standardem N. Postaramy sie odświeżyć Twój komputer tak, by znowu sie na nim szybko i przyjemnie pracowało.

Zaawansowane naprawy laptopów:
Zalany laptop

Po zalaniu laptopa nie powinno się go uruchamiać, koniecznie trzeba odłaczyć od zasilania i wyjąć baterię. Laptop ustawić klawiatura do dołu by cała ciecz wypłyneła z laptopa. Nie należy laptopa suszyć szuszarką, gdyż plastikowe elementy obudowy czy klawiatury są bardzo wrażliwe na ciepło. Po osuszeniu laptopa należy go w jak najszybszym czasie dostarczyć do serwisu. Napewno pozostałości zalania nadal znajdują się na płycie i mogą korodować w gląb plyty uszkadzając ją nieodwracalnie. Nasz serwis laptopów posiada profesjonalny sprzęt do czyszczenie elektroniki płyty głównej. Po dokładnym umyciu płyty należy również sprawdzić wszystkie układy scalone czy nic nie uległo zniszczeniu, a w razie czego wymienić. Naprawa laptopa po zalaniu czasami jest bardzo żmudna i czasochłonna, ale dzięki profesojalnemu podejściu udaje sie uratować bardzo wiele komputerów, bez wymieniania płyt głownych, które nie należa do tanich. Więcej o zalanych laptopach

Reballing bga

Profesjonalne naprawy układów BGA na płycie głownej takich jak układy graficzne i mostki poludniowe/polnocne a w netbookach takze procesory sa nasza specjalnoscia. Posiadamy renomowany sprzęt serwisowy oraz doświadczoną kadre, która potrafi naprawde wiele. Przychodza do nas laptopy naprawiane w innych serwisach, gdzie nie udalo sie przywrocic ich sprawnosci. Czesto w takich przypadkach niewystarczy sam reballing, a juz wymiana go na nowy. Zajmujemy sie rowniez regeneracja padow na plycie, rowniez powstalych podczas nieumiejetnego demontazu ukladu. Jesli Twój laptop sie uruchamia, ale nie pokazuje nic na ekranie zapraszamy do naszego serwisu, bedziemy wstanie Ci pomoc. Więcej o naprawach BGA

Naprawa płyt głównych

Jako doświadczony serwis naszym klientom proponujemy naprawy płyt głównych. Reballing BGA, ale takze precyzyjne lutowanie układów scalonych na płycie. Dzieki takiemu podejsciu do tematu mozemy zaoferowac naszym klientom naprawy płyt głownych w atrakcyjnych cenach. Nie jestesmy serwisem ktory tylko wymienia plyty w bardzo wysokich cenach, tylko je naprawia na poziomie drobnych układów.

Ładowanie baterii

Bardzo często mozna sie spotkac z problemem nieladowania baterii, lub wskaznikiem systemowym o braku baterii. Wymiana baterii na nowa nie zawsze rozwiazauje ten problem, wtedy trzeba zgłosić sie do serwisu. Problem leży w płycie glownej i uszkodzeniu sekcji zasilania. Wymiana elementów sclanych odpowiedzialnych za ładowanie pomaga rozwiazac problem i cieszyć sie znów swoim laptopem w podrózy pracujacym na baterii.

Naprawa tabletów wszystkich marek: asus, samsung, toshiba, lenovo, apple ipad, acer, goclever, sony i inne.

MJ Serwis laptopów i konsol oferuje również naprawę coraz to bardziej popoluarnych tabletów. Naprawiamy wszystkie modele tabletów, od najbardziej popularnych ipadów ( wszystkie wersje), po asusy np. tf300 czy galaxy tab po żadziej spotykane delle, mediony czy GO Clever.

Czas wymiany digitizerów to 1-2 dni robocze
Nasz serwis dzięki szerokiej ofercie matryc nowych i używanych do laptopów posiada również dostęp do oryginalnych części do tabletów tj. digitizery ( szybka dotyku) oraz matryce 7"-10". Naszym klientowm zawsze montujemy części nowe i oryginalne.

Większośc usterek spowodowana jest upadkiem lub przygnieceniem sprzętu, wtedy powstaje uszkodznie matrycy lub digitizera. Uszkodzenie matrycy nie zawsze wiąże się z wymianą dotyku. Są to osobne elementry tableta i można je osobno wymieniać. W naszym serwisie otrzymasz darmowa diagnozę i wycenę.

Jeśli masz problem ze swoim tabletem zapraszamy do naszego serwisu. Pamiętaj, że w naszym serwisie montujemy oryginalne części. Dzięki temu po naprawie sprzęt odzyska swój dawny blask. Często tańsze części zamienne oferują lepszą cene kosztem jakości - inne kolory lub gorszą rozdzielczość matrycy.

 

 

Oferta serwisu tabletów:
wymiana digiterów ( panel dotykowy)
nowe matryce
regeneracja tasiemki matrycy
naprawa ładowania baterii
czyszczenie po zalaniu
instalacja systemu
wymiana gniazd ładowania
problemy z uruchamianiem się
naprawa slotów SIM i kart pamięci
serwis tabletów poznań‹›

 

Nasz serwis zajmuje się naprawą nie tylko sprzętową, jaką są wymiany matryc, tasiemek czy naprawy ładowania baterii. Nasza oferta dotyczy również problemów systemowych. Zajmujemy się instalacja, przywracaniem systemu czy dodatkowym oprogramowaniem.

Duże doświadczenie w serwisowaniu tabletów pozwala zaoferować naszym klientom pomoc z takimi systemami operacyjnymi jak: nowy Windows 8, Android czy tez iOS.

Przykładowy cennik napraw tabletów (aktualizacja 20.04.2015 )
Serwis tabletów - ceny części wraz wymianą - ceny BRUTTO
Marka Model Cena
Asus Transformer TF300 Szyba dotykowa G00-G03 220
Asus Transformer TF300 Szyba dotykowa N5158 320
Asus Transformer TF300 LCD 250
Asus Transformer TF100 Szyba dotykowa 220
Asus MeMo Pad HD7 Szyba dotykowa 250
Asus Nexus 7 me370t Szyba dotykowa + LCD 280
Asus Nexus 7 II me571k Szyba dotykowa + LCD 380
Asus Transformer BOOK T100 Szyba dotykowa 250

Samsung Galaxy NOTE P7300 Szyba dotykowa 150
Samsung Galaxy Tab 2 10" P5100 Szyba dotykowa 170
Samsung Galaxy Tab 2 7" P3100 Szyba dotykowa 170
Samsung Galaxy Tab 2/3 10" P5100/5200 LCD 280
Samsung Galaxy NOTE 2 P7500 Szyba dotykowa 150
Samsung Galaxy Tab 2 7" 3G P3110 Szyba dotykowa 170
Samsung Galaxy Tab 2 10" P5200 Szyba dotykowa 200
Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 Szyba dotykowa 170
Samsung Galaxy Tab 3 7" T210 Szyba dotykowa 180
Samsung Galaxy Tab 3 7" 3G T211 Szyba dotykowa 200
Samsung Galaxy Tab 3 8" T310 Szyba dotykowa + lcd 420
Samsung Galaxy Tab 4 7" T230/T235 Szyba dotykowa + lcd 280
Samsung Galaxy Tab 3 8" T310 Szyba dotykowa + lcd 420
Samsung Galaxy Tab 4 10" P600 Szyba dotykowa + lcd 900
Samsung Galaxy Tab 4 10,5" T800 Szyba dotykowa + lcd 950

Apple Ipad 3 Szyba dotykowa 200
Apple Ipad 2 Szyba dotykowa 170
Apple Ipad 4 Szyba dotykowa 220
Apple Ipad Mini Szyba dotykowa 240
Apple Ipad Air Szyba dotykowa 300

Lenovo Yoga 10" B8000 / B8080 Szyba + lcd (wersja HD) 430
Lenovo Yoga 10" B8080 Szyba + lcd (FULL HD) 650
Lenovo MIIX 2 Szyba + lcd 760
Lenovo A1000 Szyba dotykowa 170
Lenovo A3000 Szyba dotykowa 120-150
Lenovo S6000 Szyba + lcd 300
Lenovo A7600 Szyba dotykowa 300
Lenovo A5500 Szyba dotykowa 210

Xperia Tab Z1 SGP -321 Szyba + lcd 650
Xperia Tab Z2 SGP - 521 Szyba + lcd 980

Acer Iconia A810 350
Acer Iconia A510 650
Jeśli masz jaki kolowiek problem z tabletem, zapraszamy do naszego serwisu na ul. Bukowską 32 na darmową diagnozę.

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów, który zajmuje się profesjonalna naprawa tabletów firmy Asus seria Transformers.

Naprawaimy wszystkie modele:
TF101, TF201, TF300, TF301, TF700, NEXUS7, VivoTab TF810

Do wszystkich modeli Asus posiadamy digitizery ( dotyk) oraz matryce LCD, a usługe ich wymiany wykonujemy w ciągu 24h. Jest możliwa wymiana ekspersowa ( dodatkowo płatna), na poczekaniu w ciągu 30 minut, po wcześniejszym umówieniu się.

Wszystkie naprawy wykonujemy bez utraty danych klienta oraz bez odblokowywania ( unbricka ) tabletu.

Wykonujemy również kalibracje modeli z serii TF200/300, w których wystepowały rózne modele digitizerów. Wymiana na nieprawidłowy skutkowała nieprawidłową praca dotyku.

W tabletach serii NEXUS wymieniamy digitizery oraz matryce LCD. Standardowo części są tak zamontowone, by bez profesjonalnych narzędzi uszkodzic tablet. Dlatego zalecamy ich naprawe tylko w profesjonalnym serwisie tabletów.

Oferta serwisu tabletów ASUS:

Serwis tabletów ASUS w Poznaniu

wymiana digiterów ( panel dotykowy)
nowe matryce
regeenracja tasiemki matrycy
naprawa ładowania baterii
czyszczenie po zalaniu
instalacja systemu
problemy z uruchamianiem się

Profesjonalny i szybki serwis tabletów marki SAMSUNG w Poznaniu. Zajmujemy sie wymianą digitizerów, czyli przedniej szyby dotykowej oraz matryc lcd. Montowane przez nas części są nowe, oryginalne i na wszystkie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Naprawiamy WSZYSTKIE modele z serii:
Galaxy TAB i NOTE

Wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi montażowych, a do podklejenia nowych części używamy specjalistycznych kleji. Wszystkie naprawy standardowo wykonywane są w ciągu 24h, czyli z dnia na dzień ( licząc oczywiście dni robocze).

Napraw dokonujemy bez ingerencji w dane zawrte na tabletach marki samsung. Po naprawie/ wymianie części otrzymujesz swoje urządzenie takije jak było przed usterką.

Oferta serwisu tabletów Samsung:
wymiana digiterów ( panel dotykowy)
nowe matryce
wymiana baterii
regeenracja tasiemki matrycy
naprawa ładowania baterii
czyszczenie po zalaniu
wymiana gniazd zasilania, hdmi, kart pamięci
instalacja systemu
problemy z uruchamianiem się
wgrywanie systemu ANDROID

Serwis tabletów APPLE iPad
Profesjonalne naprawy tabletów apple czyli Ipadów wszystkich wersji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach, oraz dostęp do wszystkich częsci nawet do ipadoów AIR oraz mini z Retina.

Naprawiamy WSZYSTKIE modele z serii:
IPAD 1,2,3,4, AIR oraz mini, mini 2

Wszystkie naprawy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych narzędzi montażowych w oparaciu tylko o oryginalne części. Serwis stara się wykonywać wszystkie naprawy z dnia na dzień, gdyz posiadamy większość elementów na miejscu.( licząc oczywiście dni robocze).

Napraw dokonujemy bez ingerencji w dane zawrte na tabletach Ipad. Po naprawie/ wymianie części otrzymujesz swoje urządzenie takije jak było przed usterką.

Oferta serwisu tabletów IPAD:
wymiana digiterów ( panel dotykowy)
nowe matryce
wymiana baterii
regeenracja tasiemki matrycy
naprawa ładowania baterii
wymiana baterii
czyszczenie po zalaniu
wymiana gniazd zasilania, hdmi, kart pamięci
instalacja systemu
problemy z uruchamianiem się
wgrywanie systemu iOS
odblokowywanie urządzeń

Najczęstsze uszkodzenia oraz przykładowe ceny
Serwis ps3 Poznań
Firma mj-komputery zajmuje się naprawą, serwisem i modernizacją konsol.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego.
Zdobyte umiejetnosci przy serwisowaniu laptopów pozwolają nam
szybko rozwiązać twój problem z konsolą.

 

DOWNGRADE PS3 do 3.55
Naprawiamy konsole wszystkich marek
Serwis xBox 360 Poznań Serwis PS3 Poznań Serwis PS2 Poznań Serwis PSX Poznań Serwis Wii Poznań
Serwis XBox 360, Sony PS2, Sony PS3, Sony PSP; Vita, Street
Naprawa układów BGA wszyskich konsoli
Posiadamy profesjonaly sprzęt do wymiany układów BGA. Lutowanie układów BGA jest niezwykle precyzyjnym i skomplikowanym procesem. Pojawiające się na internecie informacje o lutowaniu tych układów za pomocą opalarek, zapalniczek, czy w niektórych przypadkach Chińskich grzałek Hot-Air są według nas wyssane z palca. Jako, że układy BGA, stosowane w konsolach i laptopach mają powierzchnię od 3 do 10 cm2 oraz od 300 do nawet 2000 połączeń (kulek, które w procesie lutowania muszą się rozpuścić w tym samym czasie aby układ ba równomiernie osiadł i przylutował się) trzeba zapewnić odpowiedni proces lutowania.

 

Serwis xBOX Poznań Serwis PS3 Poznań Serwis PS2 Poznań Serwis PSX Poznań Serwis Nintendio Wii Poznań Serwis PS3 Poznań

Oddając sprzęt w nasze ręce możesz być pewny, że powierzasz go profesjonalistom!
Firma mj-komputery zajmuje się również naprawą laptopów, netbooków i komputerów stacjonarnych.

XBOX-360 - Najczęstsze uszkodzenia
Xbox 360 RROD - 3 czerwone diody
150 zł
Xbox Naped( laser)
150 zł
Xbox SPA (czyszczenie wiatrak z wymiana past i termopadow)
80 zł

PS2/PS3 - Najczęstsze uszkodzenia
PS3 YLOD - żółta dioda śmierci
200 zł
PS3 FAT Laser
200 zł
PS3 SLIM Laser
220 zł
PS2 Laser FAT
180 zł
PS2 Laser Slim
100 zł
Aktualizacja SOFTu PS3
60 zł
PS3 RSOD
150 zł

Nasz serwis oferuje również profesjonalne naprawy telefonów komoórkowych jak i smartfonów.

Posiadamy wieloletnie doświadcznie w naprawach elektroniki oraz wymianie szybek w tabletach i smarfonach .

Wiemy, żę czas jest najważniejszy dlatego staramy się zapewnić naszym klientom jak najkrótszy czas oczekiwania na naprawę. Standardowe naprawy, wymiany szybki czy gniazda wykonujemy z dnia na dzień ( roboczy ). Oczywiście w niektórych przypadkach może czas się ze względu na nieodstepność części, ale wtedy możemy zaproponować telefon zastępczy.

Zajmujemy się naprawa telefonów komórkowych od wielu lat, nasi serwisanci to fachowcy w dziedzinie napraw elektronikidlatego wykonujemy także naprawy na poziomie płyt głownych.Nie tylko wymieniamy szybki, klawiatury czy buzzery, ale również naprawiamy elektronikę telefonów na przykład po zalaniu lub po upadku.

 

Serwis telefonów obejmuje:

serwis telefonów komórkowych Poznań

naprawa i wymiana szybki ( digitizera)
wgrywanie nowego firmware
naprawa telefonów po zalaniu
wymiana wyświetlaczy LCD
konfiguracja usług sieci komórkowej
wymiana gniazd ładowania i usb
wymiana obudów i klapek
czyszczenie telefonów
naprawa telefonów po upadku
rozklejanie i klejenie szybek do lcd za pomocą kleju LOCA
kompleksowe naprawy pogwarancyjne


Naprawa smartfonów

wszystkie naprawy w naszym serwisie wykonywane są za pomocą profesjonalnego sprzętu, przy uzyciu specjalistycznych narzędzi, a części pochodzą od zaufanych dostawców.

Na wszystkie nasze usługi napraw otrzymują Państwo 3 miesięczna gwarancje, a na wymieniona podzepoły roczną gwarancję.

Naprawy Sony Xperia poznań
Pogwarancyjny serwis telefonów Sony Xperia

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni.

Wiekszość napraw wykonywujemy do 2 dni roboczych

serwis telefonów sony xperia poznań‹›

 

sony - bateria
Telefon często się wyłącza ? Nawet przy wysokim poziomie baterii! Nie rozstajesz się ze Swoją ładowarka ? Nie musi tak być.

Prosta wymiana baterii szybko przywróci Twojego samsunga do działania. Zapomnisz juz o ciagłej pracy na kablu czy zabieraniu wszędzie ładowarki. Z miłą chęcia pomorzemy!

xperia - zbita szybka lub lcd
Upadł, czy został zgnieciony ? Każdemu się może zdażyć. Na szczęście mimo minimalistycznej konstrukcji wymiana wyświetlacza nie stanowi większego problemu.

Wymieniamy je na co dzień, wiec dla Nas jest to dziecinnie proste. Dlatego napraw dokonujemy na następny dzień roboczy. Zapraszamy!

sony - przyciski i złącza
Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego samsunga. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

sony xperia - zalany
Zalane urządzenia to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie mobilności, szybkości życia i używania telefonów np. podczas posiłków.

Najważniejsze, by samsunga nie podłączać do źródła prącu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Szybsza reakcje daje wieksze szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

Naprawy Samsung Galaxy poznań
Pogwarancyjny serwis telefonów Samsung Galaxy

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni.

Wiekszość napraw wykonywujemy do 2 dni roboczych

serwis telefonów samsung poznań‹›

 

samsung - bateria
Telefon często się wyłącza ? Nawet przy wysokim poziomie baterii! Nie rozstajesz się ze Swoją ładowarka ? Nie musi tak być.

Prosta wymiana baterii szybko przywróci Twojego samsunga do działania. Zapomnisz juz o ciagłej pracy na kablu czy zabieraniu wszędzie ładowarki. Z miłą chęcia pomorzemy!

samsung - zbita szybka lub lcd
Upadł, czy został zgnieciony ? Każdemu się może zdażyć. Na szczęście mimo minimalistycznej konstrukcji wymiana wyświetlacza nie stanowi większego problemu.

Wymieniamy je na co dzień, wiec dla Nas jest to dziecinnie proste. Dlatego napraw dokonujemy na następny dzień roboczy. Zapraszamy!

samsung - przyciski i złącza
Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego samsunga. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

samsung - zalany
Zalane urządzenia to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie mobilności, szybkości życia i używania telefonów np. podczas posiłków.

Najważniejsze, by samsunga nie podłączać do źródła prącu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Szybsza reakcje daje wieksze szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

Naprawy iPhone Poznań
Pogwarancyjny serwis telefonów iPhone 4, 4s, 5 ,5c, 5c 6 i 6Plus

Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, nawet do 365 dni.

Wiekszość napraw wykonywujemy tego samego dnia

serwis iphone poznań‹›

 

iPhone - bateria
Telefon często się wyłącza ? Nawet przy wysokim poziomie baterii! Nie rozstajesz się ze Swoją ładowarka ? Nie musi tak być.

Prosta wymiana baterii szybko przywróci Twojego iphona do działania. Zapomnisz juz o ciagłej pracy na kablu czy zabieraniu wszędzie ładowarki. Z miłą chęcia pomorzemy!

iPhone - zbita szybka
Upadł, czy został zgnieciony ? Każdemu się może zdażyć. Na szczęście mimo minimalistycznej konstrukcji wymiana wyświetlacza nie stanowi większego problemu.

Wymieniamy je na co dzień, wiec dla Nas jest to dziecinnie proste. Dlatego napraw dokonujemy w ten sam dzień roboczy. Zapraszamy!

iPhone - przyciski i złącza
Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymiane tasiemki z uciążliwym elementem Twojego Iphona. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności telefonu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji.

Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcia sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

iPhone - zalany
Zalane urządzenia to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie mobilności, szybkości życia i używania telefonów np. podczas posiłków.

Najważniejsze, by iphona nie podłączać do źródła prącu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Szybsza reakcje daje wieksze szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

W serwisie MJ, który bez problemu znajdziesz zarówno w sieci jak i na terenie Poznania, dzięki naszej dogodnej lokalizacji oferuje wiele usług z zakresu naprawy oraz serwisowania laptopów. Chcemy abyś był zadowolony z naszych usług w 100 % dlatego właśnie wprowadziliśmy dla klientów wiele udogodnień związanych z serwisem matryc lcd oraz innych podzespołów komputera.

W pierwszej kolejności staramy się wykonać profesjonalną diagnozę twojego laptopa, oczywiście jest to usługa w pełni darmowa. Dzięki tej dodatkowej usłudze oferowanej przez nasz serwis, będziesz miał klarowną sytuację co do kosztów oraz napraw związanych z twoim laptopem.

Diagnozowanie sprzętu staramy się wykonać na bieżąco, zaraz po złożeniu sprzętu do serwisu. Zaoszczędzi to twój czas oraz ewentualne niedogodności związane z ich naprawą.

Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że diagnoza grafiki, lub uszkodzeń zewnętrznych jest znacznie prostsza i szybsza niż w przypadku wewnętrznych części elektronicznych. Wiąże się to oczywiście z potrzebą dokładniejszego sprawdzenia, oraz rozłożenia laptopa na czynniki pierwsze.

Nasze doświadczenie w zakresie serwisowania, zostało uznane przez wielu zadowolonych klientów. Cennik usług jest bardzo korzystny, dzięki wielu formom, które oferujemy naszemu klientowi. Taniej serwisują tylko bankruci !

W przypadku uszkodzeń elektroniki twojego laptopa, ważne jest aby dokładnie sprawdzić przyczynę awarii. Jest to niezwykle precyzyjna i wymagająca dużej wiedzy usługa. MJ wykonuję dla swoich klientów pełen serwis z gwarancją jakości oraz satysfakcji.

Nasza wiedza i doświadczenie jest potwierdzeniem umiejętności które posiadamy, staramy się aby każdy klient posiadał dobre zdanie o naszej pracy i był zadowolony z efektu końcowego serwisowanego sprzętu.

MJ Komputery - serwis laptopów w Poznaniu
Firma zajmuje sie miedzy innymi profesjonalna naprawa laptopów wszystkich marek. Na poznańskim rynku istniejemy od 2008 roku, gdzie ciągle poszerzamy grono zadowolonych klientów. Naprawiamy laptopy po udpadku, po zalaniu, zwykłe uszkodzenia mechaniczne jak i zaawansowane naprawy elektroniczne.

Nasz serwis posiada doświadczona kadre oraz profesjonalny sprzet serwisowy. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy laptopów wszystkich marek, oraz róznych wielkości. U nas otrzymasz bezpłatna diagnozę i wycene naprawy, a pozniżej przedstawiamy krótka oferte serwisu.

W obecnych czasach liczy się czas, dlatego nasza firma MJ Serwis laptopów i konsol zapewnia gwarantowany szybki serwis. Satysfakcja klienta musi być osiągnięta na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję że każde zlecenie naprawy, będzie obustronnie zadowalające.

Serwis laptopów Poznań
Dlaczego warto nas wybrać?
Serwis laptopów PoznańNasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem laptopów wszystkich marek, posiadamy bogate zaplecze serwisowe oraz wieloletnie doświadczenie w naprawach sprzętu. Jako jedyni z niewielu oferujemy darmowa diagnoze, co wyróżnia nas spośró inncyh poznańskich serwisów. Serwis istnieje w Poznaniu od 2008 roku, i od wielu lat poszerza grono zadowolonych klientów. Nasze usługi trzymamy na najwyższym poziomie, używając do napraw profesjonalnego sprzętu oraz oryginalnych części. Tym samym cennik za usługi naszego serwisu zawsze staramy sie mięc na konkurencyjnym poziomie, dzięki temu wielu klientów wybrało właśnie nasz serwis.

Firma MJ-Komputery jest profesjonalną firmą świadcząca pełen zakres usług serwisowych. Naprawiamy laptopy, netbooki, konsole, tablety oraz inny sprzęt elektroniczny. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach sprzetu, dzięki czemu możemy pochwalić się bogatą ofertą serwisową dla Waszych laptopów. Nie musisz się martwić, że laptop czy konsola jest przekazywana do innego serwisu, tylko wszystko naprawiane jest u nas, przez nas na miejscu. W naszej firmie możesz liczyć na miłą obsługę, atrakcyjne ceny oraz wszelkiego rodzaju porady sprzętowe i programowe.

Profesjonalny i szybki serwis komputerów stacjonarnych, laptopów w mieście Poznań. Szybka, bezpłatna diagnoza oraz wycenienie kosztu naprawy. Wybierając nasz punkt napraw nigdy nie płacisz za diagnozę, która jest zawsze darmowa i w wielu przypadkach na poczekaniu określamy przybliżony koszt usługi. Naprawy staramy się trzymać w najniższych cenach by klient nie tylko był zadowolony z efektu naprawy, ale także poniósl jak najmniejsze koszta. Posiadamy dużą ilość części laptopów co sprawia, że komputer szybko wraca do właściciela. Poniżej znajdą Państwo listę producentów najczęściej wykonywanych przez nas usług serwisowych dla laptopów i netbooków, oraz dla komputerów stacjonarnych. Naprawa laptopów i komputerów wykonywana jest w mieście Poznań.

Serwis laptopów obejmuje:

naprawa laptopów poznań

darmowa diagnoza i wycene naprawy
naprawa laptopów wszystkich marek
naprawa układów graficznych - reballing BGA
czyszczenie laptopów po zalaniu
wymianę matryc lcd i led z przekatna od 8" do 20"
instalacje systemu
nowe oryginalne bateriie oraz ich zamienniki
lutowanie układów scalonych na płycie
wymiana obudów, klap, ramek, zawiasów itp.
nowe oryginalne częsci do laptopów tj. klawiatury, zawiasy, ramy, głośniki, karty wifi itp.
modernizacje laptopów - rozbudowa RAM, wymiana dysków na większej pojemności i/lub szybsze SSD
usuwanie wirusów
czyszczenie chłodzenia laptopów - gdy laptop robi sie gorący i się wyłącza
oryginalne i zamienne zasilacze do laptopów
Naprawiamy również:

serwis poznań
tablety
smartfony
konsole do gier xbox, playstation
komputery stacjonarne PC
pady do konsol
monitory
wymiana digitizerów ( dotyków ) i matryc w tabletach wszystkich marek m.in. apple, samsung, asus, lark, lenovo i i nne
Serwis laptopów Poznań onlineNaprawą laptopów zajmujemy się już od kilku lat dlatego udało nam się nawiązać współprace z zagranicznymi dostawcami częśći tj. zawiasy, matryce, klawiatury czy baterie. Sami równięż zkatalogowaliśmy bardzo dużą ilość części używanych np. obudowy, klawisze do klawiatur, dyski matryce. Dzięki stałym dostawą oraz dużą ilościa czesci do laptopów możemy się pochwalić szybkimi terminiami realizacji. Przychodząc do naszego serwisu w Poznaniu podajemy Ci cene i dostepność części przy przyjęciu dzięki czemu większość komputerów jest do odbioru na następny dzień roboczy.

Pierwszy taki serwis w mieście Poznań. Wszystko, co dotyczy Twojego laptopa, znajduje się tu!
Zapraszamy ul. Bukowska 32 w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w soboty 10.00 - 13.00

Firma mj-komputery oferuje naprawy płyt głównych laptopów do poziomu podzespołów.

wymieniamy układy scalone laptopów lub komputerów
gniazda płyty głównej laptopów lub komputerów
inne elementy elektroniczne laptopów lub komputerów
Twój serwis laptopów w Poznaniu
naprawiany obudowy laptopów i wymeniamy zawiasy
naprawiamy układy grafiki laptopów lub komputerów
matryce 8,9"; 10,1"; 11,6"; 13,3"; 14,1"; 15,4"; 15,6"; 17,3" laptopów
wymiana pamięci do laptopów DDR / DDR2 / DDR3
płyty główne laptopów i komputerów
napędy FDD, CD, DVD, COMBO (DVD CD RW), DVD R/RW
wymiana klawiatur laptopów
dyski twarde 40 - 500 GB dla laptopów i komputerów
zasilacze sieciowe i samochodowe dla laptopów
nowe baterie laptopów
czyszczenie chłodzenia w zakurzonych laptopach
istnieje możliwość pozostawienia w rozliczeniu starych cześci jak również całych laptopów (sprawnych lub niesprawnych) wiecej
Pogotowie dla laptopówSerwis komputerow MJ-Komputery posiada bogate doświadczenie w branży komputerowej. W związku z zapotrzebowaniem rynku na usługi komputerowe świadczone bezpośrednio u klienta firma działa także jako pogotowie komputerowe. MJ-Komputery wykonuje pełen zakres usług komputerowych, naprawy, instalacje, konfiguracje komputerów.

 

 

Oferujemy m.in.:

serwis konsoli PS, Wii, xBox
naprawe komputerow na terenie maista Poznań,
instalacja i serwisowanie oprogramowania komputerowego
reinstalacje i optymalizacje systemów z rodziny Windows (XP, Vista,7 itp)
usuwanie wrogiego oprogramowania (wirusy, trojany, itp)
konfiguracja urządzeń sieciowych i ruterów
Konfiguracja routera, instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu przez modem: Neostrada, Livebox, ICP Net; INEA, iPlus, Blueconnect, Orange
Konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi.
Matryce Poznań
Chcąc sprostać oczekiwaniom wszyskich klientów co do jakości wymienionych matryc do laptopówch, nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z producentami wszyskich matryc LCD. Dzieki temu posiadamy bardzo bogatą ofertę matryc LCD i matryc LED. Posidamy matryce takich producentów jak SAMSUNG, LG, PHILIPS, ale także tańsze zamiennik firmy AUO, ChiMei czy Chungwa. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny!

Wymiana matryc LCD
Wszystkie nowe matrycę objęte są 12 miesięczna gwarancją i spełniają standard ISO 13406-2.

Na każdą używaną matrycę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

Dzięki dużemu doświadczeniu, oraz bogatemu zapleczu serwisowemu mamy dostęp do wszystkich matryc, ale także możemy dopasowywać tańsze zammieniki innych firm. Albo proponować lepsze rozwiązania montując gęstrze matryce o większych rozdzielczościach.

Zajmujemy sie naprawa matryc oraz posiadamy matryce używane co znacznie obniży koszty naprawy laptopa. Jeżeli masz zbitą czy niesprawną matrycę zapraszamy na bezpłatna wyceną naprawy.

Posiadamy matryce do laptopów: Acer, Apple, Asus, Dell, IBM, Lenovo, Sony, HP, Toshiba, Fujitsu-Siemens, Packard Bell, MSI, Gericom, Twinhead, Samsung, MaxData, Optimus, Belinea, Nec, Clevo.

Przy zakupie matryc w naszym serwisie montaz matrycy gratis.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
MJ Serwis laptopów i konsol

Serwis gwarancyjny Poznań
MJ Serwis laptopów i konsol

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Komputery SkładaneKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Sony PlayStationLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeTablety, E-booki :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

HP Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Samsung


-

SonyFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Poznań :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa konsoli do gier Poznań :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Poznań :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl