Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Serwis komputerowy Toruń

Adres: 

87-100 Toruń

Krasinskigo 30/32

Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem


Mogę z czystym sumieniem, polecić usługi firmy, z której usług, byłem zmuszony skorzystać, z powodu dość poważnej, i rozległej awarii sieci, w miejscu gdzie pracuje. Oczywiście, jak zawsze, w przypadku takiego problemu, to na moje barki, spada obowiązek, znalezienia podmiotu lub osoby, która ją usunie. Pewnie, taka już rola, i dola, człowieka, który raz udowodnił swoją kreatywność, ale nie zamierzałem rezygnować z tej roli, i kolejny raz pokazać, że potrafię wywiązać się z powierzonych obowiązków. Jasna sprawa, że to nie ja miałem zając się usunięciem usterki, musiałem znaleźć kogoś, dla kogo serwis komputerowy Toruń, nie stanowi większego problemu. Wyselekcjonowałem więc grupę firm, oraz podmiotów oferujących takie usługi, i zdecydowałem się skontaktować z serwis komputerowy Toruń, o którego renomie, słyszałem kilka ciepłych słów. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze, byłem z niej nawet usatysfakcjonowany, jednak teraz trzeba było przejść do najważniejszego, czyli wykonania mojego zlecenia. Tutaj również nie było żadnych większych problemów, wręcz przeciwnie, mogę zatem powiedzieć, że dołączam do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług serwis komputerowy Toruń. W przyszłości, gdyby doszło do jakiegokolwiek zdarzenia, na pewno nawiążemy kontakt z nimi jeszcze raz, zresztą nawet o tym wspomnieliśmy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Toruń ], [ Gwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Toruń ],

Serwis pogwarancyjny Toruń
Serwis komputerowy Toruń

Serwis gwarancyjny Toruń
Serwis komputerowy Toruń

Usługi powiązane z naprawą sprzętu
Brak wybranych urządzeń
Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Aristo


-

Asus


-

Fujitsu SiemensSerwis naprawa komputerów stacjonarnych Toruń :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Toruń :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl