Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

PHU Odkurzacze Centralne

Adres: 

33-300 Nowy Sącz

Kochanowskiego 15A

Pokaż kontakt
Oddziały: Szczecin,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma nasza projektuje, sprzedaje i instaluje systemy centralnego odkurzania w domach jednorodzinnych, hotelach, sanatoriach, przemyśle. . . .

Zajmujemy się popularyzacją i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w tej dziedzinie. Z optymizmem przewidujemy, że instalacja centralnego odkurzania wzorem krajów zachodnich stanie się w najbliższej przyszłości standardowym wyposażeniem, zarówno domów mieszkalnych jak i obiektów użyteczności publicznej. Z doświadczenia wiadomo, że poniesione koszty inwestycji w perspektywie są porównywalne z wydatkami na zakup i serwis odkurzaczy klasycznych. Sprawność systemu pozwala na zmniejszenie zatrudnienia personelu sprzątającego, uzyskując nieporównywalnie lepsze efekty sprzątania.


W ofercie posiadamy jednostki centralne o różnych wielkościach charakteryzujące się mocą silników od 1,4kW do 13,00kW. Po uzgodnieniu warunków techniczno-ekonomicznych dokonujemy właściwego doboru jednostki centralnej, a w obiektach dużych, gdzie wymagana jest jednoczesność sprzątania np. równolegle na kilku kondygnacjach, sporządzamy projekt techniczny, będący integralną częścią oferty. Mając nadzieję, że przedłożony temat spotka się z Państwa zainteresowaniem prosimy o kontakt mailowy  lub telefoniczny  celem ustalenia daty i miejsca spotkania z kompetentnym przedstawicielem naszej Firmy. Jesteśmy przekonani, że zdołamy zadowolić Państwa oczekiwania, a podjęta inwestycja okaże się bardzo trafnym wyborem.

Celem uzyskania wiarygodności zapraszamy do zapoznania się listą znaczących naszych realizacji w obiektach użyteczności publicznej.

 

Higiena

Wadą odkurzacza tradycyjnego jest fakt, że powietrze z rozproszonym kurzem śladowym pozostaje w pomieszczeniu sprzątanym niosąc za sobą substancje wywołujące niejednokrotnie bardzo ostre objawy alergii. Filtry wodne stosowane w niektórych odkurzaczach pogłębiają to zjawisko rozpraszając śladowe zanieczyszczenia mieszane z drobinami pary wodnej, co sprzyja gwałtownemu rozwojowi flory bakteryjnej w mokrym środowisku.

 

Funkcjonalność


Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w piwnicy, na strychu, w garażu… Jednostka centralna połączona jest systemowymi przewodami z gniazdami ssawnymi. Gniazda lokalizujemy na każdej kondygnacji sprzątanej (przeważnie jedno gniazdo na kondygnację). Celem uruchomienia odkurzacza, do gniazda ssawnego wkładamy wtyczkę zestawu do sprzątania ze zdalnym sterowaniem. Jednostkę centralną uruchamiamy wyłącznikiem znajdującym się w rękojeści zestawu. Zasysane powietrze po odseparowaniu kurzu w pojemniku odkurzacza wyprowadzone jest na zewnątrz budynku, poprzez wyrzutnię w ścianie zewnętrznej lub kanałem wentylacyjnym. Pojemnik na kurz opróżniany jest raz na kilka miesięcy.


Wygodniej i szybciej


Odkurzacz centralny czyni sprzątanie wygodniejszym i przyjemniejszym. Odizolowanie akustyczne jednostki centralnej od pomieszczeń mieszkalnych daje możliwość sprzątania w godzinach ciszy bez ciągnięcia za sobą obijającego się o ściany i meble odkurzacza ze splątanym kablem zasilającym. Pomyśl jak do tej pory sprzątałeś schody.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Nowy Sącz ],

Serwis pogwarancyjny Nowy Sącz
PHU Odkurzacze Centralne

Serwis gwarancyjny Nowy Sącz
PHU Odkurzacze Centralne

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Odkurzacze :
-

Beam


-

Husky


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa odkurzaczy Nowy Sącz :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl