Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Copix

Adres: 

02-032 Warszawa

Fltrowa 83

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Pogotowie serwisowe Copix działa szybko i skutecznie, przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Zajmujemy się urządzeniami biurowymi Konica-Minolta oraz służymy wsparciem do takich urządzeń jak: Konica-Minolta,Develop.W zakresie serwisowania i napraw w/w urządzeń nasi inżynierowie serwisu posiadają niezbędną wiedzę i pełne kwalifikacje potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Dojazd do klienta na terenie okręgu warszawskiego jest bezpłatny.

 

Serwis Konica Minolta - naprawa kserokopiarek Bizhub
W razie problemów ze sprzętem zapewniamy profesjonalne pogotowie serwisowe na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy jak najszybciej na miejsce, realizujemy pomoc serwisową i dokonujemy potrzebnych napraw urządzeń marki Konica Minolta, czy też marki Develop, aby zapewnić im jak najszybciej ponowną funkcjonalność. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych serwisantów, potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami, zapewniamy najskuteczniejszą pomoc, oraz gwarancje najwyższej jakości usług.
Jako Serwis Konica Minolta zajmujemy się przeglądem, konserwacją oraz naprawą urządzeń gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. W przeciwieństwie do innych firm z sektora serwisu kserokopiarek wyspecjalizowaliśmy się w naprawie urządzeń Bizhub oraz Develop. Daje nam przewagę nad konkurencją na polu specjalistycznej oraz zaawansowanej wiedzy związanej z tymi urządzeniami. Inne serwisy zajmujące się wieloma markami często mają wiedzę ogólną przez co są w stanie usunąć większość drobnych awarii, jednak z poważniejszymi potrzebują dużo czasu lub odsyłają sprzęt do firm partnerów co wiąże się z czasem. Wybierając nas mają Państwo pewność szybkiej i sprawnej naprawy, ponieważ my wiemy co piszczy w Konica Minolta Bizhub :) Najlepszą naszą wizytówką są klienci którzy nam zaufali i korzystają z naszych usług do dziś.
Na obrębie okręgu warszawskiego dojeżdżamy do klientów bez dodatkowych opłat.

Firma COPIX partner i serwis Konica Minolta Bizhub
Jako autoryzowany partner Konica Minolta wyznaczyliśmy sobie jeden główny cel. Jest nim pomoc Państwu w zwiększeniu efektywności i konkurencyjności Firm przez Państwa prowadzonych poprzez usprawnienie przepływu dokumentów. To właśnie dzięki kserokopiarkom Konica Minolta z serii Bizhub możemy realizować nasz cel. Dodatkowo gwarantem profesjonalizmu dla Państwa jest zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, nasz zespół doświadczonych doradców, wykwalifikowani technicy serwisu, a także potencjał technologiczny.
Na przewagę naszej firmy składają się:
właściwe ustalanie potrzeb naszych Klientów;
elastyczna i indywidualna współpraca z każdym Klientem;
doświadczony zespół doradców i serwisantów, rozszerzających swoje umiejętności licznymi szkoleniami;
szybki czas reakcji na potrzeby Klientów.
Aby sprostać rosnącym wymaganiom nowoczesnych firm i Państwa potrzebom, systemy wielofunkcyjne Konica Minolta oferują tryby pracy w czerni lub w kolorze, zależnie od potrzeby w danej chwili. Są połączeniem funkcjonalności kopiarki, drukarki, skanera sieciowego oraz faxu klasycznego jak i internetowego (ifax). Polecamy zapoznanie się z pełną listą oferowanych rozwiązań w katalogu produktów na naszej stronie. Zapraszamy również do serwisu Konica Minolta.
Rozbudowaliśmy także prowadzoną przez nas działalność o szeroki zakres usług poligraficznych i reklamowych. Wykonujemy także Outsourcing z zakresu drukowania/kopiowania dokumentów z wykończeniem i dostarczamy materiały pod wskazany adres w bardzo szybkim czasie.
Rozpoczęliśmy akcje promowania wysokiej jakości wydruków cyfrowych. Za sprawą profesjonalnych urządzeń Konica Minolta jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość za niezwykle atrakcyjną cenę.
Zapraszamy do kontaktu oraz poznania nowych możliwości.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Copix

Serwis gwarancyjny Warszawa
Copix

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Konica MinoltaFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa kserokopiarek Warszawa :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl