Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ALTERMA Andrzej Lewandowski

Adres: 

84-230 Rumia

Świętojańska 25

Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Zasada działania pompy ciepła znana jest od ponad 100 lat.

Pierwszym urządzeniem tego typu zastosowanym na dużą skale była pompa ciepła wykorzystana do ogrzewania budynku w Zurichu w 1938 r.

W otaczającym na świecie: w powietrzu, ziemi wodzie znajdują się olbrzymie naturalne źródła energii o niskim poziomie temperatury. Źródła te mogą być wykorzystane do ogrzewania pomieszczeń gdy Ich potencjał energetyczny przeniesie się na wyższy poziom temperatury poprzez dostarczenie dodatkowej energii. Analogiczne do pompy cieczy pompującej wodę z niższego poziomu na wyższy Pompa ciepła transportuje energie cieplną z niższego poziomu temperatury na wyższy.

Pompy ciepła są wiec urządzeniami grzewczymi pobierającymi energie cieplna z istniejących w otoczeniu źródeł ciepła. Energia użyteczna tych urządzeń składa się z ilości ciepła pobranej z dolnego źródła oraz ilości energii doprowadzonej do napędu pompy ciepła.

Jednym z europejskich liderów produkujących nowoczesne pompy ciepła jest Frma Sofath.

Firma Sofath produkuje pompy ciepła we Francji od ponad 30 lat, sprzedając swoje wyroby do 18 krajów Europy. W Polsce właścicielem marki Sofath jest Firma De Dietrych Sp. Z o.o.

Moja Firma Alterma Andrzej Lewandowski od 2010 roku posiada certyfikat Autoryzowanego Koncesjonera marki Sofat na terenie województw pomorskiego. Swoim zasięgiem obejmujemy powiaty: pucki, wejherowski, kartuski, gdański, nowodworski, malborski, sztumski, elbląski, malborski, kwidzyński.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Systemy grzewcze Rumia ], [ Gwarancyjna naprawa Systemy grzewcze Rumia ],

Serwis pogwarancyjny Rumia
ALTERMA Andrzej Lewandowski

Serwis gwarancyjny Rumia
ALTERMA Andrzej Lewandowski

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Systemy grzewcze :
-

Inne / PozostałeSystemy grzewcze :
-

Inne / PozostałeSerwis naprawa montaż systemów grzewczych, kotłów CO Rumia :


Urządzenia serwisowane: kotły CO, wymienniki i pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły gazowe, rekuperatory, kotły olejowe. Instalacja, regulacja, modernizacja oraz naprawa: ślimaków, sterowników, podajników, pomp, termostatów. Czyszczenie i konserwacja: komory spalania, podajników, kotłów.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl