Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Biuro-Land

Adres: 

43-603 Jaworzno

Wojska Polskiego 2F

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

GRUPA Biuro-LAND jest spółką kapitałową od wielu lat działającą na rynku polskim w branży biuro- serwisowej. Swoją  działalność rozpoczęliśmy w 1995r. Od tamtej chwili wszystkie nasze działania ukierunkowane zostały na ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta. Z myślą o Was stworzyliśmy kilka kanałów dystrybucji po to, aby każdy z Państwa mógł do nas dotrzeć w dogodny dla siebie sposób.

Na terenie naszej firmy funkcjonuje Market biurowo-szkolny, do którego zapraszamy wszystkich z Państwa, oferując szeroki asortyment produktów do domu, szkoły i biura. Sprzedajemy również w ilościach detalicznych i naprawdę korzystnych cenach. Warto do nas zajrzeć planując wyprawkę dla dziecka do szkoły, czy zakup kreatywnej zabawki dla malucha.

Codziennie zaopatrujemy setki klientów na terenie całego kraju dostarczając im produkty niezbędne do funkcjonowania każdego biura, dobierając odpowiedni asortyment biurowy, chemiczny, spożywczy czy też oferując usługi z zakresu obsługi serwisowej i technicznej. Naszymi Klientami są duże korporacje, instytucje państwowe oraz małe i średnie przedsiębiorstwa działające w każdej branży. Uważnie wsłuchujemy się w uwagi naszych Klientów, to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju.

Wciąż inwestujemy w rozwój technologiczny naszej spółki, tworząc tym samym firmę nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną, ze stanowiskami pracy dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Uważamy, że profesjonalna obsługa zamówień obecnie jest najważniejszym kryterium doboru dostawcy. Zaufało nam już tysiące klientów z całego kraju, potwierdzając tym  samym, że konsekwentna realizacja długoterminowych planów przynosi zamierzone efekty.

Jesteśmy dumni z naszej załogi.  Nie zapominamy jednak, że to właśnie dzięki naszym wspaniałym Klientom nadal możemy realizować zamierzone cele.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo opis wielu zakresów naszej działalności, zawsze aktualne promocje i oferty specjalne.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Jaworzno ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Jaworzno ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Jaworzno ],

Serwis pogwarancyjny Jaworzno
Biuro-Land

Serwis gwarancyjny Jaworzno
Biuro-Land

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Konica Minolta


-

USŁUGA: regeneracja tonerówSerwis naprawa drukarek Jaworzno :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Jaworzno :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl