Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

P.R.S.TORFBUD

Adres: 

41-500 Chorzów

Chorzów Kopernika

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwisem wag zajmujemy się od ponad 20 lat po przejęciu przez nas Warsztatu Naprawy Wag w Zabrzu. Wówczas naszą specjalizacją były wyłącznie wagi mechaniczne.

W latach dziewięćdziesiątych rozszerzyliśmy działalność o naprawę wag elektronicznych. W związku z powyższym podpisaliśmy umowy serwisowe z firmą Radwag z Radomia, oraz firmą Telestar gdzie przeszliśmy niezbędne szkolenia.

Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy "AXIS" Gdańsk Sp. z o.o. która, jest producentem wysokiej jakości wag elektronicznych, przemysłowych oraz laboratoryjnych. Zaufanie, którym obdarzył nas producent, powierzając nam swoje przedstawicielstwo może świadczyć o jakości usług, które świadczymy. Współpracujemy również z firmą Akademik Poznań, która jest dystrybutorem wag firmy CAS CORPORATION .

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Jako nieliczni na rynku zajmujemy się sprzedażą, naprawą, konserwacją, przebudową, montażem i legalizacją wszelkiego typu wag.

Dostosowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy szeroką ofertę ponad 1200 wag producentów krajowych i zagranicznych. Częste aktualizacje na naszej stronie pozwalają nam przedstawiać aktualną ofertę cenową oraz produktową.

Staramy się wybierać najlepsze krajowe rozwiązania ważące głównie ze względu na dostępność części zamiennych, co w przyszłości owocuje sprawnym i tanim serwisem.

Jeżeli oferta krajowych producentów nie zawiera interesujących nas rozwiązań, sięgamy dalej po profesjonalne rozwiązania czołowych producentów światowych. www.wagielektroniczne.com.pl www.pomiarymetr.pl


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Chorzów ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Chorzów ],

Serwis pogwarancyjny Chorzów
P.R.S.TORFBUD

Serwis gwarancyjny Chorzów
P.R.S.TORFBUD

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Axis


-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Fawag


-

K-PZ Waagen


-

Mensor


-

Mettler-Toledo


-

Novitus


-

Ohaus


-

Radwag


-

Yakudo


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: legalizacja wagKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Axis


-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Fawag


-

K-PZ Waagen


-

Mensor


-

Novitus


-

Ohaus


-

Radwag


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: legalizacja wagSerwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Chorzów :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl