Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Computer Service Support BESKIDY sp. z o.o

Adres: 

31-466 Kraków

XX Pijarów 3

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

   Oferta CSS Beskidy cały czas ulega zmianom i rozbudowie tak aby w możliwie pełny sposób zaspokoić potrzeby klientów. Skupiamy się na świadczeniu szeroko rozumianych usług związanych ze sprzętem komputerowym. Oddzielenie działalności handlowej od serwisowej staje się obecnie standardem zalecanym przez prawie wszystkich znaczących producentów sprzętu komputerowego na świecie, skutkiem czego jest podniesienie poziomu usług serwisowych przy jednoczesnym skróceniu czasu reakcji na zgłoszenie awarii do minimum.

   Obsługujemy z jednej strony firmy z branży IT, a z drugiej podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych będących użytkownikami sprzętu komputerowego, którym oferujemy specjalne programy serwisowe dostosowane do potrzeb każdego klienta, w tym serwis typu "on site" w siedzibie klienta, w odpowiednim trybie i czasie reakcji. Oferujemy klientom wysoką jakość świadczonych usług, pełen profesjonalizm i skrócony do minimum czas reakcji na zgłoszenie awarii.

   Naszą kadrę stanowią inżynierowie i technicy posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw sprzętu komputerowego i biurowego, zostali oni przeszkoleni przez takich producentów jak: ACER, AGFA, ALCATEL, ALR, APC, CANON, COMPAQ, DELL, EPSON, IBM, INTERGRAPH, LEXMARK, NEC, OKI, RICOH, XEROX. Cykliczne szkolenia i dostęp do wsparcia technicznego oferowanego przez producentów sprzętu komputerowego pozwalają nam na stałe podnoszenie kwalifikacji i świadczenie usług serwisowych na najwyşszym poziomie.

Profesjonalna obsługa to nie tylko fachowa kadra ale również wyposażenie techniczne i narzędzia. Na nasze wyposażenie składają się między innymi:

- centralne magazyny części zamiennych i lokalne magazyny wyposażone w najczęściej używane części znamienne

- sprzęt komputerowy pozwalający na przetestowanie różnych konfiguracji sprzęttu i służący jako sprzęt zastępczy

- specjalistyczne urządzenia pomiarowe serii PROTEK, sprzęt lutowniczy PEACE, WELLER i DIC

- zabezpieczenia antystatyczne pozwalające wykonywać naprawy w każdych warunkach

- tabor samochodowy pozwalający pracownikom szybko dojechać i dowieźć sprzęt do klienta

 

SYSTEMY ZASILANIA, SERWIS UPSÓW
Od początku naszej działalności zajmujemy się UPSami. Obecnie jesteśmy autoryzowanym serwisem APC i EMERSON. W sumie przez nasz serwis przewinęło się ponad 20 000 UPSów. Wieloletnie doświadczenie daje gwarancję wysokiej jakości napraw. Dysponujemy wiedzą i zasobami części zamiennych pozwalającymi nam na szybką reakcję i skuteczne naprawy.
Klienci świadomi roli jaką pełni niezawodne zasilanie dbają o sprzęt i regularnie wykonują przeglądy okresowe które pozwalają z wyprzedzeniem zauważyć zbliżające się problemy i uniknąć awarii zasilania w najmniej oczekiwanym momencie. W trakcie przeglądów sprawdzamy wszystkie krytyczne elementy UPSa, analizujemy logi z jego pracy, sugerujemy wymianę elementów zużywających się (wentylatory, PSU, akumulatory). Przegląd UPSa to również dobra okazja do wgrania najnowszego oprogramowania i przećwiczenia z klientem zasad postępowania w krytycznych sytuacjach.
Nieodłącznym elementem UPSów są akumulatory. Regularne przeglądy, właściwe środowisko pracy są dobrą praktyką tych którzy dbają o ich żywotność. Kiedy zachodzi konieczność ich wymiany, klient może wybrać akumulatory różnych producentów. Z doświadczenia wiemy że nie warto wybierać najtańszych. Obecnie oferujemy akumulatory CSB które praktycznie nigdy nas nie zawiodły ale jesteśmy w stanie dostarczyć akumulatory każdego producenta, jeśli takie jest życzenie klienta.
Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.

MONITORY I PROJEKTORY
Ważną pozycję wśród naszych specjalizacji stanowi serwis monitorów i projektorów multimedialnych. Od początku działalności naprawiliśmy ponad 36 000 monitorów i ponad 3000 projektorów. Na mocy porozumienia zawartego w 2003 roku z NEC Display Solutions Europe GmbH staliśmy się jedynym autoryzowanym serwisem w Polsce monitorów i projektorów NEC.
Oprócz napraw oferujemy także inne usługi takie jak rozszerzenia standardowej gwarancji, przeglądy, konserwacje, aktualizacje oprogramowania układowego (firmware). Posiadamy spory zapas monitorów wielkoformatowych które zabezpieczają umowy na podstawienie sprzętu zastępczego nawet następnego dnia od wystąpienia usterki.

SERWIS PLOTERÓW I DRUKAREK

Jedną z dziedzin w której się specjalizujemy jest serwis drukarek i ploterów. Naprawiamy sprzęt praktycznie wszystkich marek, mamy dostęp do części zamiennych. Nasi pracownicy odbyli szkolenia z produktów OKI, XEROX, HP, LEXMARK, CANON. W ramach tej specjalizacji funkcjonuje umowa serwisowa z OKI Printing Solutions która daje nam status autoryzowanego serwisu produktów OKI.
Oprócz klasycznych napraw oferujemy również okresowe przeglądy i konserwacje co jest warunkiem niezawodnej pracy sprzętu.
Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.

KOMPUTERY I LAPTOPY

W związku z systematycznym wzrostem popularności notebooków, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, w 2009 roku uruchomiliśmy centrum serwisowe laptopów. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych na poziomie komponentów (reballing, wymiana chipsetu). Mamy dostęp do praktycznie wszystkich podzespołów.

POZOSTAŁY SPRZĘT IT

Z uwagi na wysokie doświadczenie oraz dostęp do części zamiennych wielu producentów zajmujemy się również naprawami takich urządzeń jak nawigacje, telefony, tablety, zasilacze zewnętrzne, kolektory danych czy niszczarki. Naprawy realizowane są poprzez wymianę modułów lub pojedynczych komponentów a w przypadku braku opłacalności proponujemy wymianę urządzenia na nowe.
Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.

INSTALACJE SIECIOWE I ELEKTRYCZNE
Nieodłącznym elementem infrastruktury teleinformatycznej są urządzenia sieciowe, serwery, punkty dostępowe, okablowanie i odpowiednia instalacja elektryczna.
Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowymi realizacjami instalacji teleinformatycznych i elektrycznych. Przygotowujemy infrastrukturę do przesyłu danych w technologii miedzianej, światłowodowej oraz radiowej. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych i logicznych w tym okresowe pomiary pięcioletnie instalacji elektro-energetycznych z dopuszczeniem do eksploatacji.

ODZYSKIWANIE DANYCH
Wielokrotnie otrzymujemy zapytania o skuteczne zabezpieczenie, przechowywanie a w przypadku awarii odzyskanie danych. O ile dwa pierwsze zagadnienia w firmach realizowane są poprzez lokalnych informatyków, to niestety odzyskanie danych w przypadku awarii do najłatwiejszych nie należy.
Wspomagani specjalistycznym oprogramowaniem a w przypadku napraw hardwarowych doświadczeniem firmy Kroll Ontrack jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdego nośnika.

SERWIS WARSZTATOWY
Dysponujemy serwisem warsztatowym zorientowanym na naprawy na poziomie komponentów. Naprawiamy płyty główne i moduły komputerów, notebooków, UPSów itp.
Na nasze wyposażenie składają się min.
- stanowisko lutownicze PACE – pozwalające na demontaż i lutowanie układów scalonych w technologii SMD i BGA
- sprzęt pomiarowo diagnostyczny – FLUKE, SONEL, RIGOL itp.

Dostęp do części zamiennych i posiadana praktyka gwarantują wysoką skuteczność i jakość napraw.

Serwis warsztatowy zajmuje się również naprawami drukarek, skanerów czy ploterów. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, wiedzą i dokumentacją co pozwala nam na wykonywanie praktycznie wszystkich napraw.

Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.

SERWIS W TERENIE
Istotnym składnikiem naszej działalności jest serwis wykonywany w siedzibie klienta. Z uwagi na specyfikę tego typu usług zgromadziliśmy szeroką gamę części zamiennych. W przypadku kiedy naprawa na miejscu nie jest możliwa, jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt zastępczy a uszkodzone
urządzenia są kierowane do naszego serwisu warsztatowego do dokładnej diagnostyki i naprawy.

Dla szczególnie wymagających klientów mamy w ofercie naprawy w siedzibie klienta z gwarantowanym czasem reakcji i przywrócenia funkcjonalności (naprawa lub sprzęt zastępczy).

Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.

UMOWY SERWISOWE
Umowy serwisowe są idealnym rozwiązaniem dla wymagających klientów. W ramach umowy ustala się kryteria według których będzie realizowany serwis oraz wsparcie techniczne. Najczęściej stosowane rozwiązania to gwarantowany czas naprawy, przedłużenie lub rozszerzenie gwarancji producenta, sprzęt zastępczy.

ROZSZERZENIA GWARANCJI
Dla wielu użytkowników standardowe warunki gwarancji nie są wystarczające. Dla takich klientów mamy w ofercie rozszerzenia gwarancji pozwalające na skrócenie czasu reakcji/ naprawy czy wydłużenie okresu gwarancyjnego.

Tego typu usługi oferujemy głównie dla sprzętu na który posiadamy autoryzacje. Dla pozostałych urządzeń oferujemy umowy serwisowe.

WSPARCIE TECHNICZNE
Chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem każdemu.
Dla naszych klientów utrzymujemy infolinię serwisową gdzie mogą zgłosić awarię lub uzyskać pomoc w przypadku problemów ze sprzętem.

Chetnie pomożemy również klientom planującym modernizację infrastruktury IT. Doradzimy wybór rozwiązania, dostawcę. Możemy sami zrealizować całość lub część projektu. W serwisie mamy styczność z całą gamą sprzętów różnych producentów więc nasza wiedza o zaletach i wadach poszczególnych urządzeń jest szeroka. Warto zapytać przed zakupem.

KIM JESTEŚMY
Na rynku usług serwisowych w branży IT jesteśmy obecni od prawie 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować szereg unikalnych usług realizowanych w rozsądnych cenach z gwarancją najwyższej jakości. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń na poziomie komponentów, co pozwala nam obniżyć koszty napraw a w wielu przypadkach jest to jedyna możliwa forma naprawy z uwagi na niedostępność całych modułów czy podzespołów.
Współpraca z wiodącymi producentami umożliwia nam dostęp do najnowszej wiedzy, części zamiennych i narzędzi. Nasza kadra to zgrany zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy odbyli wiele szkoleń u wiodących na rynku firm z branży IT.
W naszej ofercie, oprócz klasycznych napraw mamy również przeglądy, uruchomienia, umowy specjalne. Oferujemy naszym klientom zarówno serwis odpłatny jak i gwarancyjny (na wybrane produkty). W Bielsku-Białej zlokalizowane jest nasze centrum serwisowe, które obsługuje klientów z całej Polski i z krajów ościennych. Umowy z firmami kurierskimi pozwalają nam tanio i szybko odebrać sprzęt od klienta i równie sprawnie odesłać go po naprawie.
Zdajemy sobie sprawę z dylematów jakie mają klienci przesyłający sprzęt do nas do naprawy dlatego od dawna oferujemy bezpłatnie diagnostykę i wycenę kosztów naprawy, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa, że nie zostanie narażony na nieoczekiwanie duże koszty naprawy.
Dla dużych urządzeń i dla wymagających klientów świadczymy na terenie całej Polski serwis typu „on-site” czyli w siedzibie klienta. Realizację zleceń wspiera nasz oddział w Krakowie i szereg firm partnerskich na terenie całego kraju.
Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i użytkowników indywidualnych. Dla szczególnie wymagających mamy w ofercie skrócone czasy reakcji/ naprawy oraz sprzęt zastępczy.

NASZE ATUTY
- doświadczenie – wiele lat pracy z najnowszymi technologiami
- autoryzacje i umowy partnerskie
- wykwalifikowana i doświadczona kadra
- specjalistyczny sprzęt diagnostyczny
- specjalistyczny sprzęt serwisowy
- oprogramowanie diagnostyczne
- zasoby części zamiennych
- oddział w Krakowie
- sieć firm partnerskich

APC - SERWIS UPSÓW
Nasza współpraca z APC trwa od początku istnienia naszej firmy a może i dłużej. W dawnych czasach, przed wejściem Polski do UE świadczyliśmy serwis gwarancyjny UPSów APC dla całej Polski a po zmianach UPSy w ramach gwarancji są wymieniane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Obecnie skupiamy się na naprawach pogwarancyjnych oraz na uruchomieniach i wsparciu w eksploatacji dużych UPSów. Opracowaliśmy samodzielnie procedury serwisowe do większości UPSów APC pozwalające nam na bezpieczne diagnozowanie i stopniowe uruchamianie UPSów po naprawach falowników. Opracowaliśmy stanowiska serwisowe do UPSów serii SURT, jesteśmy w stanie naprawić każdego UPSa, jeśli tylko struktura płyty drukowanej nie uległa uszkodzeniu. Dysponujemy również wszystkimi UPSami z rodziny SYMMETRA, możemy więc z powodzeniem naprawiać i testować moduły mocy, akumulatorów i zarządzające do tych UPSów.
Równie dużą skuteczność uzyskujemy przy naprawach modułów mocy do UPSów serii SMART VT/ Galaxy 3500. Dysponujemy modułami zastępczymi które udostępniamy klientom na czas naprawy ich modułów mocy.
Oprócz napraw warsztatowych na poziomie komponentów świadczymy naprawy w siedzibie klienta, doświadczenie i zasoby modułów zastępczych i części zamiennych pozwalają nam na zakończenie większości napraw za jednym wyjazdem.

AUTORYZOWANY SERWIS LIEBERT EMERSON
Współpraca z Emerson Power trwa od 2014 roku. W ramach umowy serwisowej przejęliśmy logistykę wymian oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne UPSów marki Liebert o mocach do 10kVA. Dodatkowo oferujemy użytkownikom wsparcie techniczne i możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji i innych usług (uruchomienie UPSa, przeglądy, oceny techniczne itp.)

OKI
Od 2004 roku jesteśmy związani umową serwisową z firmą OKI, światowym liderem rynku kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
Doświadczenie oraz regularne szkolenia pozwalają nam na skuteczną realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu drukującego. Możemy się również pochwalić wieloma instalacjami dostarczanych przez nas produktów firmy OKI.
OKI Printing Solutions jest globalną marką działającą w sektorze business-to-business, specjalizującą się w tworzeniu profesjonalnych urządzeń drukujących, oprogramowania oraz w oferowaniu usług zwiększających wydajność dzisiejszych firm. OKI Printing Solutions wprowadziła na rynek całą gamę niesamowicie szybkich i wydajnych urządzeń - od drukarek po faksy i urządzenia wielofunkcyjne, które regularnie zdobywają nagrody i zostawiają konkurencję daleko w tyle.
Obecnie OKI Printing Solutions jest głównym graczem na rynku drukarek i specjalizuje się w tworzeniu wysoko wydajnych urządzeń, oprogramowania oraz oferowaniu usług, mając na celu zaspokajanie wymagań dzisiejszych firm odnośnie druku we własnym zakresie.

AUTORYZOWANY SERWIS PROJEKTORÓW I MONITORÓW NEC
Nasza współpraca z NEC Display Solutions sięga roku 1998, kiedy to rozpoczęliśmy naprawiać na gwarancji monitory sprzedawane pod tą marką. Doceniając naszą wiedzę i profesjonalizm, w roku 2003 NEC zawarł z nami umowę autoryzacyjną na mocy której staliśmy się jedynym autoryzowanym serwisem monitorów i projektorów marki NEC Display Solutions w Polsce. W roku 2010 na podobnych zasadach rozpoczęliśmy naprawę projektorów multimedialnych NEC. Posiadając bogate zaplecze sprzętu zastępczego, testowego oraz diagnostycznego oferujemy naszym klientom rozszerzenia gwarancji oraz umowy serwisowe z czasami naprawy lub podstawienia sprzętu zastępczego już następnego dnia od zgłoszenia usterki.

 

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Projektory Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Zasilacze awaryjne UPS Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Projektory Kraków ], [ Gwarancyjna naprawa Zasilacze awaryjne UPS Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
Computer Service Support BESKIDY sp. z o.o

Serwis gwarancyjny Kraków
Computer Service Support BESKIDY sp. z o.o

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Lexmark


-

Oki


-

XeroxKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

SonyLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

ToshibaMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

SonyMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Sony


-

Inne / PozostałeProjektory :
-

Acer


-

Benq


-

Epson


-

Hitachi


-

InFocus


-

LG


-

Mitsubishi


-

Nec


-

Optoma


-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sharp


-

Sony


-

Toshiba


-

VivitekSkanery i plotery :
-

Canon


-

Epson


-

Fujitsu


-

HP


-

Mustek


-

Plustek


-

Seiko


-

XeroxZasilacze awaryjne UPS :
-

Activ Power


-

ActiveJet


-

APC


-

CyberPower


-

Ever


-

Fideltronik


-

Fsp Fortron


-

Gembird


-

Lestar


-

Orvaldi


-

Power Walker


-

Inne / PozostałeDrukarki komputerowe :
-

OkiMonitory komputerowe :
-

NecMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Sony


-

Inne / PozostałeProjektory :
-

NecZasilacze awaryjne UPS :
-

APC


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa drukarek Kraków :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Kraków :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Kraków :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Kraków :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Kraków :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa projektorów, rzutników Kraków :


Naprawa, serwis i wymiana: soczewki, lampbalast, lampy, obudowy, zasilacza, wentylatora, matrycy, płyty głównej, kondensatora, tranzystora, optyki, modułów, żarówki, filtrów, układu zasilającego. Konserwacja i czyszczenie: po wybuchach lamp projekcyjnych, filtrów powietrza, filtrów polaryzacyjnych, kół barwnych oraz układów chłodzenia. Problemy: z wykryciem projektora na komputerze, ze startem projektora, ze złym wyświetlaniem obrazu, Błąd automatycznej przesłony, wyświetlane kody błędów, przegrzewanie się projektora, Projektor się nie włącza, z lampą projektora, ciemny ekran na projektorze lub artefakty oraz kropki i plamy.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Kraków :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.


Serwis naprawa zasilaczy UPS Kraków :


Naprawa, serwis i wymiana: układu zasilania oraz ładowania i stabilizacji, ogniw, baterii, przetwornic. Kalibracja i konserwacja zasilaczy oraz testowanie baterii.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl