Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Certifikat 'Potwierdzona firma'
Firma: 

JarS Jarosław Wieciech

Adres: 

80-273 Gdańsk

Żeglarska 4

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem
Witamy na stronie fIrmy :
JarS Jarosław Wieciech
ul. Żeglarska 4 80-273 Gdańsk
tel: 58 520 26 44 lub  601 614 939

Na wykonane usługi wystawiamy :
 specyfikcję naprawy oraz FV lub paragon oraz oczywiście udzielamy gwarancji.
 
 
 
Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim odkurzaczem - poprostu zadzwoń i powiedz nam jaki masz problem ze swoim odkurzaczem a nasz przeszkolony personel ustali z Tobą dalszy tryb postępowania. Jeżeli nie mieszkasz w Trójmieście - nic nie szkodzi ;-) Zapakuj tylko zepsute elementy do kartonu, a po odkurzacz przyjedzie do Ciebie kurier i dostarczy go do naszego serwisu ubezpieczoną przesyłką.
Po dotarciu do nas robimy diagnostykę i wycenę naprawy.
Do prc naprawczych przystępujemy po uzyskaniu akceptacji ceny naprawy przez klienta - w ten sposób obsłużyliśmy już tysiące klientów w całym kraju.


 
W naszym sklepie internetowy www.sklepirobot.pl
znajdziecie Państwo wiele części i akcesoriów eksploatacyjnych do urządzeń iRobot; Aura Roboclean; Rainbow; Vorwerk; Kirby - takie jak filtry hepa; worki; płyny do prania, czy też wszelkie szczotki i zbiorniki.
 
 
 
 
Tak więc jeżeli masz problem z Robocleanem; Rainbowem; iRobotem; Vorwerkiem czy Kirby
 
ZADZWOŃ :  58 520 26 44 
kom: 601 614 939 lub 503 702 666
 
lub napisz : serwis@sklepirobot.pl

 


Wybierając roboty odkurzające w sklepie irobot, zyskujesz pewność, że Twoje mieszkanie będzie zawsze idealnie czyste. Oferowany przez nas sprzęt marki Roomba to urządzenia sprawdzone i efektywne. Dlaczego warto wybrać którą z naszych propozycji?


iRobot: koniec uciążliwego odkurzania


Zamiast męczyć się z tradycyjnym odkurzaczem, nasi klienci mogą cieszyć się wolnym czasem i czystym mieszkaniem. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji oferowane przez nas roboty odkurzające Roomba uwalniają ich od przykrej czynności domowej. Mają jednocześnie pewność, że ich urządzenie da sobie radę także w trudniejszych warunkach: wykorzystująca detektor wysokości Cliff Detect Roomba nie spada ze schodów czy uskoków.


Odkurzanie: teraz znacznie dokładniejsze


Wbrew obawom wielu i w przeciwieństwie do innych, podobnych urządzeń, robot odkurzający Roomba 620 jest dokładniejszy niż człowiek. Wykorzystując inteligentne rozwiązania i około 40 czujników usuwa brud nawet z 98% powierzchni pomieszczenia. Dla porównania, sprawna gosposia może odkurzyć około 80% powierzchni.


Różne rodzaje podłóg: unikalna technologia


W każdym domu podłogi w różnych pomieszczeniach się różnią. Dla urządzeń takich, jak Roomba 780, to żaden problem. Jako jedyne na rynku nasze urządzenie wykorzystuje unikalną technologię iAdapt. W ten sposób dopasowuje się automatycznie do rodzaju sprzątanej powierzchni. Daje sobie radę z kaflami i parkietami, linoleum czy wykładziną oraz dywanem i chodnikiem.


Autoryzowany Punkt Sprzedaży: gwarancja jakości obsługi


Dzięki temu, że nasza firma jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży iRobot Roomba i iRobot Scooba, cena którą oferujemy jest wyjątkowo atrakcyjna. Prowadząc autoryzowany serwis sprzętu sprzątającego gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość obsługi, a na nasze urządzenia i usługi udzielamy rzetelnej gwarancji.

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak uruchomić iRobota Roomba po raz pierwszy?

Przy pierwszym użyciu bez względu na początkowy poziom naładowania akumulatora należy go rozładować poprzez uruchomienie iRobota Roomba w cyklu sprzątania, aż do uzyskania czerwonego podświetlenia przycisku CLEAN i samoistnego zatrzymania się, o którym Roomba poinformuje emitując odpowiedni dźwięk lub powie komunikat głosowy w wybranym dostępnym języku. Następnie należy rozpocząć ładowanie robota podłączonego bezpośrednio do zasilacza (z pominięciem stacji dokującej), przez całą noc ale min. 16 godzin.

Jak dbać o iRobota Roomba?

Sprawdzaj stopień zabrudzenia szczotek i czyść je najlepiej po każdym sprzątaniu. Opróżniaj pojemnik na brud oraz czyść filtr najlepiej po każdym sprzątaniu. iRobot Roomba zawiera części elektroniczne więc czyść go wyłącznie suchą tkaniną i nie dopuść do zalania iRobota wodą. Wskazane jest pełne naładowanie akumulatora iRobota Roomba przed każdym cyklem sprzątania

W jaki sposób sprząta Roomba?

Roomba jest robotem, który sprząta w odmienny sposób niż większość ludzi, odkurzających swoje podłogi. Roomba używa sztucznej inteligencji, aby skutecznie sprzątać całe podłogi, wokół nóg i pod meblami, a także wzdłuż ścian. Roomba oblicza optymalną ścieżkę sprzątania i sama decyduje o sposobie wyboru trybu pracy dla najbardziej efektywnego sprzątania.

Ruch spiralny: Roomba wykonuje ruch po spirali.
Ruch wzdłuż ścian: Roomba używa tego trybu do wysprzątania całego obwodu pokoju, do omijania mebli i innych przeszkód.
Ruch w poprzek pokoju: Roomba przemieszcza się po krzyżujących się liniach prostych pokoju, aby zapewnić pełne pokrycie sprzątanej powierzchni.
Czujnik brudu: Kiedy czujnik brudu wykryje większe zanieczyszczenia powierzchniowe, niebieska kontrolka brudu zaświeci się, a Roomba będzie intensywniej sprzątać w tym miejscu.
Roomba posiada opatentowany 3-stopniowy system sprzątający.

 

Jakie powierzchnie sprząta Roomba?

Dzięki zastosowanej w robocie unikalnej technologii iAdapt Roomba automatycznie dostosowuje się do różnych typów podłóg. Technologia iAdapt, której nie posiada żaden inny robot sprzątający pozwala iRobotowi Roomba dostosować tryb pracy do rodzaju sprzątanej powierzchni, dzięki czemu Roomba sprząta parkiety, kafle, linoleum, chodniki, wykładziny, dywany.

Czy Roomba potrafi sprzątać w różnych trybach pracy?

Roomba posiada trzy tryby sprzątania. Robot będzie zmieniać je w zależności jaką metodę wybierzesz:

Metoda sprzątania całej powierzchni (wybór przyciskiem CLEAN) W trakcie sprzątania Roomba automatycznie oblicza wielkość pokoju i w przybliżeniu dostosowuje czas sprzątania. W tym trybie Roomba będzie sprzątać dane pomieszczenie maksymalnie około 25 minut bez względu na jego powierzchnię.
Metoda sprzątania miejscowego (wybór przyciskiem SPOT)
Wciśnięcie przycisku SPOT spowoduje, że Roomba będzie wykonywać ruchy spiralne w obszarze o średnicy do 1 metra i takim samym ruchem kołowym powróci do miejsca początkowego, intensywnie sprzątając zlokalizowany obszar.
Metoda sprzątania z programowaniem (model 550 i wyższe) Roomba rozpocznie sprzątanie w zaprogramowanym czasie. O pracy iRobota Roomba w trybie zaprogramowanym będą informowały wydawane przez nią od czasu do czasu sygnały świetlne. W wyznaczonym przez użytkownika czasie, Roomba opuszcza swoją stację bazową, sprząta i po zakończeniu cyklu powraca do stacji w celu doładowania akumulatora.

Czym charakteryzuje się pojemnik AeroVac do modelu iRobot Roomba 564 Pet Series?

Technologia zastosowana w AeroVac maksymalizuje przepływ powietrza przez głowicę czyszczącą iRobota Roomba, dzięki czemu większa ilość zanieczyszczeń, szczególnie sierści zwierząt zasysana jest ze szczotek prosto do pojemnika na brud. Pojedyncza komora pomieści większą ilość zabrudzeń, co sprawia, że pojemnik rzadziej wymaga opróżnienia

 

Co to jest Wirtualna Ściana?

Wirtualna ściana pozwala na ograniczenie pracy robota Roomba jedynie do przestrzeni wyznaczonej przez użytkownika i blokuje miejsca, do których Roomba ma nie wjeżdżać. Wirtualna ściana tworzy niewidzialną barierę, której Roomba nie przekracza. Wirtualna ściana może zablokować przestrzeń od 0 do 3 metrów. Mała wiązka w kształcie pierścienia wokół wirtualnej ściany, zabezpiecza przed uderzaniem robota w urządzenie emitujące, natomiast większy promień, w kształcie stożka, blokuje przestrzenie mieszkania, do których nie chcesz żeby Roomba wjeżdżała.

 

Co to jest Wirtualna Latarnia?

Wirtualne latarnie pomagają prowadzić iRobota Roomba po domu. Pomagają odnaleźć stację dokującą, a także pozwalają na sprzątnięcie jednego pokoju, a następnie przejechanie do następnego i rozpoczęcie kolejnego zadania. Wirtualna latarnia może pracować również w trybie wirtualnej ściany, co pozwala na ograniczenie pracy robota jedynie do przestrzeni wyznaczonej przez użytkownika i blokuje miejsca, do których Roomba ma nie wjeżdżać

Czy Roomba mówi?

iRobot Roomba przekazuje komunikaty głosowe od kilku do kilkunastu języków, w tym w języku polskim w niektórych modelach.

Jaka jest efektywność sprzątania iRobota Roomba?

iRobot Roomba sprząta podłogi z dokładnością pokrycia powierzchni do 98%. Człowiek tradycyjnym odkurzaczem w tym samym czasie sprząta niespełna 80% powierzchni.

Co to jest Anti Tangle System?

Jest to system zapobiegający wkręcaniu się frędzli dywanów lub kabli w szczotki urządzenia. Kiedy iRobot Roomba wyczuje, że w jej szczotki coś się wkręciło automatycznie zatrzyma ich pracę.

Czy Roomba spada ze schodów?

Dzięki detektorowi wysokości Cliff Detect Roomba nie spada ze schodów i innych uskoków lub krawędzi.

W jaki sposób Roomba orientuje się w przestrzeni?

iRobot Roomba orientuje monitorując przestrzeń, w której się porusza ponad 60 razy na sekundę, używając w tym celu około 40 czujników dotykowych, podczerwieni oraz radiowych. Dzięki nim nie spada ze schodów, podąża wzdłuż ścian, objeżdża nogi krzeseł, stołów, łóżek itp. dokładnie wokół nich sprzątając. Roomba dzięki czujnikom potrafi oszacować wielkość sprzątanego pomieszczenia i stopień jego zabrudzenia, aby dobrać optymalny czas i tryb pracy.

 

Czy Roomba orientuje się, które miejsca powinna sprzątać dokładniej?

Dzięki systemowi czujników zwanemu Dirt Detect Roomba potrafi wykryć brud i sprzątać bardziej zabrudzone miejsce tak długo, aż będzie czyste.

Czy Roomba sprzątając uderza w przeszkody?

Roomba wyposażona została w zderzak z czujnikiem dotykowym, dzięki któremu wyczuwa, gdy zbliża się do przeszkód np. mebli. Wówczas zwalnia, by sprzątnąć przestrzeń przy przeszkodzie i wokół przeszkody, jedynie delikatnie je dotykając.

 

 Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Gdańsk ], [ Gwarancyjna naprawa Odkurzacze Gdańsk ],

Serwis pogwarancyjny Gdańsk
JarS Jarosław Wieciech

Serwis gwarancyjny Gdańsk
JarS Jarosław Wieciech

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Odkurzacze :
-

Aura Roboclean


-

i-Robot


-

Kirby


-

Rainbow


-

VorwerkOdkurzacze :
-

Aura Roboclean


-

i-Robot


-

Kirby


-

Rainbow


-

VorwerkSerwis naprawa odkurzaczy Gdańsk :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl