Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Naprawy TV

Adres: 

31-644 Kraków

Sapiehy 14

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma powstała w 1993 roku i nieprzerwanie specjalizuje się w profesjonalnych naprawach telewizorów wszystkich marek w domu klienta na terenie miasta Krakowa i Nowej Huty.

 
Na każdą naprawę udzielana jest pisemna gwarancja oraz dla firm lub instytucji rachunki.
 
Do kosztów naprawy nie doliczany jest dodatkowy koszt dojazdu do klienta.
 
Dla klientów których odbiornik wymaga naprawy warsztatowej serwis dysponuje własnym transportem.
 
Sprawdzenie telewizora i oszacowanie kosztu naprawy w domu klienta bez dokonania naprawy (np. nieopłacalnej) wynosi 70 zł, kwota ta nie jest doliczana przy naprawie odbiornika.
 
Profesjonalna Naprawa Telewizorów LED , LCD , CRT , Plazma
- w domu Klienta -

Serwis TV : Samsung , Sony , Sharp , LG , Panasonic , Philips i inne.

Firma powstała w 1993 roku i nieprzerwanie specjalizuje się w profesjonalnych naprawach telewizorów wszystkich marek w domu klienta na terenie miasta Krakowa , Nowej Huty i okolic.
Na każdą naprawę udzielana jest pisemna gwarancja oraz dla firm lub instytucji rachunki. Do kosztów naprawy nie doliczany jest dodatkowy koszt dojazdu do klienta. Dla klientów których odbiornik wymaga naprawy warsztatowej serwis dysponuje własnym transportem. Sprawdzenie telewizora i oszacowanie kosztu naprawy w domu klienta bez dokonania naprawy (np. nieopłacalnej) wynosi 70 zł, kwota ta nie jest doliczana przy naprawie odbiornika.
Wykonujemy profesjonalne instalacje antenowe do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej z platform: NC+, Cyfrowy Polsat, Orange i inne. Montujemy anteny do odbioru naziemnej telewizji DVBTNaprawiamy, ustawiamy, modernizujemy istniejące instalacje antenowe indywidualne i zbiorcze.
Jeśli zły odbiór telewizyjny lub jego brak wynika z wady tkwiącej w telewizorze - naprawiamy profesjonalnie również telewizory. Zajmujemy się kompleksowo i profesjonalnie począwszy od anteny po prawidłowy obraz w Państwa Telewizorze.

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
Naprawy TV

Serwis gwarancyjny Kraków
Naprawy TV

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Telewizory :
-

Elemis


-

Funai


-

Grundig


-

LG


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Thomson


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa telewizorów Kraków :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl