Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 80% osób
Certifikat 'Potwierdzona firma'
Firma: 

PROTON S.C.

Adres: 

16-400 Suwałki

Noniewicza 85

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

 

Proton Serwis Foto

Serwis pogwarancyjny z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w autoryzowanych serwisach foto.

Naprawiamy większość marek aparatów ,kamer ,obiektywów oraz lamp błyskowych dostępnych na rynku.

Ze względu na obniżenie kosztów ,kosztorysy napraw wykonujemy bezpłatnie (w ciągu 2 dni od czasu otrzymania sprzetu)

Dysponujemy kilkudziesięcioma punktami kolektorskimi na terenie Polski w których można oddać uszkodzony sprzęt do naprawy.

Nasze usługi obięte są 6 miesięczną pisemną gwarancją.

Więcej informacji na stronie www.protonserwis.pl

W celu szybkiego rozwiązywania spraw związanych z naprawą uruchomiliśmy infolinie 24h

tel:602663933/602663444

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aparatów fotograficznych, obiektywów kamer wideo oraz innego sprzętu elektronicznego.

Nasza firma jest pogwarancyjnym serwisem aparatów i sprzętu foto.

Profesjonalnie naprawiamy i serwisujemy sprzęt  foto oraz VHS firm: Yashica, Kyocera, Tamron, Tokina, Ricoh, Casio, Metz, HP, Leica, Panasonic, JVC, Olympus, Nikon, Fuji, Sony, Konica Minolta, Pentax, Kodak ORAZ WIELE INNYCH

W NASZYM SERWISIE WYCENY NAPRAWY WYKONUJEMY BEZPŁATNIE, A NAPRAWY PODLEGAJĄ GWARANCJI

U nas naprawisz:

Aparaty cyfrowe i analogowe

Obiektywy

Kamery video

 

Oferujemy atrakcyjne terminy i uczciwe ceny

W pierwszej kolejności staramy się naprawić uszkodzenia, bez wymiany całych elementów,co zdecydowanie obniża koszt naprawy twojego sprzętu foto.

Wymiana całych elementów/modułów odbywa się, tylko w przypadku zbyt rozległego uszkodzenia uniemożliwiającego naprawę lub na życzenie klienta.

 

Nasz serwis znajduje się w Suwałkach na ulicy Noniewicza 85

Sprzęt można dostarczyć osobiście, wysłać paczką lub przez punkty w kraju.Znajdują się one w zakładce "Nasze punkty"

 

Poprzez skupienie się na wysokiej jakości poziomie obsługi klienta, serwis Aparatów Proton Serwis urósł do miana zaufanego i atrakcyjnego serwisu nie tylko w regionie, lecz w całej Polsce. Poprzez swoją sieć punktów kolektorskich staramy się ułatwić klientom kontakt z nami.  Zaufali nam zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Często wpadając przy okazji do naszego serwisu w czasie wakacji pozostają z nami na dłużej. Swój sprzęt przesyłają z terenu całej Polski, konkurujemy z innymi serwisami cenowo, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz jakością i czasem wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktowania się z nami, każdy problem związany ze sprzętem foto postaramy się rozwiązać.

Naprawycyfrowychaparatów, naprawykamery wideo. Precyzja jest naszą domenądla każdego właścicielaaparatu iw zakresie wszelkich napraw  sprzętu foto. Wykonujemy naprawy szybkoi po uprzednim uzgodnieniu ceny.Nie ważne czy jesteśzawodowym fotografemczy amatorem

Naprawiamy uszkodzone płyty główne w aparatach oraz kamerach większości firm obecnych na rynku. bez konieczności wymiany całego modułu, obniża to koszt naprawy. Wymieniamy elementy BGA oraz SMD odpowiedzialne za konkretne funkcje na płycie głównej. Naprawiamy to co jest popsute. Wymiana całej elektroniki jest dokonywana w sporadycznych przypadkach. Zanim dokonamy naprawy informujemy klienta jaki będzie jej koszt i to Państwo decydują czy mamy jej dokonywać. Poniżej znajdą Państwo listę niektórych z wykonywanych przez nas usług.

Prowadzimy serwis i naprawy pogwarancyjne:

- Aparatów kompaktowych oraz lustrzanek (SLR) analogowych i cyfrowych większości marek dostępnych na rynku
- obiektywów AF oraz manualnych 
- kamer wideo cyfrowych i analogowych
- kamer specjalistycznych 
- kamer telewizji przemysłowej CCTV
- projektorów i rzutników
- lamp błyskowych

- obiektywy fotograficzne

- czyszczenie i serwisowanie

- czyszczenie matryc

w każdej chwili możesz do nas zadzwonić i zapytać, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasz serwis zajmuje się naprawą pogwarancyjną aparatów, obiektywów, lamp i innego sprzętu firmy Nikon. Przed dokonaniem każdej naprawy klient jest informowany o jej kosztach. Naprawy dokonujemy za pomocą wysokiej jakości narzędzi, części oraz przez doświadczone w tego typu naprawach osoby. Po naszej naprawie sprzęt działa prawidłowo, otrzymują Państwo gwarancję na wykonaną naprawę.

U nas nie znajdziecie Państwo uszkodzeń dokonanych np w niedoświadczonych serwisach między innymi przez nieumiejętne otwieranie urządzeń, rys czy ubrudzeń. Dbamy o każdy powierzony nam sprzęt jak o własny. Uczciwie informujemy klienta o kosztach, opłacalności naprawy lub innych rozwiązaniach abyście Państwo byli zadowoleni.

Zapraszamy do naszej siedziby lub naszych Punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Jeśli nie znaleźliście Państwo punktu w swojej okolicy, prosimy o kontakt ponieważ może zdarzyć się że jakaś informacja nie została zaktualizowana na naszej stronie internetowej.

Aparat cyfrowy – aparat fotograficzny rejestrujący obraz w postaci cyfrowej. Aparat cyfrowy zapisuje obraz podobnie jak informacje w pamięci komputera. Jego zaletą jest to, że otrzymane zdjęcia mogą być w prosty sposób zmieniane na komputerze, a następnie drukowane w dowolnej liczbie kopii. Karty pamięci, stosowane w aparatach cyfrowych jako nośnik danych, mogą pomieścić dużo więcej zdjęć niż błony fotograficzne, w związku z tym fotografowanie za pomocą aparatów cyfrowych jest tańsze. Ponadto nieudane zdjęcia można usunąć.

Kosztorys naprawy odbywa się następnego dnia roboczego od dnia przyjęcia sprzętu do serwisu.Czas wykonania kosztorysu przy wymianie części może się przedłużyć o czas uzyskania in formacji o kosztach części. Po wykonaniu kosztorysu klient niezwłocznie jest poinformowany o kosztach i czasie realizacji naprawy.
Czas realizacji naprawy bez wymiany części odbywa się w ciągu 3 dni roboczych od daty wykonanego kosztorysu.
W przypadku koniecznej wymiany części okres naprawy może się przedłużyć o czas sprowadzenia części od naszych dostawców.

 

 

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Suwałki ], [ Pogwarancyjna naprawa Kamery Suwałki ],

Serwis pogwarancyjny Suwałki
PROTON S.C.

Serwis gwarancyjny Suwałki
PROTON S.C.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Benq


-

Canon


-

Casio


-

Fuji


-

HP


-

Kodak


-

Leica


-

Medion


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Pentax


-

Praktica


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeKamery :
-

Canon


-

Goclever


-

GoPro


-

JVC


-

Medion


-

OverMax


-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sharp


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Suwałki :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa kamer Suwałki :


Czyszczenie matrycy, wymiana elementów BGA, SMD, DSP. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu i, lampy, uszkodzonego gniazda pamięci, nie działających przycisków i przełączników funkcji w kamerze. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w kamerze.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl