Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

CurePC Serwis laptopów, komputerów

Adres: 

66-400 Gorzów Wielkopolski

Kostrzyńska 86

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Witamy na profilu firmy CurePC zajmującą się pełną obsługą informatyczną. Nasza oferta kierowana jest   zarówno do osób  prywatnych jak i do firm. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią naszej  witryny internetowej oraz ofertą usług przygotowanych specjalnie  dla Państwa. CurePC działa w Gorzowie Wielkopolskim oraz w przylegających do niego miejscowościach. U nas pracują tylko i wyłącznie pasjonacji informatyki - elektroniki. Nie tylko naprawiamy, ale także prowadzimy blog tematyczny, w którym opisujemy oraz przedstawiamy rozwiązania najczęstszych problemów występujących w komputerach stacjonarnych, laptopach, netbookach, tabletach oraz nawigacjch, a to wszystko po to abyście mogli poznać problematykę awarii waszego urządzenia!

 

Firma zajmuje się prowadzeniem natychmiastowego serwisu informatycznego w przypadku awarii:

 

 

Poza powyższymi usługami wykonujemy między innymi:

 

 

 

 

                Dla firm oferujemy umowy serwisowe, zobowiązujące serwis na szybki czas reakcji w przypadku awarii komputera, sieci lan/wan/wi-fi, rozliczenia pakietowe, ryczałtowe, od usługi. Jesteśmy elastyczni z myślą o wygodzie Państwa oraz Państwa pracowników!                Większość świadczonych usług jest wykonywana w  miejscu zainstalowania sprzętu, czyli u Klienta.Jest to wygodne rozwiązanie  dla Państwa dlatego, że nie trzeba demontować sprzętu komputerowego oraz dowozić  go do serwisu, który najczęściej nie jest blisko i martwić się jak później wszystko dobrze podłączyć.


                Doraźna pomoc komputerowa z pewnością zaoszczędzi Państwa czas, gdyż jak wiadomo normalny czas serwisu trwa do 2 tygodni, a w dzisiejszych czasach trudno jest pozbyć się komputera na tak długo.


Zapewniamy:

 

  • szybki czas reakcji na wezwanie
  • fachowość dzięki wykształconej ekipie serwisowej
  • możliwie  najmniejsze  koszty.


                Ze swej strony możemy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby Państwo byli jak najbardziej zadowoleni  z naszych usług. CurePc cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Klientów, na którą wytrwale pracowaliśmy, wychodząc z założenia, że  zadowolony Klient to najlepsza reklama dla firmy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Gorzów Wielkopolski ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Gorzów Wielkopolski ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Gorzów Wielkopolski ], [ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Gorzów Wielkopolski ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Gorzów Wielkopolski ],

Serwis pogwarancyjny Gorzów Wielkopolski
CurePC Serwis laptopów, komputerów

Serwis gwarancyjny Gorzów Wielkopolski
CurePC Serwis laptopów, komputerów

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

Hyundai


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeNawigacje GPS :
-

Acer


-

Asus


-

Becker


-

Blaupunkt


-

BLOW


-

Clarion


-

CruserSystemy alarmowe :
-

Satel


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Gorzów Wielkopolski :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Gorzów Wielkopolski :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Gorzów Wielkopolski :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Gorzów Wielkopolski :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Gorzów Wielkopolski :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl