Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Top-Sewis

Adres: 

92-533 Łódź

Bartoka 57

Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma została założona w 1998 roku. Od początku działalności Top Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem komputerów, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych (notebooki, netbooki), podzespołów komputerowych (płyty główne, procesory, karty graficzne, pamięci) oraz osprzętu komputerowego (drukarki, skanery, routery WiFi).

Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla tylko dla firm komputerowych.

Działalność firmy.

Działamy głównie na terenie Łodzi, ale nie tylko. Oferujemy tylko markowe i sprawdzone podzespoły oraz najlepsze ceny. Współpracujemy z większością polskich hurtowni  i dystrybutorów sprzętu komputerowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Pozwoliło nam to na zbudowanie solidnej marki naszej firmy i zdobycie wielu zadowolonych klientów (zarówno detalicznych jak i szkół, uczelni łódzkich i firm, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Naszym klientom oferujemy:

  • komputery, laptopy toshiba, lenovo, apple, acer, hp, dell, asus, samsung...
  • podzespoły i akcesoria: karty grafiki, płyty główne, procesory, monitory,  drukarki,  zasilacze, nagrywarki, tusze, tonery, flashdrive, przejściówki i adaptery, papier, gry..
  • oprogramowanie dla firm i klientów indywidualnych:
    windows, programy antywirusowe, office, insert...
  • sprzęt RTV AGD: aparaty cyfrowe, telewizory, kamery...
  • serwis komputerowy gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo,  instalacje
  • kompleksowe usługi informatyczne (na życzenie dojazd do klienta)

Laptop odmówił Ci posłuszeństwa, nie działa komputer? Szukasz profesjonalnego serwisu?

Zgłoś się do nas, naprawimy każdą usterkę!

Działając na terenie Łodzi i okolic od ponad 16 lat prowadzimy pogwarancyjny serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów wszystkich marek Acer, Aristo, Asus, Benq, Compal, Compaq, Dell, Fujitsu-Siemens, Gateway, HP, IBM Lenovo, LG, MSI, NTT, Packard Bell, Toshiba, Sony, Samsung…

Dokonujemy bezpłatnej ekspertyzy, która pozwala zdiagnozować rodzaj usterki. Przed rozpoczęciem naprawy, kontaktujemy się z Państwem informując o kosztach naprawy oraz terminie realizacji zlecenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

SZANOWNY KLIENCIE, DLACZEGO MIAŁBYŚ ZAUFAĆ AKURAT NAM?

My, oprócz tego, że naprawiamy komputery jesteśmy również ich użytkownikami.  Doskonale zdajemy, więc sobie sprawę jak ważne jest, by nasz sprzęt działał niezawodnie i jakim problemem są najmniejsze nawet usterki. Naprawiamy komputery wiedząc, że pomagamy nie tylko urządzeniom, ale przede wszystkim ludziom.

Nasz serwis zapewnia:

BEZPŁATNĄ DIAGNOZĘ – ZAWSZE i dla KAŻDEGO

Badamy, na czym polega awaria Twojego laptopa NIE pobierając opłaty, wyceniamy koszt naprawy i proponujemy najlepsze rozwiązanie problemu. Jesteśmy uczciwi, więc kiedy naprawa okazuje się nieopłacalna np. ze względu na rozległość usterek czy wiek laptopa nie namawiamy na jej przeprowadzenie. Decyzja zawsze należy do Ciebie Drogi Kliencie.

PRZYSTĘPNE CENY

Nasz serwis komputerowy to dobra cena za profesjonalną usługę.

W celu zminimalizowania kosztów serwisu, jeżeli tylko jest to możliwe, proponujemy różne opcje naprawy np. z wykorzystaniem nieoryginalnych lub używanych części.

Opłatę pobieramy tylko za udaną naprawę, na którą udzielamy gwarancji.

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Działając na rynku przez wiele lat nabyliśmy doświadczenie, które pozwala nam z powodzeniem serwisować sprzęt komputerowy. Jesteśmy uczciwi, bo tylko takie traktowanie ludzi pozwala nam cieszyć się zaufaniem zadowolonych Klientów i zdobywać nowych.

O powierzone sprzęty dbamy jak o własne. Zawsze uważamy żeby nie narazić Klienta na utratę danych. W czasie naprawy bezpłatnie czyścimy wentylatory, odkurzamy wnętrze komputera, a jeśli zajdzie potrzeba dokonujemy drobnych poprawek (dołożenie śrub, poprawa zatrzasków, wymiana past termoprzewodzących i termopadów).

GWARANCJA

Zależy nam, by serwisowany przez nas sprzęt komputerowy jak najlepiej i jak najdłużej działał niezawodnie, dlatego na wykonane usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

KRÓTKI CZAS NAPRAWY

Co tu dużo mówić… zdajemy sobie sprawę, że obecnych czasach komputer jest wręcz niezbędnym sprzętem w domu i w pracy, dlatego każdą naprawę staramy się wykonać najszybciej jak to możliwe.

DOJAZD DO KLIENTA

Drogi Kliencie, jeżeli nie masz czasu lub możliwości dojechać do nas osobiście, zadzwoń. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy zepsuty sprzęt i po usunięciu usterki oddamy naprawiony.


Godziny otwarcia
Pn-Pt: 11:00 - 19:00
So: 10:30 - 14:00

ul. Bartoka 57 blok 454

92-533 ŁódźSpecializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Łódź ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
Top-Sewis

Serwis gwarancyjny Łódź
Top-Sewis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Łódź :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Łódź :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl