Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

Elkon Serwis laptopów

Adres: 

02-495 Warszawa

Sosnkowskiego 33

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Elkon Serwis laptopów Warszawa
Witamy na stronie profesjonalnego serwisu urządzeń elektronicznych w Warszawie. Zajmujemy się gruntowym i skutecznym naprawianiem laptopów, notebooków, netbooków, komputerów PC, Apple, konsol: Xbox360 PSP PS2 PS3, telefonów, smartfonów, tabletów i telewizorów LCD. Nasi technicy to inżynierowie elektorniki i informatyki którzy posiadają ogromną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy firm Weller, Focus. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta, w profesjonalny i odpowiedzialny sposób.
W dniu 26.03.2016 (Sobota) serwis NIECZYNNY.
O nas
Nazwa naszego serwisu powie Państwu kim jesteśmy.
Elkon to:
Ekspresowa diagnoza każdej usterki.
Lubimy to, co robimy.
Konkretnie naprawimy każdy sprzęt dając gwarancję.
Obsługa na wysokim poziomie.
Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych
serwis laptopów wola Zapraszamy na bezpłatną wycenę nasi specjaliści sprawdzą Państwa uszkodzony sprzęt na miejscu.Po kilku minutach dostaną Państwo informację o diagnozie komputera czy też innego urządzenia elektronicznego. Zostanie przedstawiona Państwu orientacyjna cena naprawy. Nie robimy nic bez zgody klienta. Naprawiamy laptopy na poziomie elementów dzięki czemu możemy klientowi zagwarantować konkurencyjne ceny oraz najkrótszy czas naprawy laptopa. Jesteśmy bezpośrednim importerem części zamiennych takich jak różnego rodzaju układy scalone, układy BGA, gniazda zasilania usb audio. Dzięki temu mamy NAJNIŻSZE CENY W WARSZAWIE. Ponad 80% napraw laptopów udaje się wykonać w mniej niż 2 dni robocze. Ponad połowa naszych klientów to ludzie z polecenia chcemy abyś dołączył do grona klientów profesjonalnego serwisu laptopów w Warszawie.
naprawa komputerów warszawaWstępna wycena naprawy Państwa sprzętu po konsultacji telefonicznej z technikiem pod numerem 602-358-326

Aby udowodnić klientowi naszą niezawodność i skuteczność napraw udzielamy GWARANCJI 12 MIESIĘCY NA KAŻDĄ NAPRAWĘ
Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 602-358-326!! Dzwoniąc do nas mają Państwo pewność że rozmawiacie z TECHNIKIEM z wieloletnim doświadczeniem.

Zalety naszego Serwisu laptopów
Bezpłatna diagnoza laptopa
Jako jedni z nielicznych oferujemy całkowicie bezpłatna diagnozę usterki notebooka.
Konkurencyjne ceny
Specjalizujemy się w naprawie płyt głównych w laptopach, posiadamy ogromną wiedzę , doświadczenie oraz najlepszy sprzęt umożliwiający nam naprawę najbardziej skomplikowanych usterek płyt głównych. Posiadamy obszerną bazę dostawców części zamiennych co owocuje atrakcyjnymi cenami naszego serwisu laptopów .
Szybki czas realizacji naprawy komputerów
Doświadczona kadra pracownicza, bogate zaplecze części zamiennych, sprawdzone technologie serwisowe. Efektem końcowym jest szybki czas naprawy sprzętu elektronicznego.
Atrakcyjne warunki dla partnerów handlowych
Jeżeli są Państwo zainteresowani stała współpracą z naszym serwisem laptopów lub posiadają większe ilości uszkodzonego sprzętu, prosimy o kontakt, przygotujemy korzystne rabaty oraz warunki świadczonych usług.

Sprawdź nasz serwis laptopów

Nasza firma oferuje naprawę i serwis komputerów takich firm jak Acer, Asus, Compaq, Toshiba, Gateway, Dell, Lenovo, Sony, HP, BenQ, Fujitsu Siemens, Apple, Packard Bell, Samsung. Naprawiamy i serwisujemy laptopy i notebooki Fujitsu-Siemens, F-S, Packard Ball, Apple Macbook, Airbook i wielu innych firm. Nasz profesjonalny serwis laptopów Warszawa umożliwia sprawną naprawę sprzętu komputerowego. Serwis komputerowy położony jest blisko dzielnic Piastów, Pruszków, Ursus, Włochy, Ursynów, Ochota, Michałowice, Bemowo, Praga, Centrum, Brwinów. Serwis notebooków znajduje się przy ulicy Sosnkowskiego 33. Nasza specjalizacja to naprawa i serwis laptopów oraz innych urządzeń elektronicznych w miejscowości Warszawa.

SERWIS LAPTOPÓW WARSZAWA

Jako jedyni z nielicznych naprawiamy płyty główne w laptopach telewizorach i innych urządzeniach elektronicznych. Serwis laptopów Warszawa współpracuje z dostawcami części do laptopów telewizorów, konsol.Wszystkie naprawy przeprowadzane są przez nasz serwis NIE JESTEŚMY POŚREDNIKAMI!! Dzięki temu możemy zaoferować Tobie najbardziej konkurencyjne ceny w Warszawie!

naprawa laptopów Warszawa
U nas masz pewność że Twoim laptopem zaopiekują się specjaliści. Nie jesteśmy pseudo naprawiaczami. Naprawiając uszkodzenia elektroniczne posługujemy się schematami!!
Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego czas oczekiwania na diagnozę uszkodzonego sprzętu jest ograniczony do minimum. Na miejscu w czasie 15 min otrzymają Państwo orientacyjny koszt naprawy komputera który pozwoli na podjęcie decyzji na naprawę laptopa.

Diagnoza urządzenia i wycena naprawy jest bezpłatna! Nie ma żadnych ukrytych kosztów!
Najczęstsze naprawy z jakimi się spotykamy podczas serwisowania laptopów:

wymiana mostków północnego, południowego (układy BGA),
naprawa przetwornic płyty głównej,
naprawa przetwornicy procesora,
naprawa kart grafiki (BGA),
naprawa bądź wymianę złącz i banków pamięci,
wymiana gniazd zasilania, LPT, COM, USB, FIREWIRE,
naprawa głównego kontrolera napięć,
naprawa układu ładowania,
wymiana baterii RTC,
naprawa układu sterowania chłodzenia procesora,
wymiana kontrolerów klawiatury, FireWire,
naprawa wentylatorów układu chłodzenia,
naprawa zintegrowanych kart sieciowych,
naprawa zintegrowanych układów dźwiękowych.

 

Na naprawy laptopów udzielamy do 12 MIESIĘCY GWARANCJI.


serwis komputerowy Warszawa

Naprawa płyty głównej to tylko część uszkodzeń występujących w laptopach. Firma ELKON zajmuje się również:

Naprawą wyświetlaczy LCD (błędy wyświetlania,naprawa podświetlenia)- większość firm nie decyduje się na naprawę wyświetlaczy w komputerach osobistych a jedynie ogranicza się do wymiany ich na nowe co może być bardzo kosztowne. U nas rozwiązania kosztowne dla klienta, jakim jest wymiana matrycy na nową jest ostatecznością.

Naprawą laptopów zalanych – jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących naprawę zalanych komputerów. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa na poziomie komponentów płyty głównej potrafi uratować laptopa skazanego przez inny serwis na wyrzucenie.

Naprawą układów chłodzenia – bardzo często układy chłodzące w laptopach ulegają zabrudzeniu w skutek czego uszkadzają się. W większości przypadków jesteśmy w stanie usunąć awarię i uruchomić uszkodzone chłodzenie.


Jeżeli masz wątpliwości co do prawidłowego działania Twojego laptopa wyślij go do nas to nic nie kosztuje a może zapobiec jego trwałemu uszkodzeniu.


Diagnozę uszkodzenia otrzymasz GRATIS, a na każdą naprawę pisemną GWARANCJĘ !


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Elkon Serwis laptopów

Serwis gwarancyjny Warszawa
Elkon Serwis laptopów

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Nintendo


-

Sony PlayStation


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa konsoli do gier Warszawa :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Warszawa :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl