Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

P.P.H.U. TO-RA Tomasz Walczak

Adres: 

91-463 Łódź

Łagiewnicka 54/56

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

naprawa i serwis

Prowadzimy serwis urządzeń firmy KONICA MINOLTA od 1995r. Dzięki konsekwentnej realizacji jasnej idei dostarczania urządzeń i usług serwisowych najwyższej jakości, nasza firma znalazła uznanie wielu klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych.
logo_konicaminolta.jpg
Dobrze wyszkolony i profesjonalny serwis potrafi bardzo szybko dotrzeć do każdego klienta, by sprawnie i szybko rozwiązać problemy techniczne, dostarczyć i zainstalować materiały eksploatacyjne, przeszkolić użytkowników urządzeń. Materiały eksploatacyjne oraz części proponowane przez naszą firmę, zapewniają ciągłą pracę urządzeń, spełniając jednocześnie najsurowsze normy.
materialy_eksploatacyjne.jpg
Gwarantujemy : - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - szybki czas reakcji, solidność w wykonywaniu bieżących konserwacji i przeglądów kserokopiarek - dostępność serwisu poza godzinami pracy biura i w dni wolne od pracy - udostępnienie kserokopiarki zastępczej na okres trwania naprawy. Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru oryginalnych lub nieoryginalnych części, tonerów i materiałów eksploatacyjnych najwyższej jakości.
bebny_i_walki.jpg
PROMOCJA !!!
Tylko 60 zł netto przegląd wybranych modeli urządzeń KONICA MINOLTA.
Modele objęte promocją to :
Bizhub 162
Bizhub 163
Bizhub 210
Bzhub 211
Jesteśmy przekonani, iż tak szeroka gama produktów i usług, wyszkolony personel oraz profesjonalne podejście do każdego klienta, stawia nas w gronie najlepszych firm działających w branży kserokopiarek w województwie łódzkim


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Łódź ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Łódź ],

Serwis pogwarancyjny Łódź
P.P.H.U. TO-RA Tomasz Walczak

Serwis gwarancyjny Łódź
P.P.H.U. TO-RA Tomasz Walczak

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Konica MinoltaKserokopiarki :
-

Konica MinoltaSerwis naprawa kserokopiarek Łódź :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl