Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Bartwawa Computers Bartłomiej Zuchniarz

Adres: 

03-285 Warszawa

Kondratowicza 25

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Zajmujemy się serwisem Laptopów, Notebooków, Komputerów Stacjonarnych, Tabletów, Drukarek oraz instalacjami sieciowymi.

Zasilacze – Standardowa cena zasilacza około 125 zł z VAT brutto do prawie każdego laptopa. Dell , Sony Vaio, Samsung niektóre około 200 zł z Vat.

Klawiatury – Standardowa cena klawiatury łącznie z wymianą około 125 zł z VAT do prawie każdego laptopa ( nie dotyczy Sony Vaio i kilka innych przypadków)

Matryce – Standardowa cena matrycy 15,4 i 15,6 łącznie z wymianą około 450 zł z VAT prawie każdego laptopa ( nie dotyczy matryc 17,14,12,10.1 i innych przypadków prosimy o kontakt tel.)

Diagnostyka i testy trwają przeważnie do 48 h. Naprawa po decyzji klienta kolejne 24h. W nie któych przypadkach w zależności od ilości zgłoszeń można naprawiony sprzęt odebrać następnego dnia roboczego.

 

Regulamin Serwisu Stacjonarnego

1. Komputery z NIELEGALNYM oprogramowaniem nie będą przyjmowane do serwisu w celu ponownej tego typu instalacji – istnieje możliwość zakupu ORYGINALNEGO oprogramowania.

2. Produkty zakupione w naszym sklepie mają naszą gwarancje rękojmia lub gwarancje producenta. Każdy produkt posiada informacje na naszym sklepie internetowym.

3. Usługa reinstalacji systemu oraz instalacji różnego typu oprogramowania nie podlega gwarancji.

4. Laptopy i komputery stacjonarne oddawane na płatną ekspertyzę (patrz cennik) i będą naprawiane dopiero po zaakceptowaniu kosztów naprawy przez klienta (szczegóły w dokumencie przyjęcia przez serwis). W przypadku niezaakceptowania kosztów naprawy przez klienta zostanie naliczona tylko opłata samej ekspertyzy. O kosztach naprawy, klient będzie poinformowany przed naprawą i potwierdzi sms lub mailem zgodę na naprawę.

5. Jeżeli zachowanie danych w komputerze okaże się niemożliwe, serwis nie odpowiada za ich utratę podczas przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych lub też innych działań związanych z dyskiem bądź innym nośnikiem danych.

6. Przy pozostawieniu sprzętu Klient oświadcza, że jest jego właścicielem oraz zgadza się też, że serwis nie odpowiada za kolejne usterki, które mogą pojawić się samoczynnie podczas pobytu sprzętu z serwisie. Np. wykonujemy reinstalacje systemu i nagle w laptopie przestaje świecić matryca.

7. Szanowny Kliencie prosimy o zrozumienie, iż my ponosimy koszty za części (często jednorazowego użytku do indywidualnej naprawy) oraz za pracę technika. Prosimy też zauważyć że nasz serwis także odpowiada za sprzęt pozostawiony i  w przypadku jego kradzieży (np włamania do serwisu) będziemy za to odpowiedzialni.Nie prowadzimy archiwum, staramy się działać tak, aby Państwa sprzęt wrócił możliwie jak najszybciej naprawiony.
Uprzejmie informujemy, że jeżeli sprzęt pozostawiony w serwisie nie będzie odbierany przez Klienta w uzgodnionym terminie, nie będzie kontaktu z klientem, serwis będzie naliczał dodatkową opłatę 50 zł netto za każdy tydzień przechowywania, a po upływie 3 miesięcy będzie miał prawo sprzedać na części.

 

Czyszczenie Laptopa

  1. Twój laptop  się grzeje? Już jest źle i niebezpiecznie
  2. Twój laptop  się grzeje i sam wyłącza? Jest bardzo niebezpiecznie!

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy ostrzec przed następstwami grzejącego się nadmiernie laptopa. W przypadku kiedy się grzeje zaczyna wolniej chodzić oznacza to ,że system wentylacji prawdopodobnie jest już dosyć mocno zabrudzony. W przypadku kiedy nasz laptop jest bardzo gorący i się wyłącza to sygnał , że system wentylacji już nie funkcjonuje prawidłowo.

Podkładka chłodząca to mit. Nie jest prawdą, że laptop nagle przestanie się nagrzewać, gdy jej użyjemy. Dotyczy to też podstawek do łóżka itp. itd.
Prawdą jest natomiast to, iż nasz laptop przy nadmiernym nagrzewaniu się, jest zanieczyszczony w środku i wcześniej czy później wymaga wyczyszczenia.

Przypadek 1.

Musimy zdawać sobie sprawę że nagrzewanie się powoduje zwolnienie komputera bardzo często prowadząc do uszkodzenia karty graficznej laptopa, gdzie cena naprawy zaczyna się przeważnie od 350 zł , a kończy nawet na 700 zł. Istnieje też możliwość iż w skutek przegrzania się nasz twardy dyskgdzie są zapisane dane odmówi  posłuszeństwa i stracimy nasze dane (zdjęcia,dokumenty itd.) lub będziemy się starali je odzyskać w laboratorium, gdzie cena zaczyna się od 1000 zł netto . W tym przypadku powinniśmy w niedługim czasie udać się do serwisu. Koszt czyszczenia w serwisie Bartwawa & Computers szacuje się od 60 zł do 180 zł netto + 23% Vat. Uzależnione to jest od modelu laptopa. Cena obejmuje dodatkowo wymianę past termoprzewodzących na układach, procesorach i kartach graficznych.

Przypadek 2.

Laptop się wyłącza . Oznacza to, że karta graficzna (znana w języku informatycznym jako układ BGA), dysk twardy lub inne podzespoły mogły zostać uszkodzone. W zależności ile razy nasz laptop się wyłączał, możemy liczyć na szczęście, że po wyczyszczeniu sprzęt będzie działał, bez potrzeby wymiany karty graficznej. Nie prowadzimy reballingu tego samego układu. Proponujemy nowy układ, na który dajemy gwarancję od 3 miesięcy do 6 miesięcy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
Bartwawa Computers Bartłomiej Zuchniarz

Serwis gwarancyjny Warszawa
Bartwawa Computers Bartłomiej Zuchniarz

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychTablety, E-booki :
-

Acer


-

Ainol


-

Archos


-

Asus


-

Dell


-

Goclever


-

HP Compaq


-

HTC


-

Huawei


-

Kindle


-

Lark


-

Lenovo, IBM


-

Manta


-

Modecom


-

Motorola


-

NavRoad


-

Nook


-

Onyx


-

Overmax


-

Pocketbook


-

Prestigio


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Tracer


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Warszawa :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Warszawa :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl