Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Tulsystem Serwis Elektroniczny

Adres: 

61-312 Poznań

Glebowa 39

Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

 

Prowadzimy profesjonalny serwis:

 • wzmacniaczy tranzystorowych, hybrydowych jak i lampowych, w tym także gitarowych, specjalizujemy się także w sprzęcie tzw.”Hi-End” (Docent Lector, Musical Fidelity itp.)

 • magnetofonów szpulowych takich firm jak Studer, Revox, Akai, Teac, Pioneer, Technics itp.

 • starych wzmacniaczy, amplitunerów (vintage), takich polskich firm jak Unitra, Diora, Radmor, jak i zagranicznych producentów (Arcam, Denon, Fisher, Harman Kardon, Kenwood, Luxman, Marantz, Onkyo, Pioneer, Rotel, Sansui, Sony, Technics, Vincent, Yamaha itp.)

 • wzmacniaczy scenicznych i klubowych

 • urządzeń studyjnych – mikserów, kompresorów, mikrofonów itp. profesjonalnego sprzętu DJ (miksery, CD-playery, kontrolery) oraz oświetlenia

 • gitar elektrycznych i instrumentów elektronicznych

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu audio oraz elektroniki, projektowaniu i wykonawstwie systemów  alarmowych, monitoringu, nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Wykonujemy także projekty systemów automatyki przemysłowej. Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompletacją dostaw urządzeń z wyżej wymienionych branż.

Głównym atutem naszej firmy jest to, że tworzy ją doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w to czym się zajmujemy. Nie boimy się podejmowania trudnych zadań przed jakimi stawiają nas nasi Klienci. Zadania nam zlecone wykonujemy z należytą dokładnością, a co za tym idzie skutecznością. Możemy nie tylko pochwalić się naszym zaangażowaniem, ale także tym, że jesteśmy konkurencyjni po względem cen jak i czasu wykonania powierzonych nam zamówień i zleceń.

Pragniemy być postrzegani jako solidny partner. Cel ten staramy się osiągać poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych. Jednakże chcemy nie tylko sprzedawać, ale także pomagać. Naszym klientom służymy pomocą udzielając wszelkich niezbędnych informacji technicznych. Nasz obszar działania serwisu komputerowego i elektronicznego jest bardzo rozległy. Poza konwencjonalnymi działaniami serwisowymi, specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych.

 

Nasz serwis zajmuje się naprawą, konserwacją oraz diagnostyką wszelakich urządzeń elektronicznych. Głównym obszarem naszej działalności jest elektronika użytkowa i przemysłowa.

Jesteśmy wstanie podjąć się przeróbek elektroniki w ramach unowocześnienia sprzętu lub jego przerobienia.

Wykonujemy na zamówienie układy elektroniczne oraz jesteśmy wstanie naprawić lub odtworzyć uszkodzone płytki drukowane lub całe moduły elektroniczne. Na prośbę klienta jesteśmy wstanie stworzyć przewody do wszelakich zastosowań oraz wymagań technicznych jak i jakościowych.

Wykonujemy:

 • serwis urządzeń elektoronicznych, automatyki przemysłowej oraz urządzeń elektycznych

 • serwis urządzeń teleinformatycznych

 • serwis urządzeń alarmowych oraz monitoringu (kamery, rejestratory, CCTV)

 • urządzenia elektroniczny na secialne zamówienie

 • płytki drukowane oraz moduły elektoniczne do wszelkiego rodzaju urządzeń

 • naprawiamy lub odtwarzamy uszkodzone obwody płytek drukowanych

 • wszelkiego rodzaju przeróbki urządzeń elektronicznych

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kina domowe Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt audio Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
Tulsystem Serwis Elektroniczny

Serwis gwarancyjny Poznań
Tulsystem Serwis Elektroniczny

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kina domowe :
-

Denon


-

Harman Kardon


-

JVC


-

LG


-

Marantz


-

Onkyo


-

Panasonic


-

Philips


-

Pioneer


-

Samsung


-

Sony


-

Yamaha


-

Inne / PozostałeMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Panasonic


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeSprzęt audio :
-

Acoustic Energy


-

Arcam


-

Audio Physic


-

Audiolab


-

B&W


-

Cambridge Audio


-

Canton


-

Dali


-

Denon


-

Dynaudio


-

Focal.JMLab


-

Harman Kardon


-

Heco


-

Infinity


-

Jamo


-

JBL


-

JVC


-

KEF


-

Kenwood


-

Klipsch


-

Koda


-

Koss


-

Magnat


-

Marantz


-

Nad


-

Onkyo


-

Paradigm


-

Pioneer


-

Quadral


-

Rotel


-

Sennheiser


-

Sony


-

Technics


-

Tonsil


-

Unitra


-

Yamaha


-

Inne / PozostałeSprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

Alpine


-

Blaupunkt


-

Clarion


-

JVC


-

Kenwood


-

LG


-

Panasonic


-

Peiying


-

Philips


-

Pioneer


-

Sennheiser


-

Sony


-

Fabryczne


-

Inne / PozostałeSystemy alarmowe :
-

Aritech


-

Dantom


-

DSC


-

Elmes


-

Gorke


-

Paradox


-

Ropam


-

Satel


-

USŁUGA: instalacje domofonowe


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejInne / Usługi / Sklepy :
-

Instalacje elektryczne 220 / 380 VFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Inne / Usługi / Sklepy : Poznań :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa kina domowego Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy, kolumny, głośniki, DVD, Blu-Ray. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Poznań :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Poznań :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa sprzętu audio Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Urządzenia: amplituner, wzmacniacz mocy(tranzystorowych, hybrydowych, lampowych, gitarowych, scenicznych, klubowych), kolumny, głośniki, radio, magnetofonów szpulowych, mikserów, mikrofonów, kontrolery, DVD i CD-playery, gitary i instrumenty elektroniczne, kina domowe, wieże, tunery. Problemy: nie włącza się, nie gra jedna kolumna, trzaski lub cicho gra.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Poznań :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl