Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

MITEL TECHNIKA BIUROWA

Adres: 

15-346 Białystok

Krucza 6 lok 2

Pokaż kontakt
Oddziały: Ełk,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma MITEL jest wiodącym dostawcą rozwiązań biznesowych w zakresie techniki biurowej w rejonie północno - wschodniej Polski. W swojej działalności szczególny nacisk kładzie na systemy drukująco - kopiujące współpracując z wiodącymi firmami światowymi m.in. - Konica Minolta, Olivetti, Riso, Opus oraz Peach.

Firma MITEL stawia sobie za cel dostarczanie wszystkich produktów i usług, które mają ogromne znaczenie dla firm, które w sposób profesjonalny wykorzystują technikę biurową w swojej działalności.

 

Celem naszej firmy jest obsługa na jak najwyższym poziomie firm i różnego rodzaju instytucji (szkoły, urzędy itp.) a także klienta indywidualnego, w naszym zakresie szeroko rozumianego sprzętu biurowego. Cały czas doskonalimy nasze umiejętności oraz kompetencje zawodowe poprzez różnego rodzaju szkolenia. A wszystko po to aby klient był zawsze zadowolony i otrzymał to co będzie dla niego i jego potrzeb najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Bardzo istotnym elementem wielu firm jest ochrona środowiska . Nasza firma oferuje urządzenia które mają certyfikaty „Energy Star”, „Blue Angel”
ochrona środowiska Ochrona środowiska blue angel energy star

Korzystając z naszych produktów, rozwiązań i usług klienci oszczędzają zasoby i pieniądze, a ponadto zmniejszają swój negatywny wpływ na środowisko. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i udoskonaleniom nasze produkty są bardziej energooszczędne i zużywają mniej papieru, gdy użytkownicy wykorzystują dostępne w nich funkcje. Pozwala to oszczędzać zasoby i zapobiega emisji dwutlenku węgla. Zasada ta dotyczy wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych.
Przy współpracy z firmą Konica Minolta oraz Canon stare urządzenia nie zdatne do użytku oddajemy do recyklingu chcąc w ten sposób oszczędzać ograniczone zasoby naturalne i pomóc w łagodzeniu zmian klimatycznych.
Eksploatacja
W naszej ofercie posiadamy nowe tonery Simitri, wszystkie cztery kolory powstają na bazie zasobów roślinnych, co pomaga chronić środowisko.
Dzięki rozwiązaniu jakie oferują nam urządzenia wielofunkcyjne czyli duplex możemy zaoszczędzić nie tylko czas ale również papier.
Dzięki współpracy z firmą Canon przystąpiliśmy do programu odnowy urządzeń.
Odnowa – w ramach tego programu urządzenia są zwracane
do lokalnego zakładu firmy Canon w celu wymiany części
i przywrócenia stanu odpowiedniego do dalszej sprzedaży
lub leasingu.
Przykładem może być seria imageRUNNER ADVANCE, w której zastosowano tworzywa z recyklingu i biotworzywa.
Chcąc zminimalizować ograniczone zasoby naturalne i mieć wpływ w łagodzeniu zmian klimatycznych, uznajemy za swój obowiązek wtórne wykorzystanie materiałów, części i podzespołów pochodzących z recyklingu. Prowadzimy wiele programów, które umożliwiają nam wtórne wykorzystanie i recykling zasobów, zmniejszanie wpływu na środowisko i oferowanie naszym klientom ekologicznych produktów.

Podstawą każdej firmy jak i urzędów są dokumenty, informacje i wiedza biznesowa, to istotne elementy zwiększające efektywność funkcjonowania. Dobre zarządzanie dokumentami jest nośnikiem wiedzy jak zarówno informacji, które pozwalają na usprawnienie organizacji pracy jak i równocześnie zmniejszenie kosztów.
Jak widać, zagadnienie zapewnienia fizycznego bezpieczeństwa danych w różnych instytucjach, mimo że wydaje się dość złożone, w rzeczywistości jest proste i logiczne. Wystarczy kompleksowo, krok po kroku zaplanować ochronę danych, rozważając wszystkie dostępne na rynku opcje, aby zyskać pewność, że dane są w pełni zabezpieczone.
Jednak każde przedsięwzięcie związane z przetwarzaniem danych osobowych powinno przebiegać w zgodzie z przepisami obowiązującymi w zakresie przetwarzania danych osobowych. Zasady przetwarzania danych osobowych, określone zostały w przepisach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182), jak również
w przepisach wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024).
Nowoczesne urządzenia biurowe wyposażone w szybkie mikroprocesory i pojemne twarde dyski są narażone na kradzież danych, podobnie jak komputery pracujące w sieci. Ich użytkownicy nie są jednak całkowicie bezradni. Mogą temu zapobiegać m.in. poprzez stworzenie odpowiedniego systemu obiegu informacji w firmie.
Konica Minolta
Urządzenia wielofunkcyjne firmy Konica Minolta zapewniają kompleksowy zakres funkcji zabezpieczeń i podlega certyfikacji z ISO 15408 EAL3, oferuje zaawansowane metody autoryzacji i zarządzania użytkownikami.
Urządzenie komunikuje się w sieci wykorzystując bezpieczne szyfrowanie połączenia SSL
Administrator może sam dobierać najwygodniejsze dla niego protokoły komunikacji
Możemy zastosować filtrowanie adresów IP, eliminując niepożądanych użytkowników
Zaawansowane funkcje ochrony danych, również tych które chcemy skutecznie usunąć z urządzenia przez: formatowanie HDD, szyfrowanie HDD i wreszcie nadpisywanie danych, funkcja która skutecznie wymazuje wszystkie dane przez wielokrotne nadpisywanie obszaru dysku na którym przechowywaliśmy dane
Biometryczna opcja autoryzacji. Uwierzytelnienie następuje na podstawie układu żył palca, które są skanowane specjalnym skanerem
Funkcja Copy Guard zabezpiecza dokument przed kopiowaniem bez upoważnienia
Canon
Rozwiązanie uniFLOW pozwala klientom zwiększyć poziom zabezpieczeń urządzeń wielofunkcyjnych firmy. Dokumenty do druku mogą być wstrzymywane na serwerze do momentu weryfikacji tożsamości użytkownika przy urządzeniu wielofunkcyjnym Canon i dokonania przez niego autoryzacji drukowania. Wszelkie dane poufne są monitorowane, a system zapobiega kosztownym wyciekom informacji.
Korzyści z rozwiązania uniFLOW:
Zapobieganie nieuprawnionemu kopiowaniu papierowych lub cyfrowych informacji
• Powiadomienia natychmiast po zaistnieniu wycieku informacji
• Pełna ścieżka kontroli zawartości
• Informacje kontrolne i kopie dokumentów mogą być wysyłane do systemu archiwizacji w celu późniejszej weryfikacji


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Białystok ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Białystok ],

Serwis pogwarancyjny Białystok
MITEL TECHNIKA BIUROWA

Serwis gwarancyjny Białystok
MITEL TECHNIKA BIUROWA

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Muratec


-

Nashuatec


-

Oce


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Muratec


-

Nashuatec


-

Oce


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa kserokopiarek Białystok :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl