Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Firma: 

MTTELECOM

Adres: 

61-156 Poznań

os.Piastowskie 61/89

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

MTTELECOM

Nasze pierwsze doświadczenia w branży telekomunikacyjnej sięgają początku lat 90-tych. Od tamtego czasu zbieramy doświadczenia, podążając naprzód wraz z rozwojem nowych technologii, jak i dynamicznego rozwoju rynku teleinformatycznego w naszym kraju. W roku 2000 rozpoczęliśmy działalność zakładając firmę pod nazwą MT Telecom Mariusz Pepiński.

Od tej pory działania nowopowstałej firmy skupiły się na świadczeniu kompleksowych usług w zakresie sprzedaży i obsługi technicznej cyfrowych systemów telekomunikacyjnych oraz zakładowych sieci telefonicznych. Prowadzimy sprzedaż produktów światowych potentatów w dziedzinie abonenckich systemów telekomunikacyjnych m.in. PLATAN, SLICAN , Panasonic oraz ich obsługę techniczną w czasie późniejszej eksploatacji.

Wiedza, doświadczenie, znajomość zagadnień technicznych, oraz dostęp do najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych gwarantują naszym klientom pełną satysfakcję, oraz obsługę na najwyższym poziomie. Na początku roku 2001 rozszerzyliśmy ofertę o systemy okablowania budynków, systemy alarmowe, oraz dostawę i konfigurację systemów monitorujących warunki klimatyczne jak temperatura wilgotność w chłodniach i serwerowniach.

Poprzez stosowanie najnowszych osiągnięć technicznych w połączeniu z fachową i kompleksową realizacją opartą o własne projekty, uzyskuje pozytywne opinie i duże uznanie wśród naszych klientów. Byłoby dla nas wielkim zaszczytem móc powitać Państwa w gronie naszych klientów, dlatego gorąco i serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Centrale telefoniczne Poznań ], [ Pogwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Centrale telefoniczne Poznań ], [ Gwarancyjna naprawa Systemy alarmowe Poznań ],

Serwis pogwarancyjny Poznań
MTTELECOM

Serwis gwarancyjny Poznań
MTTELECOM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Centrale telefoniczne :
-

Platan


-

Slican


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: montaż, instalacjaSystemy alarmowe :
-

Satel


-

USŁUGA: instalacje domofonowe


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejCentrale telefoniczne :
-

Platan


-

USŁUGA: montaż, instalacjaSystemy alarmowe :
-

USŁUGA: instalacje domofonowe


-

USŁUGA: instalacje systemów alarmowych


-

USŁUGA: instalacje telewizji przemysłowejSerwis naprawa centrali telefonicznych Poznań :


Diagnostyka systemów telekomunikacyjnych i infrastruktury współpracującej z centralami telefonicznymi. Aktualizacja oprogramowania. Modernizacja płyty głównej. Lokalizacja usterek w łączności na styku operator centrala. Lokalizacja miejsca uszkodzenia kabla.


Serwis naprawa montaż systemów alarmowych Poznań :


Urządzenie: czujniki i detektory, rejestratory, centrale, baterie, sygnalizatory, moduły GSM, klawiatury, kamerki IP, kamery przemysłowe. Usługi w zakresie ochrony osób i mienia: projekt i montaż systemów alarmowych, kalibracja i konfiguracja, kontrola dostępu, zdalny monitoring, rozbudowa i modernizacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl