Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Andrzej Mamica krakPrint.pl

Adres: 

30-382 Kraków

Kobierzyńska 112/1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu w materiały eksploatacyjne do drukarek, kserokopiarek, faksów i ploterów. Kontakty handlowe z największymi dystrybutorami z branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych pozwalają na zaoferowanie naszym klientom szybkiej dostawy, atrakcyjnego poziomu cenowego oraz szerokiego asortymentu. W stałej ofercie posiadamy oryginalne i alternatywne tusze, tonery i kasety do drukarek takich producentów jak: Hewlett Packard, Canon, Epson, OKI, Panasonic, Ricoh, Brother, Kyocera-Mita, Lexmark, Minolta, OCE, Xerox, Toshiba oraz wielu innych.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby, jeśli poszukują Państwo materiałów których nie możecie odnaleźć na naszych stronach prosimy o kontakt.

Nie znajdziecie u nas mnóstwa migających fleszy, kolorowych reklam nakłaniających aby kupić właśnie ten produkt. Wiemy jak istotną sprawą jest dla każdego z nas czas dlatego staraliśmy się uprościć cały mechanizm naszej strony. Ważną kwestią dla nas jest aby klient szybko i skutecznie odnalazł poszukiwany produkt, otrzymał pełną informacje na jego temat, oraz mógł dokonać szybkiego zakupu.

Nasza oferta będzie sukcesywnie rozszerzana i dostosowywana do potrzeb naszych klientów. Bardzo ważną rolę zwracamy na uwagi jakie kierują użytkownicy naszego serwisu. Mamy nadzieję, iż dzięki Państwa sugestiom nasz sklep będzie coraz lepszy a wizyta i zakupy dokonane na naszych stronach staną się jeszcze bardziej przyjemne.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Kraków ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Kraków ],

Serwis pogwarancyjny Kraków
Andrzej Mamica krakPrint.pl

Serwis gwarancyjny Kraków
Andrzej Mamica krakPrint.pl

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Muratec


-

Nashuatec


-

Oce


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Kraków :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Kraków :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl