Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

AW PRINT Serwis Drukarek

Adres: 

01-450 Warszawa

Astronomów 3 lok. 5

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma AW Print z siedzibą w Warszawie, to serwis z wieloletnim doświadczeniem, który od 1997 roku zajmuje się m.in. naprawą i konserwacją kserokopiarek, drukarek, faksów oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. W naszej ofercie posiadamy tonery oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Potrafimy również zregenerować większość wkładów do drukarek laserowych, używamy w tym celu najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. U nas liczy się jakość i zadowolenie Klienta! Zapraszamy serdecznie.

Oferta AW PRINT

naprawa drukarek kserokopiarki

regeneracja tonerów

Serwis

 • - drukarek
 • - kserokopiarek
 • - faksów
 • - urządzeń wielofunkcyjnych

Sprzedaż

 • - kserokopiarek
 • - drukarek
 • - faksów
 • - niszczarek
 • - tonerów
 • - tuszy i papieru

 Regeneracja tonerów

Prowadzimy profesjonalną regenerację tonerów do drukarek laserowych. Oferowana przez nas usługa wyróżnia się bardzo wysokim poziomem. Dzięki wykonanej przez nas regeneracji zyskują Państwo pewność, że drukarka będzie niezawodnie spełniać swoje funkcje przez długi czas.

Mamy doświadczenie w serwisowaniu sprzętu takich marek, jak:

 

 • HP,
 • Samsung,
 • Panasonic,
 • Epson,
 • Konica Minolta,
 • Lexmark,
 • OKI,
 • Xerox,
 • Sharp,
 • Canon.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę z zakresu serwisu, naprawy i właściwej eksploatacji urządzeń wielofunkcyjnych. Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej naprawie kserokopiarek bądź chcą Państwo kupić dobrej jakości papier do drukarek, zachęcamy do kontaktu. W naszej ofercie posiadamy tonery oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Potrafimy również zregenerować większość wkładów do drukarek laserowych, używamy w tym celu najwyższej jakości materiały dostępne na rynku. U nas liczy się jakość i zadowolenie Klienta!

Współpraca z najlepszymi

Współpracujemy z renomowanymi producentami takiego sprzętu jak: drukarki, kserokopiarki, faksy i urządzenia wielofunkcyjne. W swoim asortymencie posiadamy produkty znanych i polecanych marek: Canon, HP, Samsung, Panasonic, Epson, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Xerox oraz Sharp. Wszystkie z nich wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Drukarki produkują wysokiej jakości wydruki i obsługują papier o różnym formacie.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Niszczarki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
AW PRINT Serwis Drukarek

Serwis gwarancyjny Warszawa
AW PRINT Serwis Drukarek

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówKserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Oce


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówNiszczarki :
-

Fellowes


-

Kobra


-

Rexel


-

WallnerSkanery i plotery :
-

Canon


-

HP


-

OCEFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Warszawa :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Warszawa :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa niszczarek Warszawa :


Naprawa lub wymiana : głowicy tnącej i obudowy oraz zespołu tnącego, zasilacza, kół zębatych, noży tnących. Konserwacja i ustawianie kół zębatych i noży tnących.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Warszawa :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl