Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Foto Serwis

Adres: 

09-402 Płock

Dworcowa 45 lok. 23

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Z techniką RTV związani jesteśmy od ponad 15 lat. Zajmujemy się wysoko wyspecjalizowanym serwisem telewizorów i sprzętu audio. Nasza wiedza podparta jest wieloma szkoleniami serwisowymi u czołowych producentów sprzętu RTV.
Naprawiamy między innymi:
- telewizory LCD/LED, monitory LCD, projektory LCD/DLP
Masz zepsuty telewizor LCD/LED? Możesz go naprawić bez wychodzenia z domu!
Nasz technik przyjedzie na miejsce wstępnie zdiagnozuje telewizor i ewentualnie zabierze uszkodzony moduł lub cały sprzęt w celu naprawy w serwisie. Po naprawie odwieziemy Twój telewizor z powrotem.
Zgłoszenia napraw w Płocku i okolicach pod numerem - 503890766.

- odtwarzacze DVD, Bluray oraz systemy kina domowego
- audio hi-fi - wysokiej klasy sprzęt grający powszechnego użytku oraz klasy hi-end (segmenty, wzmacniacze, amplitunery, procesory dźwięku, odtwarzacze CD, decki kasetowe, magnetofony DAC, gramofony...)
- car-audio - nagłośnienie samochodowe - w tym radia samochodowe, wzmacniacze, procesory DSP, subwoofery
- pro-audio - sprzęt profesjonalny, dj (konsole, miksery, decki), końcówki mocy, studyjny i estradowy


Naprawa laptopów Płock - serwis komputerowy.
Naprawiamy każdy rodzaj uszkodzenia
w laptopach, netbookach, tabletach
i komputerach stacjonarnych
wszystkich marek.

Jeśli Twój komputer przenośny nie uruchamia się, zawiesza, wyłącza podczas pracy, ma uszkodzony ekran, zakłócony obraz (artefakty), przegrzewa się bądź występuje jakikolwiek inny objaw
- z pewnością pomożemy!

Nie jesteśmy serwisem powstałym na bazie komisu telefonów GSM, tylko firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalną naprawą elektroniki zaawansowanej.

Zajmiemy się każdym sprzętem,
w którym nie podejmowano już wcześniej
nieudanej próby naprawy w innym serwisie.
Podjęte w niewłaściwy sposób czynności naprawcze nierzadko są przyczyną komplikującą lub całkowicie uniemożliwiającą naprawę. Wykorzystanie nieodpowiedniego sprzętu może prowadzić do trwałego uszkodzenia płyty głównej lub innych podzespołów.
Sprzęt taki przyjmujemy warunkowo (czytaj niżej...)

Jeśli masz problem z konsolą XBOX / Playstation także pomożemy!


- co zrobić jeśli Twój laptop został zalany?
Natychmiast odłącz go od zasilacza i wyjmij baterię! Nie próbuj uruchamiać sprzętu. Pozostaw go otwartego w ciepłym i suchym miejscu oraz niezwłocznie zgłoś się do serwisu. W przypadku zalania zwlekanie z naprawą zmniejsza szanse na jej powodzenie (z czasem dochodzi do trwałych uszkodzeń płyty głównej i konieczna jest kosztowna wymiana). Najgorsze w skutkach są zalania coca-colą, sokiem pomarańczowym, kawą i wodą z proszkiem do prania.

- czyść regularnie układ chłodzenia.
Co pewien okres czasu (zależnie od warunków w jakich pracuje Twój laptop) powinieneś się zgłosić na czyszczenie układu chłodzenia. Gromadzące się w nim zanieczyszczenia mogą całkowicie zatkać radiatory i kanały wentylacyjne (zobacz zdjęcie). Powoduje to przegrzewanie się procesora i chipsetu powodując nierzadko trwałe uszkodzenie sprzętu (konieczna wymiana układu lub reballing BGA). W laptopach, które skończyły 3-4 lata zaleca się także wymianę past termoprzewodzących (z biegiem czasu fabryczne pasty tracą właściwości przewodnictwa).

- co to jest reballing BGA?
Układ BGA jest połączony z płytą główna za pomocą znajdujących się pod jego spodem kilkustet kulek o średnicy 0,45-0,76mm. Reballing jest to proces powtórnego wlutowania układu BGA w płytę główną złożony z kilku etapów - wylutowania układu, oczyszczenia połączeń (padów), montażu nowych kulek za pomocą specjalnego sita w piecu do reballingu, nagrzaniu całej płyty do ściśle ustalonej i precyzyjnie kontrolowanej temperatury (za pomocą tzw. preheatera kwarcowego lub ceramicznego) oraz wlutowaniu w płytę za pomocą specjalistycznej stacji lutowniczej na podczerwień. Ważne jest też zastosowanie w procesie lutowania dobrych topników żelowych, które zapewniają powstanie wysokiej jakości trwałego spoiwa. Wprowadzenie w UE nowych wymogów ochrony środowiska (dyrektywy RoHS) wymusiło na producentach sprzętu stosowanie połączeń bezołowiowych (zastąpiono go związkami srebra), które są bardziej podatne na utlenianie i uszkodzenia mechniczne (pęknięcia). Dlatego laptopy wyprodukowane po roku 2006 najczęściej cierpią na usterki wymagające reballingu BGA.

Poza głównymi specjalizacjami trudnimy się także naprawą innego sprzętu elektronicznego, w tym między innymi:
- nawigacji, GPS
- automatyki przemysłowej
- sterowników pieców c.o.
- nietypowej elektroniki zaawansowanej
- dysków twardych - odzyskiwanie danych z HDD
Oferujemy usługę odzyskiwania danych z dysków twardych, pendrajwów i kart pamięci. W celu odzyskania danych jesteśmy w stanie dokonać napraw mechaniki, elektroniki, wykonać kopie posektorowe, dokonać ich analizy i odtworzenia struktury logicznej. Ratujemy dane z dysków, które w ogóle nie są widoczne przez system operacyjny lub system domaga się formatowania nośnika. Możliwy jest także odzysk po przypadkowym formatowaniu lub usunięciu ważnych plików.
Drogi Kliencie - pamiętaj! Jeśli padłeś ofiarą utraty cennych danych w wyniku awarii dysku nie podejmuj próby odzyskania ich samodzielnie! Każde nieprzemyślane działanie zmniejsza dramatycznie szanse na późniejsze odzyskanie danych w labroatorium.

Wykonujemy także ekspertyzy techniczne do ubezpieczycieli (szkoda z polisy), zakładów energetycznych (szkoda z winy dostawcy energii elektrycznej - przepięcie, burza, błąd elektryka) i w innych przypadkach.

Nie wyszło Ci? Przyjdź!

Zajmujemy się serwisem aparatów fotograficznych
cyfrowych i analogowych
oraz osprzętu fotograficznego - wszystkie marki.
(Obiektywy, lampy błyskowe, aparaty kompaktowe,
lustrzanki amatorskie i profesjonalne.)
Naprawiamy także niwelatory i lornetki - kolimacja!

Serwis istnieje nieprzerwanie od 1983 roku!
To nie przypadek!


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Płock ],

Serwis pogwarancyjny Płock
Foto Serwis

Serwis gwarancyjny Płock
Foto Serwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Benq


-

Canon


-

Casio


-

Fuji


-

HP


-

Kodak


-

Konica Minolta


-

Leica


-

Medion


-

Nikon


-

Olympus


-

Panasonic


-

Pentax


-

Praktica


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: naprawa obiektywówFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Płock :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl